Ручна стретч-плівка. Як правильно упакувати палету
Ручна упаковка стретч-плівкою досі актуальна, особливо на виробництвах, де необхідно обмотати невеликий обсяг продукції або де потрібна упаковка нестабільних вантажів. Також деякі різновиди ручної плівки значно дешевше машинної, що дозволяє заощадити. Але як упакувати продукти на палеті так, щоб вони потім не розсипалися і не пошкодилися при транспортуванні і зберіганні?
Правильне розміщення
Правильне розташування товарів на піддоні гарантує більш щільну фіксацію і, відповідно, збереження палети після обмотки. Неправильне укладання і невірний обсяг продукції можуть призвести до розбалансування вантажу при русі, екстрених гальмуваннях, і він приїде в стані, далекому від ідеального. В результаті компанія втрачає продукцію і засоби. Для правильного розташування вмісту на піддоні досить застосувати кілька простих правил:
- Розмір вантажу не повинен перевищувати розміру піддону. Для стабільності і раціональності вантаж необхідно розподілити по всій поверхні піддону. Вихід за його рамки може призвести до нестабільності упаковки.
- Важкі предмети укладаються внизу. Вони стануть основою конструкції і не стануть створювати надмірний тиск зверху, що може призвести до зміщення середнього і нижнього шарів. Також тендітні товари не будуть пошкоджені, якщо на них не ставити важкі.
- Цегляна кладка. Картонні коробки і предмети необхідно розміщувати за принципом цегляної кладки. Цю техніку треба використовувати на всіх шарах, що дозволить уникнути сковзання продуктів і додасть додаткову стійкість. Уникайте пірамідальної форми конструкції і намагайтеся надати загальному вантажу форму куба.
- Правильна плівка. Фінальний штрих упаковки — обмотка стретч-плівкою. При ручній упаковці важливо правильно обернути продукти в кілька шарів. Особлива увага приділяється нижньому і середньому, на які найбільше йде навантаження при транспортуванні.
Високоефективне рішення для ручного пакування
Мінімізувати витрату матеріалу і підвищити надійність фіксації для різних типів вантажів можна за допомогою ручної стретч-плівки Манупакеджинг. Широкий асортимент плівок дозволяє підібрати найкраще рішення для конкретних продуктів.
Manustif
Стретч-плівка з попередніми розтягуванням в 50% і товщиною 17 мкм. Доступна версія з посиленими краями, в стандартних і нестандартних розмірах.
Manustif Evolution
Стретч-плівка з попередніми розтягуванням в 40% і товщиною 11 мкм. Доступна версія з посиленими краями, в стандартних і нестандартних розмірах. Доступна версія для джамб.
Melite Plus We
Ультратонка плівка з попередніми розтягуванням в 150% і товщиною 9 мкм. Доступна версія в стандартних і нестандартних розмірах.
Manuessence
Ультратонка стретч-плівка з попередніми розтягуванням в 20% і товщиною 8 мкм. Ця версія доступна з посиленими краями, в стандартних і нестандартних розмірах.
LC3
Стретч-плівка з попередніми розтягуванням в 175% і товщиною 23 мкм. Доступна версія в стандартних і нестандартних розмірах.
LC3 Plus
Ультратонкая стретч-плівка з попередніми розтягуванням в 60% і товщиною 9 мкм. Доступна версія в стандартних і нестандартних розмірах.
LC2
Стретч-плівка з попередніми розтягуванням в 150% і товщиною 23 мкм. Доступна версія в стандартних і нестандартних розмірах.
Переваги стретч-плівок Манупакеджинг для ручного пакування
Стретч-плівки для ручної упаковки виготовлені з 100% переробляється ЛПЕНЩ і відмінно підійдуть для супермаркетів і логістичних центрів, а також для загальної упаковки. Матеріал стійкий до навантажень завдяки механічної міцності при опорі на розрив.
Матеріали Манупакеджинг дозволяють заощадити за рахунок своєї розкриття і виготовлені з компонентів, які не завдають серйозної шкоди навколишньому середовищу. Вони підійдуть для важких навантажень навіть при низьких температурах і безпечні при контакті з харчовими продуктами.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.