Поради по підтримці пакувальної лінії на піковоій продуктивності
Упаковка — це процес, чутливий до часу. Хвилини мають значення. Зменшення оптимальної продуктивності і перебої (заплановані або позапланові) збільшують витрати і знижують ефективність виробництва. Ось сім простих порад щодо поліпшення виробництва і підтримці максимальної продуктивності пакувальної лінії.
1. Правильна установка і налаштування
Оптимальна продуктивність починається з точної установки і налаштування. Працюйте із знаючими постачальниками, які хочуть, щоб ви розбиралися в своїх машинах. Шукайте висококваліфікованих технічних експертів, які мають великий досвід у вирішенні проблем і націлені на надання кращих рішень для вашого виробництва, щоб допомогти вам досягти ваших цілей в області продуктивності.
2. Тримайте свою лінію в чистоті і порядку
В хорошому стані машини працюють швидше і виходять з ладу рідше. Будьте готові до переналаштуванню і тримайте важливі змінні деталі на підприємстві. Організована робоча зона скорочує час простою, підвищує ефективність і створює більш безпечне середовище для робочої команди. Вивчіть системи зберігання продукції для оптимізації поставлених цілей і раціонального використання простору.
3. Документація по регулярному технічному обслуговуванню
Профілактичне обслуговування знижує частоту поломок і допомагає запобігти пошкодженню продукту або машини. Це гарантує, що обладнання продовжить працювати з максимальною продуктивністю. Запишіть причину перебоїв у виробництві і час, необхідний для ремонту. Запис історії простоїв і причин допомагає аналізувати, будувати, покращувати графіки обслуговування і запобігати поломки в майбутньому. Зв'язок витрат на простої з проблемними областями допоможе зрозуміти рентабельність інвестицій і зосередитися на підвищенні ефективності роботи лінії.
4. Тримайте якісні деталі на складі
Достатній запас потенційно зношуючих деталей допомагає дотримуватися програми регулярного технічного обслуговування і запобігати проблемам до того, як вони виникнуть. Якісні змінні деталі, виготовлені з високою точністю, легше встановлювати і налаштовувати. Вони працюють краще, служать довше і допомагають мінімізувати ймовірність пошкодження продукту або машини.
5. Повторювані переналаштування
Для досягнення мінімально можливого часу простою і оптимальної продуктивності переналагодження повинні бути простими, точними і повторюваними. Документовані, автоматизовані або легко налаштовані процеси настройки системи машини підвищують швидкість і якість роботи. Використовуйте кілька збережених налаштувань для конкретних видів вантажів, щоб скоротити час перенастроювання з годин до хвилин, усунути помилки і забезпечити точні, повторювані дії машини, що відповідають вашим продуктам. Компанія Манупакеджинг допомогла провідним компаніям домогтися швидких, точних і відтворених переналаштувань за допомогою аналізу продуктивності машин і лінійних регулювань.
6. Навчайте своїх співробітників
Знайте свої машини і навчайте свою команду. Інвентаризуйте належні процедури налаштування і перемикання і переконайтеся, що персонал їх дотримується. Це створює основу і допомагає запобігти діям, які можуть знизити продуктивність, викликати передчасний знос або пошкодження машини. Впровадження процедур 5S підвищує ефективність і дозволяє зосередити увагу на областях, що вимагають поліпшення.
7. Зв'язок
Заохочуйте спілкування між операторами і обслуговуючим персоналом між змінами, щоб виявити будь-які проблеми, які в даний час виникають на лінії. Обмін інформацією допомагає запобігти простої і швидше виявляти проблеми, якщо вони все ж виникають.
Догляд за палетопакувальником
Регулярне обслуговування автоматичної пакувальної машини для упаковки в стретч-плівку в цілому можна розділити на три етапи: мастило деталей, регулярне очищення деталей і поточне обслуговування. Це безпосередньо впливає на термін служби автоматичного палетопакувальника і іншого пакувального обладнання.
Перш за все для будь-якої з машин мастило є ключем до нормальної роботи всіх її компонентів, при цьому необхідно звертати увагу на такі моменти:
- деякі рухомі елементи можуть вимагати змазування кожен день при інтенсивній роботі, а деякі елементи і зовсім не потребують змащення;
- при заливці масла будьте обережні, щоб воно не потрапило на інші елементи обладнання, щоб запобігти його ковзання або передчасне старіння;
- редуктор палетопакувальника є важливим компонентом обладнання. Заміна масла в ньому може здійснюватися кожні 2500 годин роботи (при необхідності).
Хоча якість мастильних матеріалів і щоденне змащування допомагаю забезпечити нормальну роботу різних компонентів обладнання, але не можна просто зосередитися на мастилі і нехтувати очищенням обладнання, особливо для харчової промисловості. Чистка дуже важлива не тільки для продовження терміну служби обладнання, а й для забезпечення безпеки товарів і персоналу.
Обов'язково зберігайте робоче місце в чистоті і протирайте пил з обладнання обережно, не зачепивши рухомі частини машини. При дотриманні всіх правил експлуатації і регулярного обслуговування палетопакувальник прослужить довго на оптимальному рівні продуктивності.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.