Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Орбітальні машини. Переваги упаковки для меблевої промисловості

Орбітальні машини. Переваги упаковки для меблевої промисловості

Горизонтальні напівавтоматичні та автоматичні орбітальні пакувальники в стретч-плівку дозволяють обмотати продукцію, яку не запакують стандартні палетайзери з поворотною платформою. Йдеться про довгомірні продукти, які найчастіше виробляють будівельні та меблеві виробництва. Такі машини використовують для пакування труб, дощок та алюмінієвих профілів. Діапазон можливостей для обмотки досить широкий, головне щоб виріб поміщався в арку обладнання.

Ви все ще використовуєте ручну обмотку? Це нормально для пакування невеликого обсягу продукції, де пакувальне обладнання не потрібне. Якщо ви шукаєте найкраще рішення для великосерійного виробництва, орбітальні машини допоможуть у цьому. У порівнянні з іншими пристроями орбітальні моделі мають більш високу пропускну здатність. Це пов'язано з тим, що вантажі на піддонах не потрібно обертати з високою швидкістю, натомість каретка обертається навколо самого об'єкта.

R9/AC | Area Packaging – automated packaging systems

Завдяки такому обладнанню виробництва, яким потрібно запакувати довгомірну продукцію, отримують автоматизовану та стабільну обмотку, скорочуючи споживання матеріалу та використання ручної праці.

Особливості та переваги орбітальних машин

Машини з аркою по обмотці стретч-плівкою поділяються на автоматичні та напівавтоматичні. Рівень автоматизації залежить від конкретної моделі та її характеристик. Основні відмінності горизонтальних машин у швидкості обертання кільця, що обмотує, і способі керування машиною. Напівавтоматичні пристрої працюють за допомогою педалі, яку необхідно натискати оператору для подачі та обмотки продукції. Повністю автоматичні машини функції подачі та обмотки виконують самостійно.

Сучасні машини, які розроблені відповідно до потреб виробництв та відповідають стандартам якості ЄС, забезпечують надійне та безпечне пакування довгомірних товарів. Можуть працювати автономно або спільно з іншими пристроями в пакувальній лінії. Вони прості в обслуговуванні та підходять для безперервного виконання поставлених завдань. Машини можуть комплектуватися різноманітними корисними опціями та аксесуарами для конкретних застосувань, що зручно та може підвищити рівень продуктивності на підприємстві.

Принцип роботи машин досить простий. У пакувальну арку подається виріб і за допомогою педалі або автоматично запускається обмотка стретч-плівкою, яка здійснюється за допомогою каретки навколо самого об'єкта. Завдяки вбудованому конвеєру товар поступово переміщується через арку для рівномірної упаковки.

Переваги автоматизованих орбітальних машин:

  • Продуктивність. Обладнання може працювати тривалий час, забезпечуючи якісну обмотку.
  • Безпека. Зменшує бічне рух рук у роботі з повністю автоматичними системами, зменшуються травми спини та пошкодження продукції у разі її втрати.
  • Економічність. Значно зменшується кількість використовуваного матеріалу за рахунок точності плівки. Для упаковки не потрібна велика кількість персоналу.

Напівавтоматична машина окупається досить швидко. При цьому якість обмотки та безпека під час транспортування підвищуються.

Орбітальні пакувальники для виробників меблів

Більшість виробників меблевих довгомірних елементів стикалися з труднощами під час їх упаковки для транспортування. Вироби не поміщалися на стаціонарні обмотувачі з поворотною платформою, а обмотувалися вручну або диспенсерами. При цьому витрачалося багато стретч-плівки та було задіяно кілька співробітників.

Після переходу на автоматизовані горизонтальні пакувальники підприємства значно підвищили продуктивність і при цьому заощадили на робочій силі та сировині. Продукцію стало простіше обмотувати поступово і на краях. Завдяки індивідуальним налаштуванням можна підібрати оптимальне рішення для конкретних виробів, таким чином підвищивши рівень ефективності пакувальних процесів.

Прості бюджетні напівавтомати окупаються вже першого року експлуатації і коштують відносно недорого. В Україні цей спосіб упаковки набирає обертів і багато виробників активно користуються орбітальними пристроями для задоволення своїх бізнес-потреб.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner