Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Перехід на напівавтоматичний пакувальник стретч-плівкою

Перехід на напівавтоматичний пакувальник стретч-плівкою

Економія на робочій силі і плівці з 80 % окупності всього за рік? Який вибрати палетопакувальник?

У багатьох випадках модифікація вашої пакувальної лінії з автоматизацією значно вирішить багато важливі проблеми на підприємстві: від продуктивності до зниження витрат. Наприклад, якщо ви оборачиваете піддони вручну, просте оновлення до напівавтоматичного обмотки піддонів може показати 80 % рентабельності інвестицій трохи менше ніж за 16 місяців! Ось приклад того, наскільки і як швидко ви можете позитивно вплинути на вашу пакувальну лінію з допомогою автоматизації:

Статті - Компанія ПТК

Компанія вручну вкладала свою продукцію на піддони з допомогою стретч-плівки. Маючи чітку можливість скоротити витрати, вони вирішили трохи автоматизувати процес.

Ось результати, яких вони досягли, перейшовши з ручного пакування на напівавтоматичний пакувальник піддонів Siat OneWrap:

Скорочення праці:

В середньому їх співробітникам потрібно було чотири хвилини, щоб обернути кожен піддон. З переходом на напівавтоматичний OneWrap цей час скоротилася на половину, або дві хвилини на піддон.

Зниження витрат на робочу силу:

Компанія найняла двох робітників, кожен з яких вручну обмотував приблизно 125 піддонів в тиждень, 50 тижнів на рік, за ціною 5 доларів на годину. Завдяки скороченню часу на упаковку піддону вдвічі, до 2 хвилин, вони економили вісім годин праці в тиждень! Це скоротило їх трудові витрати протягом одного року на суттєву суму.

Зниження використання плівки:

Продукти, які вони укладали на піддони, відповідали середнім розміром американського піддону (1200х1000 мм) без виступу і штабелировались приблизно до 1600 мм у висоту. З оновленням до OneWrap плівка тепер могла попередньо розтягуватися на 240 %. До цього вони отримували грубу, непостійну попередню розтяжку на 20-30 %. Поряд з постійною кількістю використовуваної плівки вони змогли значно скоротити її використання.

Зниження вартості плівки:

При переході на більш дорогу стретч-плівку з високим показником попереднього розтягування компанія в результаті заощадила на витраті пакувального матеріалу, при цьому надійність вантажу при транспортуванні і зберіганні тільки зросла.
Напівавтоматичний палетопакувальник SIAT OneWrap з системою попереднього розтягування працював автономно. Завдяки моторизованій каретці стретч-плівка розтягується і щільно прилягає до продукту. Це значно зменшує витрати плівки, при цьому сила натягу тільки збільшується (в порівнянні з ручною обмоткою).

У результаті компанія вийшла на новий продуктивний рівень і зекономила значні кошти. Напівавтоматичні палетопакувальники, як правило, окупаються протягом 1-2 років. Це доступний і перевірений спосіб удосконалити свою пакувальну лінію і оптимізувати весь процес виробництва.

SIAT OneWrap LP

Палетопакувальник SIAT OneWrap L-15-LP від компанії КОЗАК+

Це один із самих бюджетних варіантів у своїй категорії. При цьому він простий і зручний в експлуатації. Надійність, перевірена роками, від одного з лідерів по виробництву пакувального обладнання.

Це ідеальне рішення для невеликого виробництва. З допомогою двох програм управління можна налаштувати роботу палетопакувальника під конкретні завдання. Завдяки одномоторной системі розтягування плівки до 240 % можливо значно скоротити витрати пакувального матеріалу.

Особливості:

  • максимальна вага палети 2400 кг;
  • максимальна висота палети: 2100 мм, 2400 мм;
  • можливість плавного запуску;
  • регулювальник додаткових шарів плівки для верхньої та нижньої частини палети;
  • регулятор швидкості обертання платформи;
  • функція "м'якого старту";
  • функція "фіксованої зупинки";
  • регулятор швидкості руху каретки із плівкою;
  • програматор щільності накладання шарів;
  • фотодатчик автоматичного визначення висоти палети;
  • обов'язкові елементи безпеки та аварійного блокування.

5 речей, які забувають, купуючи напівавтоматичний палетопакувальник

При купівлі палетопакувальника для свого підприємства слід враховувати функції і опції, які вам необхідні.

1. Стабільність навантаження

вантаж 2 значок - ico,png,icns,Безкоштовні іконки завантажити

Який саме продукт ви запаковуєте? Який піддон використовуєте? Яка висота упаковки?

Також не варто забувати про особливості транспортування. Слід визначити, скільки шарів намотується на палету. Це допоможе розподілити вантаж на піддоні правильно по всій висоті і надійно упакувати його. Моторизована каретка палетопакувальника автоматично піднімається по заданим параметрам. Це значно продуктивніше ручної упаковки і дозволяє рівномірно наносити шари плівки на вантаж.

При виборі палетопакувальника враховуються його можливості. Якщо у вас великий тягар, тяжкий або високий, то не кожен обмотувальник зможе з ним впорається. Також прозору тару або чорні ящики деякі датчики сприймають як порожній простір.

Якщо ви збираєтеся використовувати домкрат для переміщення піддонів, вам потрібно пандус, щоб котити вантажі на поворотний стіл.

2. Опції

Setting icon PNG, ICO or ICNS | Free vector icons

Які корисні опції для вашого підприємства може запропонувати та чи інша модель палетопакувальника?

При виборі бюджетного варіанту не варто забувати про його функціонал:

  • швидкість обертання поворотного столу;
  • швидкість піднімання каретки;
  • параметри шарів обмотки;
  • безпечний старт і зупинка;

Енергоощадні машини значно економлять харчування, навіть працюючи автономно.

3. Надійність

IconExperience » V-Collection » Hardhat Icon

Вибравши надійний і зарекомендованих бренд, компанія може бути впевнена в правильній роботі машини. Дистриб'ютори зможуть вчасно поставляти необхідні запчастини до обладнання. Це зручно і вигідно. Перевірена система прослужить довше і принесе більше прибутку компанії.

Брендове обладнання, що користується попитом на ринку пакувальних машин, вже зарекомендувало себе на виробництві та має гарантію якості.

4. Безпека

Високий Рівень Безпеки - Безкоштовне зображення на Pixabay

Для безпечної роботи палетопакувальник повинен бути оснащений кнопкою екстреної зупинки, щоб вчасно зупинити машину при непередбачених обставинах.

Корпус палетопакувальника повинен захищати внутрішні частини обладнання від пилу, бруду і вологи. Варто звертати увагу на матеріал, з якого зроблена машина. Металеві конструкції більш міцні.

5. Економічність

Бонуси Домашнього інтернету від Київстар

Автоматизуючи пакувальну лінію, компанія повинна бути впевнена, продуктивної, якісної та економічної роботи обладнання. Якщо машина окупається за 1-2 роки при успішній роботі, це тільки піде на користь і в подальшому послужить приводом удосконалити палетопакувальник або придбати більш сучасну і оптимізовану модель.

При економії витрат на стретч-плівку і робочу силу звільняється додаткове місце на складі. Це привід збільшити обсяги продукції і задіяти інше пакувальне обладнання. Правильне і раціональне розподіл робочих сил на об'єкті сприяє більш успішних результатів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner