Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Обслуговування обандеролювачів BandAll

Обслуговування обандеролювачів BandAll

Обандеролювачі BandAll досить прості та невибагливі в обслуговуванні. Виробник подбав про те, щоб обладнання мало інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для керування, а котушку зі стрічкою можна було легко замінити на іншу. Загалом напівавтоматичні та повністю автоматичні моделі може обслуговувати оператор чи технічний спеціаліст на місці. Для цього здійснюються прості регулярні та профілактичні заходи для підтримки стабільної працездатності машин.

Усі необхідні дії та правила роботи з обладнанням наведені в інструкції до моделі. Компанія, що встановлює машину на виробництві, допомагає з оптимальними налаштуваннями та навчає персонал тому, як правильно експлуатувати пристрої. Обов'язково проінструктуйте всіх операторів перед початком їх зміни щодо правил безпеки та основних функцій моделі для уникнення поломок, застрягання стрічки, неправильних налаштувань упаковки та низької якості бандажу. Проконсультуйтеся у фахівців щодо ефективної програми обмотки та правил обслуговування обандеролювачів.

Кожна модель BandAll призначена для роботи з конкретними продуктами та матеріалами, у конкретних місцях та за певних умов. Уникайте запорошеного, вологого та паркого середовища з температурою повітря нижче 10 °C і вище 30 °C. Для роботи в екстремальних умовах використовуйте виключно обладнання, яке призначене для цього. Для комфортних умов роботи потрібно мати хорошу вентиляцію та міцну рівну підлогу, на якій розміщується машина.

Поради щодо з'єднання:

 • уникайте використання кількох настінних розеток та подовжувачів;
 • вилка повинна бути зафіксована у розетці;
 • точка має бути заземлена;
 • коливання напруги не повинні перевищувати 10 %.

Обов'язково перевірте мережу та проведіть з нею підготовчі роботи перед встановленням машини. Це дозволить уникнути неприємностей та простоїв.

Прості правила безпеки:

 • Машина повинна вмикатися лише головним вимикачем ВКЛ/ВИМК.
 • Машина повинна бути вимкнена перед спробою зняти ковпаки.
 • Головку механізму ущільнювача можна нагрівати максимум до 220°C.
 • Під час робіт з очищення потрібна велика обережність.
 • Не торкайтеся рухомих частин, коли обладнання увімкнено.
 • Слідкуйте за тим, щоб бруд, пил, залишки фольги та паперу не потрапляли до апарата.
 • Вимикайте машину під час тривалих перерв.

Елементарні правила роботи з обладнанням відомі більшості робітників, проте їх потрібно повторити перед першою зміною і закріпити всім операторам.

Більшість моделей обандеролювачів мають необхідні умови їхньої правильної експлуатації, обслуговування та ремонту. Переконайтеся, що до техніки допущено сертифікованого спеціаліста з технічного обслуговування та ремонту. Уникайте проникнення у пристрої працівників без спеціальних знань та умінь – це може лише нашкодити обладнанню.

Основні правила з експлуатації, обслуговування та ремонту обандеролювачів:

 • Використання обандеролювачів обмежується обв'язкою сухих продуктів, які розміщуються в арку.
 • Машину повинні експлуатувати лише працівники, проінструктовані постачальником.
 • Технічне обслуговування та ремонт можуть виконуватись лише кваліфікованим персоналом.
 • Не використовуйте воду та/або агресивні миючі засоби для чищення апарата.

Не слід забувати, що будь-які зміни машини, виконані протягом гарантійного терміну без повідомлення постачальника, можуть вплинути на гарантію.

Виробник має відмінну технічну базу та сервіс для своєчасних консультацій. Може вчасно поставити оригінальні запчастини та допомогти з удосконаленням моделі. Переконайтеся, що апарат зареєстрований на офіційному ресурсі та постачальник має офіційну дистрибуцію та гарантований професійний сервіс.

Для роботи з технікою BandAll на виробництві не забувайте тримати у нормальному читабельному вигляді всі маркування на машині. Якщо вони стерлися, будь ласка замініть їх. Для роботи з пристроями потрібно джерело стисненого повітря з тиском 6-12 бар. Стиснене повітря має бути сухим і чистим. Для виконання з'єднання, як правило, потрібен роз'єм ORION з внутрішнім різьбленням. Всі ці та інші правила є важливими для продуктивної та безпечної роботи. Кожна модель відрізняється своїми особливостями та характеристиками, тому обов'язково враховуйте це під час обслуговування машини.

Менеджер Манупакеджинг Україна проконсультує та допоможе з підготовкою підприємства до встановлення обладнання, з технічним та гарантійним обслуговуванням, а також ремонтом продуктів BandAll.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner