Поліпропіленова стрепінг стрічка та її особливості
Стрепінг стрічка з поліпропілену (ПП) — це пакувальний матеріал з термопластичного адитивного полімеру, виготовлений з комбінації мономерів поліпропілену. Він використовується для різних цілей, але особливо активно застосовується для пакування споживчих товарів, пластикових деталей для різних галузей промисловості, включаючи автомобільну промисловість і т. д.
Поліпропілен був відкритий в 1951 році, і його головними винахідниками були Пол Хоган і Роберт Бенкс. Поліпропілен як матеріал швидко набув популярності. Комерційне виробництво почалося через три роки після винаходу. До 1957 року його популярність зростала, і сьогодні це один з найбільш широко вироблених матеріалів у світі.
Стрепінг-упаковка стрічкою ПП може бути ручною або автоматичною. Цей матеріал використовується для упаковки ящиків, пакетів і піддонів. Найефективніший і швидкий спосіб пакування коробок і нестандартних виробів — використання автоматичних або напівавтоматичних машин, таких як пакувальна машина Press Master PLUS від OMS. Ящики і піддони також можна упакувати за допомогою інструменту для обв'язки з акумуляторною батареєю. Крім того, за допомогою ручного стрепінгу можна упакувати піддони, однак найшвидший спосіб упаковки піддонів за допомогою автоматичної машини для піддонів, яка дозволяє відправляти стрічку під піддон і з'єднувати (зварювати) її з допомогою обв'язувальної головки.
Одна з найбільш високотехнологічних обв'язувальних головок — ультразвукова головка SONIC Plus.
Які властивості поліпропілену?
Перша важлива особливість — хімічна стійкість. Розбавлені кислоти погано вступають в реакцію з поліпропіленом, що робить його гарним вибором для упаковки рідин, таких як різні чистячі засоби, засоби першої допомоги та інші.
Інша головна особливість — еластичність і в той же час міцність. Міцність — це технічний термін, який визначається як здатність матеріалу деформуватися без руйнування.
Третьою характеристикою вважається збереження форми. Поліпропілен зберігає свою форму після скручування або вигину, тому набагато міцніше інших пакувальних матеріалів.
Четверта властивість — ізоляція. Володіючи високою стійкістю до електрики, він дуже корисний у всіх електронних компонентах.
П'ята властивість — портативність. Хоча поліпропілен може бути прозорим, в такому вигляді його зазвичай не роблять. Це властивість можна використовувати для приладів, де важлива передача світла.
Чому так часто використовується поліпропілен?
Поліпропілен в основному використовується в промисловості. Його унікальні властивості і здатність адаптуватися до різних технологій виробництва роблять його цінним матеріалом для різних сфер застосування. Іншою особливістю є те, що він може використовуватися як пластик або волокно. У наш час він становить серйозну конкуренцію іншим пакувальним матеріалам.
Які види поліпропілену найпопулярніші?
Доступні два основних типи поліпропілену: гомополімери і сополімери. Сополімери поділяються на блок-сополімери і статистичні сополімери. Кожна категорія для одних пакувальних процесів краще, ніж для інших. Поліпропілен часто називають «сталлю» в пластмасовій промисловості за різних способів, якими він може бути модифікований або адаптований для досягнення певної мети. Зазвичай це робиться за рахунок введення певних добавок або спеціальної обробки. Ця гнучкість також є однією з найважливіших функцій поліпропілену (ПП).
Недоліки ПП-стрепінгу
Обв'язка поліпропіленовою стрічкою підходить не для всіх вантажів. Тендітні товари і нестійку тару краще упакувати стретч-плівкою або стретч-худ. Якщо піддони потребують постійних разгрузках і завантаження, стрепп-стрічка ПП може бути не кращим вибором. Поліпропіленова стрічка не може довго витримувати великі навантаження і не підходить для важких продуктів.
SONIC Plus
Стрепінг-головка Ultra SONIC Plus — це компактна ультразвукова обв'язувальна головка для стрепінг-машин з інноваційною технологією. Вона з'єднує ПП і ПЕТ стрічку з допомогою ультразвуку.
SONIC Plus можна легко переміщати для обслуговування і заміни.
Особливості:
- Інноваційна технологія ультразвукового ущільнення.
- Висока продуктивність.
- Дуже компактний (20 кг).
- Дуже простий у використанні.
- Можливість заміни (без інструментів) для обслуговування не менш ніж за 60 секунд.
- Надійні ущільнення на стрічці з ПП або ПЕТ.
- Обв'язувальна головка від італійської компанії OMS дозволяє швидко і якісно подавати стрічку для автоматичного стрепінгу.
Ультразвуковий стрепінг
Якісне з'єднання двох відкритих кінців стрепп-стрічка має вирішальне значення в сучасній технології обв'язки: економічна ефективність з точки зору загальної вартості в поєднанні з видатними характеристиками є затребуваною технологією на ринку пакувальних інструментів. З розвитком ультразвукової технології компаніями пропонується унікальна революційна технологія стрепінгу.
При використанні ультразвукової герметизації механічні коливання передаються під тиском на кінці пластикової стрічки, стискаючи їх разом. Спеціальний сонотрод, серце ущільнювального блоку, з'єднує кінці стрічки надзвичайно міцно, стабільно, швидко і з низьким рівнем викидів, не виділяючи тепла. Система управління процесом дуже зручна в експлуатації, вимагає мінімального обслуговування і працює практично без зносу.
Використовуючи супутню електроніку, процес ультразвукового з'єднання стрепп-стрічок став продуктивніше і вигідніше.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.