Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Nastro - інноваційна серія заклеювачів від Siat

Nastro - інноваційна серія заклеювачів від Siat

Італійський виробник високотехнологічного обладнання Siat продовжує вдосконалювати свої пакувальні машини та впроваджувати інноваційні рішення у нові моделі. Для задоволення сучасних вимог щодо заклеювання картонних коробів компанія спроектувала серію інтелектуальних заклеювачів, які функціонують у напівавтоматичному режимі. Це надпотужні апарати для автономної роботи чи взаємодії в автоматизованих лініях.

Nastro — ідеальні машини для фінальної стадії упаковки, де потрібно швидко та точно склеювати шви гофрокоробів різних форматів та розмірів.

Nastro SB

Напівавтоматичний пристрій для заклеювання скотч-стрічкою нижніх та верхніх клапанів картонних ящиків. Вбудована панель керування дозволяє ідеально підібрати потрібні налаштування та контролювати процеси склеювання. Статистичні дані можуть зберігатися і передаватися до сервісу Optirun, де фахівці аналізують виконану роботу. Продуктивність у цього заклеювача значно вища, ніж у попередників. Зручне регулювання швидкісного режиму значно збільшить кількість заклеєних коробів.

Основні переваги:

 • Інтелектуальна машина з логікою на борту.
 • Швидше, ніж стандартні зварювачі ящиків, завдяки запатентованим функціям регулювання швидкості.
 • Завдяки системі IoT користувач може отримати додаткову інформацію про обладнання: кількість циклів, час роботи, час в режимі очікування, кількість коробок за хвилину, витрата стрічки, час використання, несправності тощо.
 • Влаштування енергозбереження.

Nastro SB R6

Це ідеальна машина для заклеювання корпусів для різних галузей, таких як харчова, хімічна, швейна та електронна комерція. Устаткування склеює верхні та нижні стулки ящиків, забезпечуючи міцну упаковку. Системи Siat енергоощадні та не займають багато місця.

Основні переваги:

 • Інтелектуальна машина з багатьма корисними функціями.
 • Швидше, ніж стандартні заклеювачі ящиків завдяки функції регулювання швидкості.
 • Завдяки системі IoT користувач може отримати додаткову інформацію про пристрій: кількість циклів, час роботи, час в режимі очікування, кількість коробок за хвилину, витрата стрічки, час використання, несправності тощо.
 • Пристрій енергозбереження.

Nastro SB M5

Напівавтоматичний заклеювач з ручним регулюванням розміру короба по ширині та висоті. Ідеально підійде для продуктів харчування та напоїв, хімічної промисловості та одягу. Обладнання спеціально призначене для малих, середніх та великих стаціонарних ящиків.

Основні переваги:

 • Ідеальне закриття та заклеювання коробки.
 • Легко використовувати інтуїтивно зрозумілу панель управління.
 • Висока надійність та висока продуктивність.
 • Надпотужний двигун.

Nastro SB X5

Напівавтоматичний заклеювач коробок для фіксованих картонних ящиків малого та середнього розміру. Відмінний варіант для малих та середніх за обсягами виробництв компаній, які переходять з ручного пакування або хочуть більш досконалу машину.

Основні переваги:

Ідеальне закриття та заклеювання коробки.
Легко використовувати інтуїтивно зрозумілу панель управління.
Висока надійність та продуктивність.

Ці новинки будуть доступні вже найближчим часом. З детальним оглядом моделей та їх характеристиками незабаром можна буде ознайомитися на сайті Манупакеджинг Україна — офіційного дистриб'ютора продукції Siat. 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner