Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Industry 4.0 та IoT у пакувальній індустрії

Industry 4.0 та IoT у пакувальній індустрії

Сучасні технології дозволяють максимально автоматизувати виробничі процеси, мінімізувати кількість браку та підвищити ефективність функціонування компанії. Завдяки четвертій промисловій революції доступ до інновацій став більш відкритим. Кожне підприємство може дозволити собі придбати необхідне обладнання для підвищення продуктивності й конкурентоспроможності, скоротити витрати пакувальних матеріалів, зменшити кількість співробітників і вигідніше розподілити ресурси.

Industry 4.0 — це новий підхід до виробництва, що передбачає впровадження інформаційних технологій, які допомагають автоматизувати та аналізувати всі необхідні бізнес-процеси з використанням штучного інтелекту. Це нові роботизовані продукти, а також удосконалені старі технології, які призвели до бурхливого розвитку промислового сектора.

До цієї революції належать ключові технології:

  • Аналіз більшої кількості даних
  • Автономна робота
  • Штучний інтелект
  • Хмарні та квантові обчислення
  • Інтернет речей
  • Нанотехнології
  • Інформаційна безпека

Сам термін Industry 4.0 виник у 2011 році як засіб підвищення конкурентоспроможності серед ініціатив у Німеччині. Сьогодні ж кількість інвестицій у проєкти з використанням штучного інтелекту значно зросла, попри величезне скорочення робочих місць.

Industry 4.0

Автоматизація на просунутому рівні: переваги та особливості сучасної упаковки

Четверта промислова революція допомагає значно знизити витрати підприємств та автоматизувати їхні пакувальні процеси. Це дозволяє збільшити рівень продуктивності завдяки швидкості роботи обладнання та виконанню основних завдань з пакування за допомогою роботизованих програм. Такі машини прості в обслуговуванні та управлінні. Більшість функцій вони виконують без допомоги людини за попередньо налаштованими параметрами.

Автоматизовані пакувальні лінії вирішують ряд завдань на виробництві щодо прискорення пакування, економії матеріалу, дозування та подачі продукції, очищення та контролю продуктів та синхронізації пристроїв.

Переваги автоматизації виробництва:

  • Збільшення швидкості пакування
  • Зменшення витрат на матеріали
  • Стабільна та якісна робота
  • Економія завдяки скороченню  робочої сили
  • Мінімізація кількості браку
  • Максимальна ефективність та гнучкість процесів
  • Легке та швидке обслуговування
  • Підвищена безпека для продуктів та операторів
  • Споживання меншої кількості енергії
  • Простота в установці, налаштуваннях та обслуговуванні
  • Знижений рівень шуму

Чимало підприємців в Україні цікавляться автоматизацією свого виробництва. Автомати можуть працювати автономно або стати частиною пакувальної лінії, значно збільшивши швидкість пакування. Оператору доступні безліч функцій для швидкого змінення формату роботи з продукцією.

Манупакеджинг Україна пропонує широкий асортимент повністю автоматичних та напівавтоматичних пакувальних систем концепції Industry 4.0 із сучасними та високоякісними компонентами від передових європейських виробників:

  • Палетопакувальники
  • Термозбіжні машини
  • Пакувальники флоупак
  • Пакувальники у картон
  • Обандеролювачі
  • Аплікатори ручок

Купуючи обладнання у сертифікованих та перевірених постачальників, підприємство отримує гарантію від виробника та професійний сервіс з обслуговування.

IoT (Інтернет речей) – стійка тенденція

IoT – це концепція обміну інформацією та даними між пристроями, розроблена у 1999 році, яка й до сьогодні є стійкою тенденцією. У пакувальному обладнанні вона забезпечує швидкий обмін даними для ведення статистики та аналізу інформації про працездатність машини. Завдяки хмарі даних можна відстежувати та контролювати бізнес-процеси. Завдяки сучасним застосункам та програмам за працездатністю обладнання можна стежити онлайн віддалено, порівнювати дані та підбирати максимально ефективні налаштування для оптимізації пакувальної лінії. IoT об'єднує пристрої з хмарою в Інтернеті, створюючи простий обмін даними. Технологія активно використовується не тільки на автоматичному обладнанні, але й напівавтоматичних машинах.

NASTRO-SB™ – R5 – R6 – R8 - Siat S.p.A

Siat вперше використовує спеціальні датчики, пристрої керування та обміну даними на напівавтоматичних заклеювачах коробів серії Nastro. На моделях встановлені панелі керування з можливістю індивідуальних налаштувань функціонування машини, що зручно для зміни форматів, швидкості та акселерації процесів заклеювання гофрокоробів. Датчики відстежують і фіксують кожну дію заклеювача, відправляючи дані на хмару, де надалі можна аналізувати інформацію про кількість використаної скотч-стрічки, вибраних програм для пакування, час роботи та інші налаштування машини. Це дозволяє виробництву розуміти ефективність обладнання та впроваджувати оптимальні рішення для покращення продуктивності та якості заклеювання. Усі дані відстежуються в програмі OptiRun, яка є інтелектуальним сервісом з оптимізації та контролю інформації. Інтерфейс дозволяє обмінюватися та керувати параметрами машин у режимі реального часу через інтернет-з'єднання на ПК, планшеті чи смартфоні. Допомагає швидко вирішувати проблеми або запобігти їм заздалегідь.

Як працює IoT? Система функціонує за допомогою обміну даними в режимі реального часу та складається з трьох основних компонентів:

  • Смарт-пристрій, який безпосередньо відповідає за збір даних із пристрою та передачу їх через Інтернет у спеціальний додаток.
  • Програми виглядають як сервіси, хмари даних. Вони отримують інформацію з пристрою та обробляють її, аналізують та приймають рішення, у якому форматі її відобразити, завдяки запрограмованим кодам, які інтелектуально реагують на вхідні дані.
  • Графічний інтерфейс для користувача, де можна керувати самим пристроєм та його даними у застосунках або програмах (OptiRun від Siat, як приклад).

Такий підхід до бізнес-процесів на великих виробництвах допомагає розуміти роботу машин і здійснювати необхідні налаштування для покращення їх роботи, отримувати дані про їхній стан для своєчасного обслуговування, щоб уникнути простоїв та поломок.

Industry 4.0: the Fourth Industrial Revolution

Майбутнє за технологіями, які стрімко розвиваються та охоплюють все більше секторів ринку. Автоматизація та сучасні програми з управління інформацією створюють більш прогресивні та високоякісні продукти. Витрачені інвестиції в інновації з часом приносять свої плоди та допомагають бізнесу досягти нових успіхів для комфортної життєдіяльності компаній та утримання високої позиції на ринку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner