Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Обслуговування замінників/інверторів палет

Обслуговування замінників/інверторів палет

Замінники і інвертори палет займають величезну нішу в харчовій та фармацевтичній промисловості. Коли йдеться про зміну піддонів у палетах для подальшого зберігання та транспортування, саме ці машини здатні безпечно та швидко здійснювати цю операцію. Це обладнання автоматизоване і, як і інші машини, потребує догляду, обслуговування та ремонту.

Инверторы и смкнщики палет Манупакеджинг

Зупинка та простої цього обладнання можуть призвести до великих збитків, порушуючи важливу частину ланцюжка всієї виробничої лінії. Профілактичне та технічне обслуговування зводить до мінімуму знос машини та обмежує ризик збоїв чи простоїв підприємства. Правильна та своєчасна підтримка допомагає заощадити на потенційних витратах під час непередбачених поломок та підтримувати оптимальну продуктивність.

Toppy сменщик палет

Сервісне обслуговування може включати такі операції:

 • планові сервісні візити кваліфікованого спеціаліста із дотриманням сервісних інтервалів;
 • профілактичне обслуговування відповідно до рекомендацій виробника для скорочення простою;
 • фахівець із ремонту завжди на зв'язку для отримання кваліфікованої консультації;
 • фіксована ціна на всі заплановані відвідини;
  знижка на будь-які запчастини та погодинні ставки на ремонт;
 • висока якість послуг із термінового ремонту. Усунення більшості проблем під час першого відвідування;
 • підтримка онлайн, по телефону та на місці.

Компанія отримує ряд переваг, уклавши договір з перевіреною та сертифікованою компанією, яка займається ремонтом та обслуговуванням інверторів/змінників палет.

Переваги при регулярному обслуговуванні:

 • Мінімізація поломок та часу простою машин
 • Повне охоплення по країні чи області для своєчасного надання допомоги
 • Фахівець завжди на зв'язку та надасть консультацію
 • Витратники завжди на складі
 • Швидка дистрибуція компонентів та запчастин
 • Підтримка високого рівня продуктивності обладнання
 • Економія на простоях та ремонті
 • Аналіз та вдосконалення вже існуючої лінії
 • Допомога з оптимальними налаштуваннями та навчанням персоналу

Щодня автоматичні та напівавтоматичні інвертори/змінники здійснюють тисячі рухів на виробництвах. Вони корисні, функціональні та вигідні для стабільного прибутку компанії, забезпечують ефективну та безпечну зміну та інверсію різних піддонів. Використовуються у багатьох сферах діяльності та значно підвищують продуктивність підприємства.

Поради щодо безпеки при роботі з інверторами палет

Для роботи з обладнанням допускаються лише навчені оператори. Це дозволить уникнути травм та псування продукції. Для забезпечення правильної роботи машин необхідно проводити регулярне профілактичне та технічне обслуговування. Цим займаються кваліфіковані фахівці усередині виробництва чи ззовні.

Toppy обслуживание

Оператори повинні бути знайомі з інвертором піддонів перед початком зміни та не шукати сумнівних коротких шляхів під час роботи. Планування та аналіз допоможуть підтримувати порядок, стежити за станом машин та контролювати рівень знань персоналу, а також планувати регулярне обслуговування. Якщо обладнання не працює належним чином, обов'язково слід повідомити про це іншого оператора, щоб розуміти, коли саме і чому сталася поломка.

Необхідно завжди залишатися в безпеці при роботі зі змінниками та інверторами палет. Найчастіше вони здійснюють великі навантаження. Слід уникати зони, де обладнання здійснює зміну чи інверсію. Перед кожною зміною варто перевірити керування та всі налаштування машини та звертати увагу на деталі (сторонній шум під час роботи та інші нюанси).

Мобильный сменщик палет Toppy

Під час роботи з обладнанням завжди необхідно дотримуватись правил безпеки, зазначених в інструкції. Нехтування ними може призвести до серйозних травм, поломок та псування товарів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner