Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Попит на стретч-плівку продовжує зростати. Який матеріал вибрати?

Попит на стретч-плівку продовжує зростати. Який матеріал вибрати?

Поєднання підходящої високоефективної стретч-плівки, знань професіоналів, що беруть участь в пакувальних процесах, і продуктивного пакувального обладнання забезпечує оптимальну продуктивність упаковки продукції. Для стійкості упакованих піддонів та запобігання розриву плівки необхідно враховувати наступні етапи:

  • аналіз типів вантажів;
  • налаштування обладнання;
  • вибір оптимальної плівки.

Палети на складі

Як безпечно доставити продукцію

Це типовий питання, яке задають собі безліч компаній. Для безпечного транспортування вантажу потрібна його правильна упаковка.

До кожного типу вантажу використовують індивідуальний підхід і відповідну обмотку. Чим більший вантаж нестійкий або крихкий, тим більше потрібно шарів обмотки. З іншого боку, скляні банки можна обернути найкращої плівкою, але якщо банки недостатньо міцні, вони все одно можуть зламатися під тиском.

Під час транспортування на піддон чиниться великий тиск. Ось що відбувається, якщо водієві доводиться різко зупинятися: якщо піддон вагою 1000 кг потрапляє в аварійну зупинку, його тягне, так би мовити, 800 кг. Перевантаження також проявляється в крутих поворотах і може досягати 50 відсотків ваги.

Типи вантажів

Тест різнотипного вантажу на прискорення. Кладуть піддон на платформу і приводять її в рух, щоб можна було спостерігати за переміщенням усіх компонентів на піддоні. Вони можуть аналізувати зображення і руху за допомогою високошвидкісної камери.

Що станеться, якщо піддони нестабільні?

Самим серйозним прикладом поганий стійкості піддону є втрата вантажу. Також є ризик серйозного пошкодження, що призведе до зниження вартості продукції. Нарешті, упаковка може зламатися, що може означати зсув центру маси палети.

Пошкоджений вантаж

Компанії не можуть оцінити стабільність піддонів на погляд, і часто потрібні спеціальні тести для визначення стійкості. Обмотаний вантаж розкручують на рухомій платформі. Місця розпаду вантажу підсилюють додатковим шаром плівки.

Зростає попит на стретч-плівку

Все більше і більше компаній вибирають «легкі» рішення для первинної та вторинної упаковки. Проблема полягає у виборі дешевої сировини для машинної обмотки. Це не завжди кращий варіант для упаковки. Низкококачественный пакувальний матеріал рветься при невеликих навантаженнях і нестійкий при зсувах.

Виробники плівок регулярно випускають нові, більш високотехнологічні продукти, які здатні задовольнити запити компаній. Більшість їх інновацій спрямовані на екологічність, більш високу розтяжність і зниження товщини матеріалу.

Стретч-плівка — це найдешевший варіант стабілізації вантажів на піддоні. З кожним роком попит на плівку зростає приблизно на 7-10 %. Популярністю користуються багатошарові машинні плівки, які здатні розтягуватися до 400 %.

ATX PLUS

Машинна стретч-плівка ATX PLUS виготовлені з полімерів найвищої якості та призначена для автоматизованої упаковки будматеріалів, продукції для супермаркетів, продуктів харчування, заморожених продуктів і кондитерських виробів. Стретч-плівка ATX PLUS з мінімальним гарантованим попереднім натягом 325 % (23 мкм).

ATX PLUS Машинна стретч-плівка

Плівка з LLDPE і на 100 % придатна для вторинної переробки. Її можна використовувати для обгортання будь-якої упаковки. Особливо рекомендується для важких навантажень і обгортання продукції з дуже гострими краями. Ця плівка від Манупакеджинг має чудову стійкість до навантажень, захист від деформації і роздавлювання м'яких матеріалів (наприклад, цигаркового паперу). Чудова механічна міцність і опір розриву забезпечують щільне прилягання до вантажу, захищаючи його від зовнішніх подразників.

Фахівці компанії Манупакеджинг Україна надають безкоштовні консультації та проводять тести по використанню стретч-плівки для конкретного типу вантажу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner