Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Переваги високоякісних заклеювачів

Переваги високоякісних заклеювачів

Автоматизовані заклеювачі від провідних брендів мають ряд переваг над ручною упаковкою і низькотехнологічним обладнанням.

Економічність

Автоматизоване обладнання дозволяє скоротити витрати на робочу силу і пакувальні матеріали. Навіть при використанні напівавтоматичного заклеювача оператор може обробити за 5 хвилин замовлення, яке вручну обробляється до 30 хвилин.

Продуктивність

Надійна, проста і компактна конструкція дозволяє розмістити заклеювач в зручному місці на виробництві, а обслуговування машини не вимагає великих витрат. Заклеювач швидко приводиться в дію, вимагає тільки включення і мінімальних витрат на навчання операторів. На одній машині можна розмістити стрічку різної ширини, тому при менших вкладеннях отримуємо швидку окупність.

Енергозбереження

Сучасні машини споживають менше енергії. При використанні великих рулонів скотч-стрічки є можливість скоротити час простою при зміні пакувального матеріалу.

Простота

Заклеювач коробів простий у використанні і може бути оснащений додатковими роликами, тому його легко переміщувати на виробництві. Завдяки знімним голівках скотч-стрічку легко і швидко замінити на нову.

siat s10

Безпека і комфорт

Легкий доступ до всіх рухомих частин обладнання. Машина безпечна у використанні для оператора і не має гострих країв. Рухомі елементи заклеювача захищені спеціальним кожухом. На сучасних моделях встановлені датчики безпеки для контролю робочих процесів. Конструкція і механізми зроблені з міцних матеріалів і стабільні в роботі. Сталева рама додатково захищає всі рухомі частини машини. Заклеювач — це надійна у використанні пакувальна машина.

Гнучкість

Можливість установки на існуючу пакувальну лінію без значних змін. Машина дуже проста в налаштуванні і експлуатації. Напівавтоматичне обладнання вимагає мінімального робочого навчання.

Зручність

Якісні і надійні комплектуючі заклеювача легко приєднуються і розбираються. Можна використовувати стрічку різної ширини.

siat s10

Обслуговування

В цілому машина не вимагає постійного обслуговування. Тільки деталі, що зношуються (пружини, ролики, ніж і ремені) з часом потребують заміни. Головка зі стрічкою забезпечує легкий доступ до всіх пружин. Необхідно лише регулярно перевіряти ніж і чистити його при необхідності. Замінити ремінь просто і швидко.

Естетика і безпека

Заклеювач — це більш чистий і акуратний спосіб запакувати картонні коробки. Стрічка завжди по центру, рівномірно і стабільно наклеюється. Коробки більш надійно закриті, менша ймовірність відкривання, менше пошкоджень продукту і відходів.

siat s10

SIAT SK10 — просто і зручно

Напівавтоматичний заклеювач гофрокоробів SIAT SK10 — це доступне інженерне рішення для малих і середніх коробів. Машина ідеально спроектована для пакування корпусів для різних галузей виробництва. Вона допомагає закрити і склеїти нижні і верхні стулки заготовки. Заклеювач працює з двома змінними видами головок: K11 або K12. Для роботи з обладнанням потрібен оператор, який здійснює настройку та подачу заготовки.

Заклеювач обладнаний найкращими в своєму класі компонентами з електрикою SIEMENS. Налаштування обладнання інтуїтивно зрозуміла і проста. За допомогою цієї машини виробництво з легкістю упакує свою продукцію на високому продуктивному рівні.

SK10 — компактний і високопродуктивний заклеювач з міцною конструкцією, яка здатна вивести виробництво на новий, більш високий рівень упаковки. Завдяки безвідходного і високоточного склеювання компанія економить на пакувальному матеріалі і робочій силі. Цей заклеювач відмінно підійде для упаковки продуктів харчування і напоїв, продуктів хімічної промисловості, одягу, текстилю та електроніки.

siat s10

Процес роботи з заклеювачем простий. Необхідно налаштувати машину під конкретний розмір картонного ящика. Після цього коробка легко подається в зону для склеювання, а на виході отримуємо рівномірно склеєний короб. Для зручності рекомендується використовувати конвеєр для транспортування гофрокоробів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner