Поширені питання
Чи надає компанія Манупакеджинг Україна сервіс з технічного обслуговування обладнання після покупки?
Компанія Манупакеджинг Україна надає послугу з технічного обслуговування та ремонту пакувального обладнання.Чи надає компанія Манупакеджинг Україна сервіс з технічного обслуговування обладнання після покупки?
Компанія Манупакеджинг Україна надає послугу з технічного обслуговування та ремонту пакувального обладнання.Чи можна подивитися та протестувати обладнання в Україні?
Подивитися та протестувати обладнання можна в шоурумі в Києві. Зв'яжіться з менеджером Манупакеджинг і домовтеся про візит до шоуруму або на власне виробництво (за можливості).Скільки часу виготовляється машина після оформлення замовлення?
Термін виробництва машини залежить від багатьох критеріїв: складність індивідуального замовлення, наявність додаткових опцій та аксесуарів. Частина модельного ряду є в шоурумі, а частина вже готових машин перебуває на заводах у Європі. Доставка може зайняти від кількох днів до кількох тижнів.Де можна придбати пакувальне обладнання в Україні?
Обладнання пакувальне в Україні можна вигідно придбати в компанії Манупакеджинг Україна, яка пропонує широкий асортимент моделей різних рівнів автоматизації для конкретних застосувань. Завдяки офіційній дистриб'юції та професійному сервісу покупка обладнання в Манупакекджинг — надійна інвестиція у свій бізнес.Яка вартість пакувального обладнання від Манупакеджинг Україна?
Вартість пакувального обладнання залежить від виду, рівня його автоматизації та опцій. Починаючи від ручних (механічних) бюджетних інструментів та закінчуючи повноцінними автоматичними лініями. Ціну обладнання допоможе розрахувати менеджер Манупакеджинг для конкретного проєкту.Які найпоширеніші види упаковки в Україні?
Серед найпоширеніших видів упаковки в Україні варто зазначити:
- транспортне пакування стретч-плівкою;
- упаковку в картонні короби за допомогою скотч-стрічки;
- термоусадку продукції за допомогою ПОФ-плівки;
- обв'язування вантажів за допомогою стрепінг-стрічки;
- упаковку флоупак.
Вибір виду пакування залежить від сектора ринку та конкретного виробництва. Спеціаліст Манупакеджинг допоможе підібрати обладнання та матеріали під конкретну продукцію для створення максимально ефективної упаковки.
Які найпоширеніші різновиди паковання в Україні?
Серед найпоширеніших різновидів паковання в Україні варто зазначити:
- транспортне паковання стретч-плівкою;
- паковання в картонні короби за допомогою скотч-стрічки;
- термозбідження продукції за допомогою ПФ-плівки;
- обв'язування вантажів за допомогою стреппінг-стрічок;
- флоупак-паковання.
Вибір різновиду паковання залежить від сектора ринку та конкретного виробництва. Фахівець Манупакеджінг допоможе підібрати обладнання та матеріали під конкретну продукцію для створення максимально ефективного паковання.
Де можна придбати пакувальні матеріали оптом в Україні?
Пакувальні матеріали оптом за вигідною ціною можна придбати в компанії Манупакеджинг Україна. Можна залишити заявку на офіційному сайті або зв'язатися з менеджером по телефону.Яка ціна пакувальних матеріалів від Манупакеджинг Україна?
Вартість пакувальних матеріалів європейської якості безпосередньо залежить від конкретного його виду, особливостей та характеристик. Менеджер Манупакеджинг допоможе розрахувати вартість матеріалів для індивідуального замовлення.Як оформити оптове замовлення на пакувальні матеріали?
Оформити замовлення досить легко. Необхідно звернутися до менеджера Манупакеджинг Україна, який допоможе правильно підібрати матеріал та оформити замовлення. Зразки можна протестувати на виробництві для оптимального вибору сировини та програми пакування. Зв'язатися з менеджером можна за телефоном.Які критерії враховуються під час вибору правильних пакувальних матеріалів?
Для правильного вибору пакувального матеріалу варто брати до уваги такі критерії:
- Склад та особливості товару (продукції), який необхідно запакувати.
- Які умови (вологість, температура повітря, пил тощо) на складі/виробництві для зберігання упакованої продукції.
- Властивості та характеристики матеріалу.
- Особливості обладнання.
- Особливості виробництва чи складу.
Враховується чутливість продукції до складу матеріалу та якість сировини для роботи на конкретному обладнанні.