Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Обслуговування стрепінг-інструментів

Обслуговування стрепінг-інструментів

Обв'язка зустрічається у багатьох галузях промисловості. Часто вона є невід'ємною частиною пакування для транспортування товарів у цілості та безпеці. Це економічний і надійний спосіб забезпечення безпеки вантажу.

Інструменти для стрепінга призначені для оптимізації промислових процесів. Підвищена швидкість та можливість контролювати рівень натягу стрічки дозволяють ручним стреп-пристроям скорочувати час, що витрачається на операції, економити матеріали та зменшувати рівень втоми робітників.

Компанія Siat виробляє довговічні механічні, пневматичні та акумуляторні стрепінг-машинки. Найчастіше вони несприйнятливі до руйнівного зносу. Але, як і більшість продуктів, обв'язувальне обладнання найкраще працює при регулярному догляді та обслуговуванні, щоб підтримувати його максимальну продуктивність. Крім основного чищення, інші складніші завдання краще довірити фахівцям.

Стреппинг-инструмент Siat

Виробник не рекомендує відкривати інструменти без попереднього досвіду та знань. Це може призвести до зниження рівня продуктивності або поломки механізмів у разі неправильного втручання.

Якщо обладнання взагалі не працює, причин може бути кілька. Батарея може бути розряджена, несправна або має належного контакту в корпусі (для моделей з батареєю). Переконайтеся, що акумулятор заряджається належним чином у зарядному пристрої та встановлений всередині пристрою. Іноді достатньо просто вийняти акумулятор і встановити його в корпус, щоб забезпечити належні точки контакту. Якщо є запасний акумулятор, спробуйте використовувати його, іноді акумулятори можуть відображатися в робочому стані, але вони несправні. Якщо інструмент, як і раніше, не працює, це може вказувати на серйознішу проблему, наприклад, на несправний двигун або плату. Для аналізу ситуації спеціалісту необхідно перевірити машинку та провести діагностику несправностей. Після цього здійснюється ремонт обладнання.

vhbw 2 x Battery for Columbia Siat GT-One, GT-H, Smart LXT 10-16, Power HP  19-25 Strapping Devices (2000 mAh, 14.4 V, Li-Ion) : Amazon.de: DIY & Tools

Недостатня сила натягу

Якщо обв'язувальний інструмент не має достатнього натягу після відповідних налаштування, це може бути пов'язане з тим, що натяжне колесо забруднене або зношене. Часто така проблема призводить до того, що стрічка прослизає зі збільшенням натягу. Іноді для видалення сміття досить продути елементи механізму повітрям. Можна очистити або замінити деякі деталі захоплення стрічки в міру потреби та маючи певні знання. Слід бути обережними, щоб не використовувати будь-які тверді предмети під час цього процесу. Іноді сила натягу може бути пов'язана з несправним мікроперемикачем або платою. У таких випадках пристрій необхідно надіслати на сервісне обслуговування.

Інструмент для обв'язування не зварює

Багато різних компонентів всередині обладнання працюють разом для отримання належного зварного шва. Якщо після налаштування на час зварювання залишилися проблеми, апарат необхідно відремонтувати. Ще раз варто продути машину повітрям. Якщо це не спрацює, швидше за все потрібно обслуговування деяких компонентів, таких як захвати, пружини або двигун. Найкраще довірити це кваліфікованому спеціалісту з обслуговування.

Пристрій не ріже

Нездатність розрізати стрічку може означати марну трату часу та матеріалу. Перевірка та регулювання різака зазвичай може вирішити цю проблему. Можна його очистити. Якщо це не вдасться, настав час замінити різак. Також проблема може бути у натискній пружині, і її, можливо, доведеться замінити.

Надіслати стреппінг-машинку для ремонту

Ремонт інструменту Siat за допомогою спеціаліста з обв'язування став набагато простіше завдяки компанії Манупакеджінг та спрощеному процесу ремонту. Довіривши ремонт професіоналам, замовник гарантовано отримує швидке виконання робіт та мінімальні втрати для бізнесу.

Якщо всі зусилля щодо усунення несправностей не увінчалися успіхом і обв'язувальне обладнання продовжує не функціонувати, рекомендується зв'язатися з менеджером на сайті, щоб він міг допомогти координувати дії та проконсультувати щодо наступних кроків з діагностики та ремонту.

Оборудование для стреппинга

Відправлення машини – це простий процес. Ретельно запакуйте її, переконавшись, що ви також поклали все необхідне. Вкажіть спеціалісту з обслуговування всю необхідну інформацію. Команда Манупакеджинг має великий досвід з ремонту та обслуговування акумуляторних та пневматичних стреп-машин. Маючи запас запчастин та офіційну дистрибуцію від Siat, українські фахівці гарантують якісне надання послуг з обслуговування стрепінг-інструментів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner