Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Сінажна плівка Agriflex. Ефективна заготівля корму. Цінність сіна для дойних корів

Сінажна плівка Agriflex. Ефективна заготівля корму. Цінність сіна для дойних корів

Сінаж найбільш близький за властивостями до свіжої маси і має більше переваг на відміну від сіна та силосу. Завдяки консервації корм зберігає більшість своїх корисних речовин і найбільш поживний для тварин у зимовий період. Для герметізації сінажу фермери найчастіше використовують спеціальну агростретч-плівку. Цей пакувальний матеріал забезпечує максимальний захист продукту від повітря, вологи та сонячних променів, завдяки чому можна зберігати обмотовані тюки на відкритому повітрі. З допомогою прес-обмотувача заготовки легко і швидко пакуються. Ферма економить час, енергію і забезпечена поживним кормом, який пізніше можна додавати до раціону тварин. 

агростретч

Сучасні компоненти та інноваційне обладнання допомагають виробникам упаковкових матеріалів виробляти вищі якості для максимальної ефективності при пакуванні. Італійська компанія Манупакеджінг активно займається виробництвом багатошарової стретч-плівки для сінажу Agriflex. Завдяки своїй універсальності, міцності і еластичності вона ідеально підходить для обмотування тюків на більшості видів прес-підборщиків. Пленка складається з унікальних клеїв, які допомагають добре склеювати шари матеріалу, створюючи багатошарову структуру для повної герметизації заготовки. 

Найпрогресивніший корм взимку — зерносенаж

З трав і бобових злакових рослин дуже важливо добре і вчасно зібрати рослинну масу. Це відбувається в період молочної або воскової зрілості зерна. Ці продукти будуть корисні для худоби, адже вони концентруються на грубих і поживних кормах. Заготівля здійснюється під час немолотного прибирання зернофуражних сумішей з вологістю після завантаження 45-60 %. Це дозволяє максимально зберігати в безпеці продукцію. 

Зерносенаж

Фермери в Україні також відзначають високу ефективність: заготовляючи сінаж з двох або трьох компонентів. Для високої щільності необхідно розмелити рослинну масу. При пакуванні великих тюків використовують прес-підбирач з зміненим об'ємом камери. Закатування в рулони плівкою відбувається не пізніше, ніж через дві години після тюлювання. Цей матеріал найліпше прилипає до маси під час сухої погоди. Найкраще, коли вони мають 5-6 шарів на один тюк. Такі рулони можна складати на мішки з піском, щоб запобігти проникненню гризунів. Від птахів можна захиститися спеціальною сіткою.

Зерносенаж

Щоб запобігти сильному ризику на існування бактерії Listeria в зернових і бобових заготовках вівчарству не рекомендується сгодовувати таку їжу. 

Правильне приготування сінажу для корів

Консервований сінаж має високий вміст білка, легко перетравлюється і позитивно впливає на фізіологічні процеси тварин. Серед усіх видів кормів є найкорисніший в зимовий період. 

Сенаж тюки

Молекулярна індустрія вимагає високої вмісту білка в молоці, що неможливе лише за допомогою сіна. Тому фермери часто використовують комбінований корм, додаючи до раціону силос або сінаж. Жучним тваринам потрібно багато сіна, щоб постійно виробляти слину. Завдяки цьому з консервованою масою можна максимізувати здорове харчування тварин і отримати якісні надої. 

Сінаж люцерни має найбільшу біологічну цінність і буферну активність. Для дойних корів зазвичай використовують 5-6 кілограмів заготовки в день. Такий корм багатий на вітаміни, мінерали, кальцій і кератину.  

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner