Палетопакувальник і оптимізація пакувального процесу
Як налаштувати палетопакувальник, щоб оптимізувати використання плівки, а також забезпечити найкращу стабільність упаковки?
Кілька основних операцій і порад для поліпшення продуктивності палетайзера:
1. Очистіть ролики.
Візуально перевірте ролики на каретці. Необхідно очистити їх від сміття та інших забруднень. Якщо на роликах є подряпини, вони можуть потребувати заміни. У цьому випадку проконсультуйтеся з фахівцем. Не виключено, що невеликі подряпини можна усунути без заміни, використовуючи професійні засоби для чищення та догляду.
2. Перевірте рівень розтягування.
Хоча всі машини мають встановлений коефіцієнт розтягування, він не завжди відповідає заданим параметрам. Щоб перевірити рівень розтягування плівки, відмітьте задану відстань на рулоні плівки і оберніть палету. Знайдіть свої позначки на обернутом піддоні і виміряйте відстань між ними. Якщо 10 см розтягується до 30 см, машина розтягує плівку на 300 %.
3. Переконайтеся, що плівка правильно заправлена.
На кожній машині є схема, що показує, як плівка повинна проходити через ролики. Переконайтеся, що вона заправлена правильно. Відхилення роликів часто вказує на те, що використовується плівка поганої якості. Ролики можуть знижувати тиск на матеріал автоматично, щоб зменшити розтягнення, якщо плівка рветься.
4. Перевірте швидкість руху каретки і поворотної платформи.
Оберніть піддон з вантажем. Подивіться, наскільки плівка перекривається при кожному циклі. Прагніть до перекриття на кожному витку плівки на 30-50 %. Будь-яке менше значення може завдати шкоди стабільності упаковки, будь більша – не економно.
5. Перевірте, чи підходить тип плівки для машини.
Для продуктивної роботи необхідно підібрати правильну плівку під конкретний тип машини. Нераціонально використовувати плівку з попереднім розтягуванням, яке не буде працювати на механізмах конкретної моделі палетайзера і модифікації каретки.
6. Перевірте утримуючу силу на піддоні.
Це необхідно для перевірки міцності упаковки. Найпростіший спосіб — натягнути плівку на верхню частину піддону і подивитися, чи достатньо вона щільно прилягає до вантажу. Для точності слід використовувати науковий метод. Набір для випробування на розтяг підійде для вимірювання утримуючої сили плівки в кілограмах. Це корисно при порівнянні різних типів плівки і програм обмотки.
7. Перевірте вага плівки.
Перевірте вага плівки, використовуваної на палеті, розрізавши плівку обгорненого піддону і зваживши її. Можна заощадити непогані гроші: це залежить від безлічі факторів, таких як розмір піддону і вага упаковуваних товарів.
8. Проконсультуйтеся у операторів.
Нарешті, запитайте операторів, чи є у них проблеми з обладнанням. Саме вони використовують його день у день і зможуть відповісти вам, якщо щось не так.
Висновок
Оптимізація пакувального процесу здійснюється завдяки щоденного досвіду використання устаткування і матеріалів. Кожна компанія хоче економити кошти і одночасно надійно захистити свої товари при транспортуванні. Вибір оптимального пакувального рішення для конкретного бізнесу іноді потребує консультації у фахівця. Не виключено, що найкращий варіант для удосконалення пакувальної лінії — це модернізація обладнання або придбання нової, більш високотехнологічної машини. Подібні висновки необхідно робити вчасно і впевнено.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.