Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Сервіс від Манупакеджинг: обслуговування та ремонт пакувального обладнання

Сервіс від Манупакеджинг: обслуговування та ремонт пакувального обладнання

У цей непростий час українські виробники продовжують активну роботу із забезпечення ринку необхідною продукцією. Фінальна стадія пакування та транспортне пакування є невід'ємними та важливими частинами виробничих процесів.

Підтримка пакувального обладнання в належному стані допомагає запобігти поломкам, сприяє стабільному функціонуванню машин і продовжує їхній термін придатності. Крім профілактики обов'язково варто робити регулярне технічне обслуговування, яке передбачає заміну розхідників. Крім цього, здійснюється підтримка виробників за телефоном, поштою або в месенджерах 24/7.

Особлива увага приділяється палетопакувальникам, заклейникам і термопакувальникам. Це обладнання найчастіше потребує обслуговування і заміни деталей, що швидко зношуються.

Ремонт и настройка упаковочного оборудования

Команда досвідчених фахівців надасть професійний сервіс з догляду за напівавтоматичними та повністю автоматичними машинами. Завдяки своєчасним постачанням оригінальних запчастин та наявності популярних розхідників на складі Манупакеджинг гарантує надання швидкої допомоги з налагодження, заміни комплектуючих та ремонту машин.

Що найчастіше ламається чи зношується?

При інтенсивній роботі будь-яке обладнання відчуває постійні навантаження, особливо на елементи, що рухаються. Це призводить до їхнього зношування. Завдяки сучасному підходу можна заздалегідь проаналізувати кількість циклів та створити програму з точним графіком заміни необхідних деталей у машині. Важливо враховувати середовище, у якому працює обладнання. В агресивних умовах профілактичні та технічні заходи здійснюються частіше.

Палетопакувальники менш вразливі, якщо порівняти з іншим обладнанням. Більшість поломок або причин нестабільної роботи пов'язані із забрудненням датчиків, механізмів поворотної платформи та каретки. Також бувають випадки, коли потрібно змінити підплатформні ролики та ролики підняття та опускання каретки.

Ремонт и настройка упаковочного оборудования

Обслуговування заклеювачів коробів передбачає очищення робочої поверхні з усуненням бруду, пилу та залишків від стрічки. Найчастіше тут змінюють протяжні ремені та пружинки з конфігуратора в самій клеючій головці.

Термозбіжне обладнання потребує періодичної заміни тефлонової стрічки, ізоляторів ножа та самого термоножа.

Ремонт и настройка упаковочного оборудования

За умови дотримання правил безпеки та підтримання чистоти робочої зони пакувальне обладнання обслуговується за планом. Щоб уникнути труднощів з роботою машин, не рекомендується самостійно усувати поломки й чистити рухомі елементи пристроїв без досвіду і знань.

Технічний відділ Манупакеджинг Україна регулярно відвідує виробництва для забезпечення їхньої стабільної та продуктивної роботи. Компанія надає гарантію на послуги з обслуговування та завжди готова допомогти з ремонтом чи удосконаленням пакувальних систем. Завдяки офіційній дистрибуції компанія отримує прямий доступ до технологій, підтримки та своєчасного постачання компонентів від європейських виробників. Попри складні часи, компанія повністю займається підтримкою підприємств тактичних і стратегічних масштабів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner