Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Сервісне обслуговування пакувальної лінії. Як придбати відповідну пакувальну машину

Сервісне обслуговування пакувальної лінії. Як придбати відповідну пакувальну машину

Для більшості підприємств вибір пакувальної машини має величезний вплив на ріст і успіх продукту. Наприклад, пакувальна машина правильного типу може давати стабільні результати, що призведе до збільшення доходів власників бізнесу.

Дійсно, дуже важливо інвестувати в правильну пакувальну машину. Якщо ви не знаєте, як знайти відповідне обладнання для свого бізнесу, обов'язково зверніться до професіоналів за допомогою.

Company - Manupackaging

Як правильна пакувальна машина може принести користь стартапам

Необхідно переконатися, що процес упаковки дає значну окупність інвестицій. Ось чому так важливо знайти ідеальне обладнання, що відповідає конкретним потребам. Але перш ніж інвестувати в пакувальну машину, потрібно знати наступні шість переваг для початківця бізнесу.

SIAT ProWrap

Збільшуйте свою продуктивність.
Підвищити продуктивність можна за допомогою пакувальних машин, оскільки вони здатні обробляти продукцію швидше, ніж ручна упаковка. Наприклад, пакувальна машина упаковує сотні предметів у хвилину, що економить час і забезпечує ефективну роботу виробничої лінії.

Додайте гнучкості вашого бізнесу.
Ви хочете займатися експортом різних товарів? Ви можете знайти гарантоване пакувальне рішення, що підходить для вашого продукту.

Високотехнологічна упаковка Flow Pack з машинами компанії SMIPACK серії FW - Smipack - пакувальні машини

Забезпечте стабільну якість.
Ручний процес упаковки схильний людських помилок і невідповідностей. З допомогою машини ви можете гарантувати, що ваші продукти будуть мати незмінно високу якість упаковки. Це включає індивідуальний дизайн і форму упаковки для кожного предмета з однаковим рівнем захисту.

Скоротити непотрібні відходи.
Пакувальне обладнання може допомогти вам скоротити непотрібні відходи, оскільки воно використовує встановлену кількість пакувального матеріалу. Крім того, залишає тільки необхідний для продукту розмір матеріалу, що зводить до мінімуму його використання. В результаті ваш бізнес не витрачає занадто багато на упаковку.

GT SMART 9-16mm Battery Strapping Tool - PET/PP - Free Shipping

Мінімізуйте витрати на робочу силу.
Пакувальні машини можуть взяти на себе важку роботу, зазвичай покладену на людей. При правильному обслуговуванні вони служать вашому бізнесу довгі роки. Автоматичне пакувальне обладнання також краще виконує свої функції і працює під обмеженим контролем оператора. В результаті ви можете призначати своїх співробітників для інших важливих завдань вашого початківця бізнесу, що скорочує витрати на робочу силу.

Забезпечте безпечне середовище.
Якщо ваш початківець бізнес наймає робочу силу для пакування громіздких і важких продуктів, це може збільшити ймовірність отримання травм співробітниками. Ви в силах усунути цей ризик, вклавши кошти в пакувальну машину для вашої пакувальної лінії. Машина не тільки позбавить бізнес від дорогих перерв у роботі, але і забезпечить безпечне робоче середовище для співробітників.

8 порад з вибору підходящої пакувальної машини для стартапу

Використовуючи відповідне пакувальне обладнання, ви зможете скористатися усіма перевагами, представленими вище. Однак, коли на ринку представлено так багато видів пакувальних машин, можна зіткнутися з труднощами при пошуку відповідного обладнання для вашого стартапу. Ось 8 важливих порад щодо вибору підходящої пакувальної машини.

Customized Hortimat packing line - Hortimat

1. Визначте свої потреби.
Перш ніж зв'язуватися з дистриб'юторами пакувального обладнання, слід оцінити свій початківець бізнес і чітко визначити цілі, яких ви хочете досягти.

Маючи на увазі конкретний продукт, ви повинні знати, якою буде ваша упаковка. Ви також повинні вирішити, чи будете ви працювати з різними типами упаковки. Пам'ятайте, що одна машина не може зробити все, серйозні зміни стилю і розміру упаковки зажадають часу на налаштування.

2. Будьте конкретні у своїх вимогах.
Ви повинні передати свої побажання постачальнику, щоб він порадив вам, яка пакувальна машина краще всього підходить для вашої виробничої лінії.

Якщо можливо, можете скласти специфікацію вимог до користувача, щоб описати, що конкретно ваш стартап вимагає від обладнання. Цей документ може допомогти постачальникам запропонувати вам декілька правильних варіантів і надати оцінку витрат. Крім того, він може допомогти вибрати відповідну машину, оскільки в ньому підкреслюються як подібності, так і відмінності пропонованих рішень. Документ повинен включати ваші основні вимоги, такі як:

  • робоча середовище, в якому буде встановлена машина;
  • гарантія працездатності;
  • конкретна марка деталі машини;
  • надійний постачальник, що відповідає стандартам безпеки і електротехніки;
  • інша важлива документація (креслення, керівництво користувача, графік технічного обслуговування, копії програм).

3. Дізнайтеся про можливості фінансування.
Перш ніж купувати пакувальну машину, ви повинні знати про різних варіантах фінансування, щоб вибрати те, що найкраще підійде для вашого нового бізнесу.

Ця покупка може вимагати більшу суму грошей вперед для її довгострокового використання.
Зверніться за порадою до надійного фінансового консультанта і підтримуйте тісний контакт з постачальником.

4. Оцініть свій поточний робочий процес.
Кожне нове обладнання — це інвестиція у ваш бізнес. А щоб прийняти мудре рішення, слід оцінити свій поточний робочий процес.

Проаналізуйте, яке обладнання у вас вже є, і перевірте, чи працює воно ефективно, щоб не витрачати гроші на аналогічну машину. В кінцевому підсумку придбане обладнання повинно знизити неефективність і заповнити прогалини у вашому бізнесі.
 
5. Обміркуйте своє поточне робоче простір.
Переконайтеся, що у вас достатньо місця для встановлення нового обладнання. Якщо ви інвестуєте в нову машину, не беручи до уваги ваше поточне робоче простір, ви можете витратити даремно значну суму грошей.

6. Чекайте змін у своєму робочому процесі.
Будьте готові до змін у вашому поточному робочому процесі, оскільки нове обладнання може або поліпшити, або погіршити виробничу лінію.

Подумайте про ергономіку нової установки. Чим ергономічнєє машина, тим простіше її використовувати, що може підвищити ефективність виробництва.

7. Розробіть план.
Перш ніж купувати відповідну пакувальну машину, слід розробити план. Однак не варто робити це в останній момент. Ретельно обміркуйте ключові фактори прийняття рішень, перш ніж робити інвестиції, і розробіть план дій на випадок непередбачених обставин, якщо щось піде не так.

8. Спілкуйтеся з постачальником.
Підтримуйте відкрите спілкування з постачальниками обладнання, тому що вони знають про машині більше . Запитайте їх про можливі простоях і технічному обслуговуванні машини, щоб знати про майбутні витрати. Ви також повинні знати інші цінні активи машини, які можуть допомогти вашій поточної лінії.

Graham, Siat COMPLET LINE FOR BEER

У ідеалі вони також повинні допомогти вам вибрати між двома машинами з однаковими функціями і продуктивністю і рекомендувати ту, у якої менший час простою і менше вимог до технічного обслуговування. Правильна пакувальна машина може принести користь вашому починаючому бізнесу в багатьох відносинах. Бажано, щоб ви звернулися за допомогою до фахівців, щоб отримати ефективне і надійне пакувальне рішення.

Манупакеджинг Україна вже 25 років постачає обладнання світового класу своїм клієнтам в Україну. Ми поставляємо пакувальне обладнання та матеріали від міжнародних виробників, таких як Siat, Smipack, OMS, Bandal та інших. Ми також пропонуємо сервісну підтримку, починаючи від установки і закінчуючи ремонтом. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати більш докладну інформацію.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner