Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Чи можна переробити стретч-плівку?

Чи можна переробити стретч-плівку?

Всі стурбовані наслідками забруднення навколишнього середовища і екологічністю упаковки. Завдяки ініціативам щодо зниження витрат, загальної обізнаності, соціального тиску і оцінки від постачальників виробники мають всеохоплюючу мотивацію до створення перероблюваної упаковки.

У "зеленого" підходу є як позитивні, так і негативні аспекти. До позитивних відносяться витрати на матеріал і зменшення забруднюючих елементів у природі. Але при цьому вартість такого пакувального матеріалу, як правило, дорожче. Чи можна переробити стретч-плівку і отримати вигоду?

The Trade in Plastic Waste

Так, звичайно! Стретч-плівка зазвичай виготовляється з лінійного поліетилену низької щільності (ЛПЕНЩ), який у програмах утилізації позначений під четвертою категорією. Для багатьох пластмас реальне вирішення більш складне. Уявіть собі завдання збору та сортування плівок, якими обертаються, наприклад, пачки сигарет або продуктові товари. На відміну від роздрібної пластикової упаковки, яка широко поширена, стретч-плівка зазвичай може бути повторно використана на централізованих складах.

Це означає, що переробка стретч-плівки можлива не тільки з теоретичної або наукової точки зору, але і з практичної — це реально можливо і економічно.

Переробка стретч-плівки

У середині 90-х років американці розробили всеосяжне керівництво по переробці стретч-плівки, яке залишається актуальним і доступним для використання.

Extruded high density polyethylene | Eshragh Trading Company

Хоча деякі ринкові міркування, викладені в посібнику, трохи застаріли, розділи, присвячені фізичній збору та консолідації, є чудовою відправною точкою для програми переробки стретч-плівки.

Поради щодо навчання та інформування співробітників, тюкованию і зберігання залишаються застосовними до сьогоднішніх складських операцій, як і тоді.

Економіка вторинної переробки сьогодні може бути навіть більш сприятливою, ніж коли-небудь.

Переробка пластикової упаковки

Розглядається конкретно переробка пластикової упаковки, але ці принципи можуть бути застосовані до всіх потенційно перероблених пластикових предметів.

Оскільки пластикова упаковка настільки поширена (добре відомі переваги і включають безпеку харчових продуктів, термін придатності, мерчендайзинг, скорочення обсягів та багато іншого), вона є важливою і потенційно високоефективної метою для програм утилізації.

Переробка стретч-плівки може бути простіше, ніж переробка пластика, використовуваного в роздрібній упаковці, як зазначено вище. Але в цілому показники переробки пластмас залишаються низькими.

Лінія переробки стрейч плівки купити у Москві - Біржа обладнання РгоСтанки

Переробка пластику за новими технологіями стала вельми актуальна і прибуткова. Потенційні вигоди, як передбачається, включають в себе суттєве збільшення поточної швидкості повторного використання сировини після переробки. Оскільки це приблизно дорівнює 4-6 мільярдів доларів в рік, легко побачити, як невеликі додаткові поліпшення можуть забезпечити значну економію. Особлива увага приділяється інноваційному дизайну упаковки, партнерства, навчання і внутрішньої операційної ефективності. Щоб замкнути цикл упаковки, може знадобитися безліч рішень.

Утилізація більшої кількості відходів — гідна мета, але багато компаній також можуть використовувати менше плівки. Завжди більш тонка плівка означає менше плівки? Не обов'язково.
Є традиційний шаблон обмотки в три обгортання знизу вгору, три обгортання зверху вниз необхідним або оптимальним для кожного продукту? Точно ні. Який оптимальний відсоток попереднього розтягування? Це залежить від ряду змінних.

Суть, однако, всегда в весе пленки. После того как предварительное растяжение, калибр и схема намотки оптимизированы для требуемой удерживающей силы, пленку следует разрезать и взвесить (фактически отрежьте стретч-пленку от правильно обернутого груза, сожмите и взвесьте). Этот способ поможет на самом деле количественно оценить использование / нагрузку, по которым должны быть измерены будущие изменения для чистого воздействия: снижения затрат на пленку и уменьшения отходов.

Да, стретч-пленка может быть переработана. А несколько простых шагов могут уменьшить количество использованного материала:

  • використовуйте якісну плівку з високим рівнем престретч;
  • використовувати високопродуктивне устаткування;
  • аналізуйте витрати.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner