Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Ультратонка стретч-плівка MANUSTIF: особливості та переваги

Ультратонка стретч-плівка MANUSTIF: особливості та переваги

У міру збільшення кількості вантажів, що перевозяться, збільшується споживання пакувальних матеріалів, особливо стретч-плівки. Для забезпечення безпеки продукції під час транспортування та зниження кількості споживаного поліетилену виник попит на більш економічне рішення – зменшення товщини плівки. У пакувальній індустрії виробники сировини активно працюють над виробництвом ультратонких рішень, які за своїми характеристиками здатні забезпечувати оптимальні умови для стійкості палет при переміщеннях.

Компанія Манупакеджинг активно впроваджує нові технології у виробництві тонких стретч-плівок для машинного пакування, які не лише дозволяють заощадити, але й при цьому мають високі показники утримуючої сили та стійкість до розривів. Це матеріал завтовшки від 5 мікрон із чудовими механічними характеристиками.

MANUSTIF EVOLUTION - ультратонке рішення для напівавтоматичної та ручної обмотки різнотипних вантажів на піддонах

Стретч-плівка MSF EVO виробництва Manupackaging Deutschland дозволяє досягти визначної стабільності упакованих вантажів незважаючи на свою товщину 5-10 мк. У цьому вона має рівень престретча до 50 % (залежно від товщини). Висока стійкість на прокол та утримуюча сила дозволяють використовувати її у різних секторах промисловості: продукти харчування, напої, кондитерські вироби, супермаркети, логістика та інше.

Переваги та особливості:

  • Ультратонка
  • Економічна
  • 100% сировина, що переробляється
  • Висока стійкість до проколів та розривів
  • Знижує негативний вплив на довкілля
  • Схвалено для контактів із харчовими продуктами
  • Підходить для глибокого заморожування

Сучасний матеріал, виготовлений згідно зі стандартами якості ЄС, підійде для напівавтоматичної обмотки вантажів з можливістю попереднього натягу плівки. Це дозволить компаніям значно зекономити на сировині. Плівка повністю придатна для вторинної переробки та складається з високоякісних компонентів LLDPE. Підходить для машинного та ручного пакування, що робить її універсальним для роботи з різними типами вантажів. Доступна джамбо-версія, стандартні та індивідуальні розміри. Матеріал ідеально підходить для роботи з продуктами харчування, замороженими виробами та іншими товарами. Ідеально лягає на продукцію, облягаючи її та створюючи максимально міцний утримуючий баланс для палети.

Фахівці Манупакеджинг Україна допоможуть із успішним вибором оптимальної плівки для виробництва. Готові провести тестування, підібрати необхідну товщину матеріалу, кількість витків із вимірами сили утримання вантажу на палеті.

Майбутнє за ультратонкими стретч-плівками

Сучасні запити від виробників демонструють значне зростання споживання ультратонких матеріалів. Це вигідне рішення для пакування. Дозволяє значно скоротити витрати, подбати про довкілля і при цьому має високі показники безпеки вантажів під час транспортування.

Manupackaging

Багатошарові тонкі плівки мають сьогодні високі показники утримування та стійкість до проколів, що дозволяє їх використовувати не лише для автоматичного, але й для ручного пакування. Такі революційні рішення можуть надалі витіснити товсті плівки в конкретних секторах промисловості та зайняти серйозну нішу на ринку пакувальних матеріалів.

Одна з головних особливостей – зниження витрат. Підприємства можуть значно скоротити кількість відходів і, таким чином, заощадити на упаковці.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner