Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Оптимальна машинна стретч плівка для будь-якого типу вантажів. Manustar SC для роботи на високих швидкостях

Оптимальна машинна стретч плівка для будь-якого типу вантажів. Manustar SC для роботи на високих швидкостях

Динамічні ринки найбільше потребують швидких рішень. Компанії багато в чому залежать від своєчасного постачання пакувальних матеріалів. Інноваційний інжиніринг та розробка нових основних компонентів, таких як високошвидкісні екструдери та пристрої для намотування стретч-плівки, допомагають виробникам сировини успішно позиціонувати себе у висококонкурентній пакувальній галузі.

Стретч-плівка в Україні — популярний та затребуваний продукт у багатьох сферах діяльності. Тому конкуренція у постачанні цього матеріалу справді перебуває на високому рівні — від економічних варіантів і до сучасних високотехнологічних плівок з високими показниками престретч. Покупець не тільки може підібрати товар, що цікавить, але і отримати безкоштовний тест на своєму підприємстві, щоб переконатися в ефективності паквання. Різні типи пропозицій з широким діапазоном максимальної еластичності та опору проколу, а також великий вибір товщини та ширини рулону дозволяють задовольнити весь спектр вимог до ручної або машинної обмотки стретч-плівкою.

стретч-пленка

Співпрацюючи з виробником та дистриб'ютором пакувальних технологій — компанією Манупакеджинг Україна — багато компаній отримують не тільки професійну консультацію фахівців, але й можливість протестувати кращі зразки стретч-плівки від італійського бренду. Завдяки налагодженій логістиці, запасу матеріалу на складі компанія може отримати гарантію успішного та своєчасного постачання. Планування стає простішим навіть попри труднощі з логістикою, які зараз спостерігають в Україні.

Оптимальна машинна стретч-плівка для будь-якого типу вантажів

Манупакеджинг пропонує універсальне рішення для більшості сфер діяльності. Це перероблювані на 100% стретч-плівки для машинної обмотки, які підійдуть більшість типів вантажів. Прозорий матеріал дозволяє ідеально переглядати штрих-коди та іншу інформацію на упакованій продукції. Підійде для всіх видів автоматизованих машин, завдяки своїй еластичності та міцності на прокол забезпечує безпеку палет при транспортуванні.

Основні переваги:

 • Універсальність
 • Інноваційність
 • Безпека

Від стандартних і до посилених плівок з великим коефіцієнтом престретч. Фахівці підберуть найкращий варіант для виробничої лінії, який дозволить не лише убезпечити продукцію під час переміщень, а й значно скоротить кошти на витратах матеріалу.

стретч-пленка

Стретч-плівка виробляється на німецькому заводі та сертифікована відповідно до: SGS ISO 9001, ISO 50001 та ISO 14001. Відповідає стандартам ЄС та ідеально працює на всіх палетообмотниках з поворотною платформою.

Manustar SC — чудове рішення для автоматичної обмотки з високим рівнем престретч

Manustar SC — стретч-плівка від Манупакеджинг для автоматичного пакування на палетопакувальниках з поворотним столом з мінімальним гарантованим рівнем престретч 350% і товщиною 17 мкм.

Цей продукт призначений для пакування продукції на піддонах та забезпечення максимальної безпеки при транспортуванні палетів на будь-які відстані. Матеріал безпечний при контакті з харчовими продуктами і не становить небезпеки для здоров'я людей та тварин.

Тонка плівка складається з LLDPE і на 100% переробляється для надзвичайно вимогливих застосувань з пакувальними машинами. Має визначні показники стабілізації вантажів, високий рівень прозорості та м'якості. Ідеально підходить для роботи на великих швидкостях із твердими продуктами. Дозволяє виробництвам максимально скоротити відходи матеріалу та таким чином заощадити на пакуванні.

Manustar SC

Основні особливості та переваги Manustar SC:

 • Престретч від 350%
 • Товщина 17 мкм
 • 100% сировина, що переробляється
 • Високий рівень прозорості
 • М'яка та еластична
 • Працює на високих швидкостях
 • Безпечна для продуктів харчування
 • Економічне рішення
 • Має високий рейтинг міцності на прокол (7 зірок)

Типове використання: цегла, кераміка, цемент, хімікати, супермаркети та логістика, консервування, продукти харчування, напої, кондитерські вироби, фрукти та овочі, заморожені продукти. Її можна застосовувати для будь-якого типу пакування завдяки індивідуальним налаштуванням обладнання. Особливо рекомендується для дуже гострих країв та важких вантажів.

Компанія Manupackaging, раніше відома як Manuli Stretch, є стабільним розробником та виробником інноваційного транспортного пакування з плівки надвисокої якості. Як винахідник стретч-плівки у Європі – надійний партнер для оптимальної фіксації вантажів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner