Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Стрепінг-обладнання SIAT

Стрепінг-обладнання – це спеціальні машини, які незамінні при роботі на складі. Подібний інструмент необхідний для фіксації вантажів з допомогою спеціальних поліестерових, поліпропіленових або металевих стрічок.

 

 

Стрепінг-обладнання являє собою спеціальні машини, які є необхідними при роботі на складі. За допомогою такого інструменту зручно проводити фіксацію вантажів, використовуючи спеціальні поліестерові, поліпропіленові або металеві стрічки. Існують ручні стрепінг машини.

 

Стрепінг інструмент має досить широку область застосування. Найбільш активно використовується в таких галузях:

  • текстильна.
  • деревообробна,
  • будівельна,
  • металургійна.

 

Технологія стрепінгу дозволяє створювати дуже міцну упаковку, яка буде відрізняються високим ступенем фіксації вашого продукту. При цьому витрати на таку упаковку досить невеликі. Невисока ціна на сам інструмент і витратні матеріали до нього роблять цей вид упаковки затребуваний.

Існують такі види стрепінг обладнання:

 

1. Ручної  стрепинг інструмент  застосовується для обв'язки продукції стрепінг стрічками від 10 до 16 мм, широко використовується в різних галузях промисловості. Ручний стрепінг використовується найчастіше при одиничному або дрібносерійному виробництві, коли потрібно упаковка невеликої кількості продукції. При цьому даний інструмент дуже мобільний, по відношенню до автоматичним і напівавтоматичним рішень, ви можете упакувати ваш продукт в будь-якому необхідному місці.

 

2. Напівавтоматичні стрепінг машини – це не дуже великі апарати, які оснащені вузлом спайки під впливом тертя і власним пакувальним столом. Упаковка виробляється завдяки температурній зварюванні стрепінг стрічки без використання з'єднувальних скоб, що дає економію на расходниках. Незалежно від типу обладнання, пакувальні машини забезпечують досить високу швидкість обв'язки, зменшуючи при цьому завантаженість оператора.

 

3. Автоматичні стрепінг-машини володіють найбільшою продуктивністю,  і ступенем автоматизації.

Основні переваги:

  • висока продуктивність,
  • автоматизація виробничого процесу.
  • проста заправка стрічки,
  • прискорений розігрів нагрівального елемента.

 

Стрепінг інструмент та обладнання SIAT для обв'язки полімерними стрічки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner