5 порад щодо безпечного використання автоматичної пакувальної машини і особливості OMS 08RP
Автоматичні стрепінг-машини стають все більш популярними, оскільки керівники підприємств відкривають для себе їх численні переваги. Ви можете підвищити продуктивність, знизити витрати і навіть мінімізувати збиток від упаковки продукції.
Автоматична обв'язувальна машина також може підвищити безпеку на робочому місці. Вона допомагає знизити стомлюваність робітника, яка часто призводить до травм. Ці пристрої також вимагають меншого фізичного втручання від операторів, що може знизити ризик перенапруження або болів в спині.
Однак робота автоматичних обв'язувальних машин пов'язана з певними ризиками, тому ви повинні бути впевнені, що знаєте, як їх безпечно використовувати. Ці п'ять рад можуть вам допомогти.
1. Проведіть навчання техніці безпеки при використанні автоматичних обв'язувальних машин.
Знання — сила, і ваша команда повинна знати, як діяти безпечно. Правильне навчання є ключем до того, щоб допомогти операторам продуктивно і безпечно використовувати будь-яку машину.
Поговоріть зі своїм постачальником пакувальної машини з приводу навчання. Він може надати інструкції з безпеки. Деякі постачальники організовують навчальні семінари для команди.
2. Забезпечте відповідне обладнання для особистої безпеки.
Коли ваша команда упаковує продукти вручну, вони, ймовірно, використовують захисне спорядження як частину свого складського дрес-коду. Захисні окуляри захищають очі на випадок, якщо шматок стрічки розлетиться. Рукавиці захищають руки від різаків та герметиків. Чоботи зі сталевим носком дають додатковий захист, якщо працівники випадково щось впустять.
Ви можете подумати, що вашій команді не потрібно стільки захисного спорядження, коли вони працюють з автоматичною обв'язувальної машиною. Але не нехтуйте засобами індивідуального захисту. Ніколи не вгадаєш, коли шматок пластикової або сталевої стрічки відірветься під неправильним кутом або коли комусь знадобиться перенести важкий вантаж.
3. Правильно визначте безпечні навантаження.
Одна з труднощів, пов'язаних з безпечним використанням автоматичної пакувальної машини, — це визначити максимальне навантаження. Деякі вантажі можуть перевищувати габарити машини. Це викликає незручності та робить неможливою надійну обв'язку. Спроба підняти або опустити занадто важкі вантажі піддає операторів небезпеки, а машину — надмірної навантаженні..
Навчіть операторів правильно визначати габарити вантажу, включаючи вагу, перш ніж приступити до застосування стрепінгу. Хоча більшість пристроїв для обв'язки можна автоматизувати, вашій команді може знадобитися виконати деяку роботу вручну.
Приділяючи увагу розмірам, знижується ризик того, що хтось може отримати травму, намагаючись використовувати машину, щоб прив'язати вантаж, для обробки якого машина ніколи не призначалася.
4. Вивчіть механізми безпеки і способи їх використання.
Більшість автоматичних стрепінг-машин оснащені механізмами безпеки, такими як аварійна зупинка. Якщо чиясь рукавичка потрапить в машину, натискання кнопки аварійної зупинки зупинить машину. Багато сучасні моделі мають датчики, які допомагають в автоматичному режимі зупиняти роботу машини.
Обговоріть з вашою командою питання безпеки, наприклад, як безпечно оглянути машину. Перегляньте процедуру виключення і огляду машини, яка може працювати зі збоями.
5. Догляд за машиною.
Один з аспектів безпеки, про який ви, можливо, не замислювалися, — це обслуговування машини. Автоматичні обв'язувальні пристрої, які містяться у хорошому стані, насправді більш безпечні у використанні.
Оператори повинні виконувати базове технічне обслуговування щодня. Перед використанням переконайтеся, що машина чиста. Брудні елементи обладнання можуть застрягти або неправильно накласти обв'язку, що вимагає втручання оператора і підвищить ризик отримання травми.
Машини також слід перевіряти на предмет зносу деталей. Різаки можуть затупився, а ущільнювачі стати занадто гарячими. Виконуючи регулярне технічне обслуговування, ваша команда може виявити будь-які проблеми до того, як вони стануть небезпечними і призведуть до збоїв функціонування пакувальної лінії.
Нарешті, необхідно періодично перевіряти стрічку. Переконайтеся, що вона надійно закріплена. Натяг має бути правильним, а ефективність ущільнення перевірена. Будь знос може вказувати на те, що машину необхідно відрегулювати до того, як станеться аварія.
Правильна автоматична обв'язувальна машина може допомогти підвищити безпеку, особливо якщо команда знає, як її правильно використовувати.
Одна з причин для впровадження нової технології — оптимізація виробничих процесів. Підбираючи відповідне обладнання, ви можете підвищити продуктивність і ефективність, скоротивши час простою і усунувши інші робочі проблеми.
Звичайно, нові машини можуть мати свої труднощі, такі як потенційні несправності та адаптація оператора. Це відноситься до обв'язувальним машин так само, як і до будь-якого іншого обладнання, яке ви вирішите інвестувати для свого бізнесу.
Скоротити час простою простіше, якщо у вас є правильна інформація. Ці п'ять порад допоможуть вам безпечно використовувати каркасну машину. У свою чергу, ви можете скоротити час простою в кінці виробничого циклу і зберегти роботу своєї команди.
Стрепінг-машина OMS 08RP
OMS 08RP — це автоматична стрепінг-машина для вертикальної обв'язки. Пристрій працює з поліпропіленової і поліестерової стрічками і з'єднує їх з допомогою термозварювання. Цикли роботи обладнання виконуються автоматично за допомогою спеціального датчика. Стрепінг-головка OMS TR не потребує особливого і постійного обслуговування. Завдяки точній подачі стрічки кожна обв'язка ідеальна.
Особливості:
- Вертикальний рух обв'язувальної головки з бічної компенсацією.
- Похилий, надпотужний і верхній прес (до 1800 М).
- Включають в себе тримачі для котушок: Tower, Scissor і Jumbo.
- Використання поліпропіленової і поліестерової стрічок.
- Потужне і високопродуктивне обладнання.
- Безпечна конструкція
- Можливість налаштовувати робочі програми вручну.
Стрепінг-обладнання доступне під індивідуальне замовлення, де можна вказати розміри мостової конструкції під конкретну висоту вантажу та інші специфікації.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.