Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Сеновязальная плівка і вибір прес-підбирача

Сеновязальная плівка і вибір прес-підбирача

Впровадження багатьох інновацій у сільському господарстві може зайняти час. Деякі з них все ще не знаходять визнання серед фермерів, інші — викликають інтерес, але не можуть привести до аграрної революції. Ідея використовувати плівку для обв'язування круглих тюків замість сітки вперше була випробувана ще в початку 1990-х років.

Сеновязальная плівка — різновид стретч-плівки з екологічного поліетилену для обмотки сіна і соломи. Це надійний і герметичний спосіб укрити тюки. Завдяки своїй структурі плівка для сіна і соломи не приклеюється до продукту, захищаючи його від ультрафіолету і вологи.

Неправильна упаковка може призвести до втрати поживних речовин та поширенню гнилі всередині пакунка. Тварини відмовляються їсти обветренное сіно. Завдяки сеновязальной плівці зберігаються всі необхідні поживні властивості корму.

Будь прес-підбирач вибрати

Прес-підбирач ПРП-160-1К — БобруйскАгроМаш

Рулонний або тюків прес-підбирач? Вони поділяються на циліндричні і прямокутні і відрізняються механізмом роботи. В рулонному — сіно скручується в рулон за допомогою спеціальних пресуючих ременів. У тюкові — з допомогою пресуючих механізмів скручується в тюк.

Продуктивність прес-підбирача відіграє важливу роль. Для вибору потрібного типу і механізму пакувальника сіна необхідно враховувати наступні параметри:

 • ширину захвату;
 • робочу швидкість;
 • пропускну здатність механізму;
 • надійність конструкції.

Чим швидше і якісніше прес-підбирач пакує рослинну масу, тим він економічніше і вигідніше.

При виборі агрегату для пакування сіна необхідно визначитися з потужністю і конкретною моделлю. Іноді немає необхідності в придбанні високошвидкісний техніки, якщо сіно і солома потрібні в обмежених кількостях. Але для постійно зростаючої ферми, звичайно ж, краще вибрати професійний прес-підбирач.

Міцність конструкції — важливий критерій при виборі пакувальника. Від цього залежить його продуктивна і безперебійна робота. Якісна система охолодження і контрольний датчик запобігають від поломки механізму, захищаючи важливі елементи конструкції. З допомогою спеціальних датчиків контролюється рівномірна подача і обробка заготовки. Міцна конструкція витримує високі навантаження при роботі в полі і знижує витрати на ремонт, обслуговування системи.

Необхідно вибрати правильний тип подрібнювача маси з відповідним калібром і зносостійкий поршень з високою кількістю ходів в хвилину. Це значно вплине на продуктивність роботи обладнання.

Переваги упаковки сеновязальной плівкою

Agrifilm® Evolution 5+ / Agriflex® Evolution 5+ - Örkel - YouTube

Агроволокно, агротекстиль або плівка сеновязальная — новий продукт на ринку України, який тільки почав набирати широку популярність. Цей вид упаковки дуже популярний в Європі за рахунок оптимального збереження основних поживних речовин корму. Якість сіна та соломи при годуванні тварин надзвичайно важливо. Зберігання заготовок в сеновязальной плівці — один з найпродуктивніших способів уникнути втрати якості продукту.

Основні переваги сеновязальной плівки:

 1. Захист від плісняви
 2. Захист від вологи
 3. Швидке просихання після опадів
 4. Запобігання розвитку мікотоксинів
 5. Стійкість перед сильними поривами вітру
 6. УФ-захист
 7. Стійкість на прокол і міцність на розрив
 8. Надійна фіксація тюка
 9. Можливість зберігання на відкритому повітрі
 10. Проникність повітря

Накриті стоги сіна або соломи плівкою або брезентом — один з найгірших варіантів зберігання корму. Рослинна маса пріє під плівкою, утворюючи конденсат. Це призводить до утворення дріжджів та грибів, які запускають процес гниття.

При правильному укритті корми сеновязальной плівкою повітря вентилюється всередині упаковки і запобігає його псуванню. Вода буде стікати по тюку під кутом 45 градусів, при цьому сіно залишиться сухим. Це значно знижує ризик утворення шкідливих мікроорганізмів і збільшує терміни зберігання.

Мікотоксини — вторинні метаболіти, які продукують цвілеві гриби. Налічується більше 500 видів мікотоксин. Вони значно погіршують якість корму, що може привести до захворювання тварин.

Благодаря своей прочности на разрыв сеновязальная сетка устойчива к сильным порывам ветра. Надежная фиксация тюка возможна при высоком растяжении материала пленки, который плотно обтягивает заготовку. 

Срок годности сеновязальной пленки зависит от компонентов ее материала и условий хранения. Такое тканевое укрытие может прослужить 3–4 года. 

Один упакованный рулон может весить до 700 кг. Его непросто переместить в другое место. Поэтому большинство фермеров хранят тюки на открытом воздухе прямо в поле. 

Чим якісніше упаковка корму, тим смачніше і корисніше за молоко! За цим принципом працюють багато європейців, і нові технологічні способи заготівлі та пакування сіна і соломи стають доступнішими в Україні.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner