Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Екологічна і вигідна термоупаковка

Екологічна і вигідна термоупаковка

Продукти в термоусадочній упаковці — це відмінний спосіб їх захисту та збереження міцності палет. Для правильної термоусадки упаковки необхідно провести підготовку. Які кроки необхідно зробити перед термоусадкою будь-якого продукту?

CPP плівка

Чистота і сухість

Одна з чудових особливостей термозбіжної плівки — це захист товарів від бруду, тому перед початком роботи переконайтеся, що вони чисті! Само собою зрозуміло, що перед упаковкою будь-яких продуктів в термоусадочну плівку необхідно переконатися, що вони чисті. Також слід стежити за тим, щоб вироби були сухими. Товари, загорнуті в мокру упаковку, можуть затримувати вологу, що в кінцевому підсумку може пошкодити упаковку та продукти, а також викликати неприємний запах після розпакування.

Розміщуємо товари на піддоні правильно

Ще одна відмінна якість термозбіжної плівки — це її здатність обертати товари всіх форм і розмірів. Тим не менш, переконайтеся, що ви розміщуєте товари на піддонах оптимальним чином, щоб спростити упаковку. Якщо витратити більше часу на організацію товарів на піддоні, це заощадить час пакування і скоротить кількість відходів.

Стандартизувати методи упаковки

Ще один крок, який потрібно зробити, — це встановити стандартний метод упаковки товарів. Це особливо важливо при упаковці предметів однакової форми і розміру. Це заощадить час і матеріали.

Рукава або рулони

У кінцевому підсумку це буде залежати від розміру продукту, який ви запаковуєте. Готові рукава найкраще підходять для невеликих і середніх предметів, тоді як рулони плівки підходять для більш великих товарів, а також для піддонів. Готові пакети (рукава) використовувати набагато простіше. Однак через те, що їх розмір попередньо визначено, вони можуть не підходити для роботи з товарами, які сильно відрізняються габаритами. Працюючи з напівавтоматичним і автоматичними машинами, підійдуть рукави і напіврукава.

Робочий простір

При упаковці товарів у термозбіжну плівку, особливо піддонів, необхідно працювати у відповідному просторі. Застосування термозбіжної плівки вручну, робота з великим завантаженням піддону і робота на дуже маленькій площі можуть призвести до погано упакованого продукту з-за труднощів з переміщенням. Перед упаковкою будь-яких товарів визначте відповідний простір для роботи, щоб зменшити кількість відходів і переконатися, що ви можете добре виконувати роботу.

Розглянемо обладнання для термозбіжної плівки

Continuous side-sealer - HS500 - Smipack S. p.A. - automatic / electric / with shrink tunnel

Хоча початкові вкладення в устаткування для пакування в термоусадочну плівку можуть бути значними, кількість скорочених відходів, а також час і гроші, зекономлені в довгостроковій перспективі завдяки більш ефективному процесу, безсумнівно переважають початкові витрати.

Існує безліч типів устаткування для пакування в термоусадочну плівку, яке підходить для широкого кола підприємств і їх потреб. Ви зможете підібрати компактні і бюджетні термоусадочні машини, якщо у вас на складі недостатньо місця. При виборі обладнання необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Виконання всіх цих простих кроків перед упаковкою будь-якого предмета в термоусадочну плівку допоможе забезпечити відмінний зовнішній вигляд і ефективний захисний бар'єр. Більш того, це допоможе вам заощадити час і зменшити кількість відходів, в кінцевому підсумку знизивши витрати!

Поради щодо екологічної та вигідною термоупаковке

A quest to make packaging Earth-friendly | ShareAmerica

Враховуючи величезні обсяги упаковки у сфері споживчих товарів і харчової промисловості, кожен раз, коли ми скорочуємо кількість матеріалів, видаляємо елементи упаковки або відходи навіть у невеликих кількостях, ми вносимо свій внесок у створення більш екологічного світу. Як заощадити на матеріалі і при цьому не забруднювати навколишнє середовище?

Екологічна упаковка — це не тільки використання меншої кількості матеріалу, але цілий процес із застосуванням сучасних технологій щодо поліпшення якості самих компонентів плівки, яка придатна для переробки та повторного використання.

Для продуктивної роботи з пакувальним матеріалом необхідно побудувати стратегію, яка допоможе вигідно реалізувати поставлені перед виробництвом завдання та заощадити кошти.
Вибір правильного виробника термозбіжної плівки під конкретну пакувальну лінію підвищить ефективність її роботи. Сучасні термоусадочні машини допомагають оптимізувати пакувальну лінію і заощадити на матеріалі.
Консервація устаткування з допомогою термозбіжною плівки

У випадках тривалого простою обладнання коштує упакувати для його захисту від пилу, бруду і вологи. При виборі оптимального пакувального матеріалу необхідно враховувати наступні фактори:

  • Перепади температури
  • Забрудненість складу
  • Вологість приміщення
  • Доступ до обладнання для перевірки та ремонту
  • Захист від бактерій

Термозбіжна плівка зможе захистити машини, створивши герметичний бар'єр. Також у неї є позитивні властивості, які допоможуть зберегти обладнання на довгий час:

  • Приймає форму об'єкта
  • Підвищена міцність
  • Захист від перепаду температури
  • Економія часу

Інгібітори та інші активні речовини допоможуть якісно продовжити термін консервації.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner