Як знизити витрати на стретч-плівку на 20-50%
Кожна компанія дбає про свої інвестиції і дбайливо ставиться до свого бюджету. Всі виробництва зосереджені на економії коштів на пакувальних матеріалах, при цьому хочуть зберегти оптимальну якість упаковки. У сучасному світі важливо вибрати правильну стратегію економії коштів.
Кожен день виробник задається питанням: як я можу скоротити витрати вже сьогодні? Манупакеджинг Україна десятиліттями працювали з виробниками і оптимізували їх пакувальні лінії для економії витрат і модернізації їх виробництва.
Якщо ви використовуєте пакувальну стретч-плівку від Манупакеджинг, ми допоможемо вам заощадити від 20 до 50% на витратах на стретч-плівку!
Економія на стретч-плівці
Якщо ви регулярно купуєте стретч-плівку для машинної упаковки, то знаєте, що існує багато різних її типів. Вартість цього матеріалу залежить від товщини і довжини рулону, а також від її структури. Як правило, чим товще плівка, тим вона дорожча. Багато пакувальних компаній використовують меншу товщину плівки з метою економії, однак це призводить до постійних її розривів і значного браку при упаковці. Якщо вибрати плівку правильної товщини і структури, це може привести до більш високої утримуючої сили з меншою кількістю обертань навколо піддону і меншою вартістю. При використанні плівок більшої товщини також менше шансів на розрив плівки при її експлуатації, тому і менше відходів.
Роль обладнання в економії сретч-плівки
Якість обмотки вантажу багато в чому залежить від типу використовуваної стретч-плівки. Не всі машини можуть добре працювати з товстими або тонкими плівками (45 мкм або менше) без спеціальної оптимізації обладнання та робочих механізмів.
Стримуюча сила — ще одна змінна, яку слід враховувати при оцінці витрат на використання стретч-плівки і при пошуку можливостей для скорочення її відходів. Утримання вантажу гарантує, що він закріплений на місці для безпечної доставки в пункт призначення.
Стримуюча сила залежить від:
- кількості обгортань;
- сили обгортання;
- товщини плівки;
- рівня попереднього розтягування.
Для кожного типу вантажу будуть свої індивідуальні налаштування. Чим складніше по комплектації і характеристикам вантаж, який потребує ретельнішого обмотування, тим більше витрати плівки.
При використанні сучасного обладнання з моторизованими каретками, які оснащені функцією попереднього розтягування, оператор може більш детально налаштувати роботу машини під конкретні завдання. Старі моделі палетопакувальників можна вдосконалити, поставивши на них нові каретки або модернізуючи інші елементи обладнання. При виборі нової машини варто враховувати параметри, які будуть правильно підходити для конкретного виробництва. Перед покупкою устаткування необхідно ретельно його протестувати на своєму вантажі.
Палетопакувальник відіграє значну роль в економії коштів на пакувальному матеріалі. Використовуючи високотехнологічні машини від провідних брендів, у компанії більше можливостей для налаштувань і економії витрат на плівці.
Плівки від Манупакеджинг — інновація на українському ринку
Предрозтягувана машинна стретч-плівка від провідного світового виробника стретч-плівок Манупакеджинг дозволяє заощадити до половини бюджету на закупівлі пакувальних матеріалів і значно зменшити кількість відходів. Машинні плівки мають попереднє розтягнення від 150% до 250%. Матеріал придатний для вторинної переробки і підходить для всіх палетопакувальних напівавтоматичних і повністю автоматічсекіх машин.
Асортимент плівок дозволяє оптимально підібрати необхідне пакувальне рішення для конкретних виробничих завдань. Фахівці компанії проаналізують обладнання на виробництві та підберуть найвигіднішу плівку, яка задовольнить виробничі процеси і дозволить значно скоротити кошти. Професійна плівка для машинного обгортання від Манупакеджинг має чудову стійкість до навантажень, працює при різних температурних режимах і безпечна для навколишнього середовища.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.