Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Обандеролювачі для маркетів

Обандеролювачі для маркетів

Обандеролювання продуктів для маркетів стає все популярнішим. Спеціальне автоматизоване обладнання для бандажу пластиковими або паперовими стрічками дозволяє об'єднати ряд продуктів для їхнього подальшого вигідного продажу. Одна з головних особливостей такої упаковки – унікальний дизайн та простота. За допомогою додатково вбудованого принтера виробництво може створити свою брендовану стрічку, якою буде запакована продукція. Це відмінний маркетинговий крок для підвищення конкурентоспроможності на ринку. Використовуючи паперові стрічки та підтримуючи екоупаковку, можна значно заощадити на матеріалі та робочій силі, при цьому подбати про навколишнє середовище. Паперові матеріали сьогодні мають величезний попит у клієнтів.

Як відбувається сам процес обандеролювання продуктів? Все дуже просто. Об'єкт чи група товарів подаються у спеціальну пакувальну зону у вигляді рамки, машина автоматично обмотує продукцію стрічкою і спаює її кінці. У результаті виходить швидка та проста упаковка. Ширина стрічки залежить від конкретних застосувань. Поєднувати продукти ніколи не було так просто і вигідно.

Серед сучасних напівавтоматичних та автоматичних рішень щодо обандеролювання варто виділити голландську компанію BandAll, яка є лідером у цьому напрямку.

BandAllуніверсальне рішення для брендингу та упаковки

BandAll пропонує широкий асортимент обв'язувальних машин. Всі вони можуть індивідуально комплектуватись принтерами, пресами та іншими опціями та аксесуарами. Це надійні та безпечні пристрої для інтенсивного бандажу.

Друкуйте будь-яку інформацію на матеріалі, змінюючи її під час роботи з обладнанням. Завдяки принтеру, що вбудовується, можна наносити маркування та інші дизайнерські ідеї по всій смузі бандажної стрічки. Достатньо лише під'єднати USB-накопичувач із новим завданням для друку та запустити його в роботу.

Переваги друку на стрічці:

  • Обв'язування та друк за один крок
  • Непридатна упаковка із застарілою інформацією залишилася в минулому
  • Повна ширина та довжина смуги можуть бути надруковані швидко та з високою роздільною здатністю
  • Дуже гнучкий метод маркування
  • Підходить для попередньо надрукованого обв'язувального матеріалу

Branding by Banding – це брендинг та маркетинг в одній особі. За допомогою цієї унікальної концепції ви зосередите увагу на своєму продукті. Чим краще дизайн відповідає продукту та цільовій аудиторії, тим більше шансів, що товар заберуть із полиць магазинів.

Для найвигіднішого рішення для конкретного бізнесу виробник розробив серії автоматичних та напівавтоматичних машин, які максимально вигідно можна адаптувати під будь-яке виробництво для автономної роботи чи взаємодії з іншими пристроями у лінії. Обв'язувальні машини BandAll Stand Alone доступні у багатьох версіях. Всі вони мають одну спільну рису — вони ґрунтуються на успішній стандартній моделі. Машина має модульну структуру та відома своєю універсальністю, довговічністю та високою надійністю. Безліч опцій, таких як версія з нержавіючої сталі, Multi-Width, принтер, система позиціонування або прес, роблять Stand Alone надзвичайно універсальним. Завдяки постійній увазі до інновацій та підтримки бізнесу машина відповідає побажанням клієнтів та конкретної галузі. Вона складається зі стандартизованих модульних компонентів, тому може бути швидко доставлена, повністю відповідати конкретним побажанням. Стандартна машина доступна з різними розмірами дуг та підходить для обв'язувального матеріалу шириною 28, 40, 60, 75, 100 та 125 мм. За запитом також можлива різна ширина. З опцією Multi-Width можна досягти ще більшої гнучкості, оскільки вона дозволяє запускати кілька діапазонів ширини стрічок на тому самому пристрої. Версія з нержавіючої сталі ідеально підійде для харчової сфери, де підвищені санітарні норми та більше вологості.

Обандеролювачі BandAll зарекомендували себе як універсальне та сучасне пакувальне обладнання, перевірене світовими брендами. Це надійне та високопродуктивне рішення щодо об'єднання продукції, яке набирає популярності в Україні.

Компанія Манупакеджинг – офіційний дистриб'ютор продукції BandAll, допоможе з правильним вибором моделі для конкретного виробництва, встановить його та навчить персонал.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner