Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Труднощі в роботі з формовщиками коробів і як їх уникнути

Труднощі в роботі з формовщиками коробів і як їх уникнути

Проблеми, пов'язані з роботою формувальників, можуть зупинити всю пакувальну лінію. Проблеми з упаковкою коробок можуть виникнути через непослідовну упаковки продуктів, пошкодження упаковки, зниження продуктивності або надмірного використання пакувальних матеріалів. Нижче приведені ключові фактори, які слід враховувати при роботі з автоматичними і напівавтоматичними формовщиками гофрокоробів.

Case Erector - RADPAK

Загальні проблеми з пакувальними процесами

  • Якість гофрованого матеріалу

Якість гофрованого матеріалу, його тип, компоненти, комбінація перероблених та первинних волокон — все це впливає на процес формування корпусу. Чим краще вони будуть відповідати продуктів, які ви запаковуєте, вашому процесу упаковки, а також того, де і як коробки будуть переміщатися, тим краще будуть результати.

  • Дизайн і особливості скриньки

Конструкція картонного ящика має вирішальне значення для ефективності процесу пакування та безпечної доставки продуктів до місця призначення. Обов'язково перевірте, наскільки добре елементи конструкції коробки витримують процес упаковки та логістики, а також безпосередньо відповідають вашим продуктам.

  • Погодні умови

Це може негативно вплинути на якість і стан гофрованого картону в процесі формування і транспортування. Наприклад, в суху погоду гофрований картон може стати жорстким і грубим, а в сиру погоду — м'яким.

Зазвичай на процес формування можуть вплинути й інші фактори. Бажано проконсультуватися з фахівцем по упаковці, щоб забезпечити найкращі результати роботи виробництва.

Формувальники відповідають за надійне формування коробок

Coalition Formed to Promote 'Reliable and Affordable Postal Package Delivery' - FedSmith.com

Надійне та якісне формування корпусу коробки розділене на прості етапи. В обладнанні для формування використовується технологія, яка об'єднує ці етапи, тому процес упаковки стає продуктивним.

Серводатчики формувальника допомагають переконатися, що кожен крок виконаний успішно. Ці параметри можна відрегулювати, щоб правильно налаштувати роботу обладнання під конкретні завдання.

Роздільники формувальника відокремлюють заготовки корпусів, так, щоб вони рівномірно і послідовно надходили на етап формування.

Система захоплення коробів дозволяє надійно утримувати заготовку під час пакування. Навіть якщо картон курний або вологий, це не завадить якісно сформувати картонний ящик.

Система термоклея — головний ключ до створення надійного з'єднання між частинами корпусу. Для створення зв'язку використовується гарячий клей або стиснення. Зв'язок, створювана системою гарячого розплаву, набагато міцніше, ніж та, яку можна отримати з допомогою стиснення.

Згадані вище функції формувальників без проблем працюють разом, щоб забезпечити просте механічне рішення для формування ящиків, таких як: стандартні ящики з прорізами (RSC), ящики з половинними прорізами (HSC) і центральні контейнери зі спеціальними прорізами (CSSC) або All Flaps Meet (AFM) — коробки.

Основна причина заїдання формувальників

В основному формувальник заклинює з-за того, що під час циклу збірки корпусу відбувається помилка або несправність. Все починається з заготівлі, яка виходить з пристрою для складання корпусу у вигляді повністю сформованого, закритого знизу корпусу, готового до використання. Правильно зібраний корпус має квадратну або прямокутну форму. Всі кути складають 90 градусів. Його легко упакувати і штабелювати, а також забезпечити максимальний захист вмісту.

Необхідно визначити, на якому етапі відбувається заїдання роботи формувальника. Кожен раз, коли заготовка переміщується або переходить в іншу секцію пристрою для складання картонного корпусу, існує ймовірність того, що може статися проблема, яка викликає заклинювання машини.

Провідні групи розробників продукції також приділяють пильну увагу конструкції і роботі механізму поділу заготовок, щоб гарантувати, що тільки одна заготівля за раз надходить у секцію формування. Саме на цьому етапі найчастіше і відбувається заїдання.

Фактична передача заготовки в секцію формування — це перехід, який також пов'язаний з великим ризиком. Заготівля не тільки повинна чітко відокремлюватися від загального магазину заготовок, але і правильно відкриватися, щоб суміжні сторони були перпендикулярні, а протилежні сторони паралельні. Кращі формувальники корпусів роблять це з допомогою вакуумної адміністратора рами». Це пристрій має регульовані вакуумні елементи, які надійно утримують дві панелі заготовки, а сама рамка формує заготівлю квадратний корпус правильної форми. Ця функція особливо ефективна при усуненні незначних виробничих відхилень у заготовках. Це ще один приклад того, як належну увагу до цих елементів і управління критичними точками переходу з етапу на етап упаковки знижують вірогідність виникнення заторів.

Коли корпус має квадратну форму, цю «прямокутність» необхідно зафіксувати, склавши його нижні відкидні стулки. Зробити це при переміщенні коробки складно і часто ця спроба призводить до застреванию картону. Краще всього використовувати машину, яка складає нижні відкидні стулки при нерухомій заготовці. Це знизить ймовірність заїдання елементів механізму машини.

Секції ущільнення складаються з пари ременів, які утримують довгі сторони корпусу (його довжину) і переміщають його через дозатор стрічки або сопла для клею-розплаву, які склеюють нижні клапани упаковки. Незначні відхилення в ширині корпусу, спричинені виробничими відмінностями в заготовках, що можуть призвести до застреванию коробки.

Якщо корпус занадто широкий або вузький, коли він досягає бічних ременів, можливо заїдання, якщо не будуть вжиті заходи обережності. Сучасні автоматичні машини вирішують ці проблеми за рахунок «пружних» бічних ременів. Вони переміщаються і можуть впоратися з будь-яким розміром короба, утримуючи його корпус досить надійно, щоб він міг переміщатися по секції і ефективно запечатаним.

Короткий примітка про якість картону

How to Effectively Use Packaging Boxes for Your Business

Існує безліч проблем, пов'язаних з якістю гофрованого корпусу. Варто зазначити, що сьогодні спостерігається тенденція до використання більш тонкого картону з більшої кількості переробленого матеріалу.

Ці випадки ставлять під сумнів можливості багатьох формувальників корпусів і у багатьох випадках призводять до неприйнятною і непотрібною простоїв. В сьогоднішніх умовах якість складальника коробів як ніколи важливо, адже це допомагає компаніям досягти своїх цілей зі скорочення витрат і забезпечення стійкості конкуренції на ринку.

Будь-яке виробництво, де встановлено формувальник коробів, не проти випробувати нові корпуси на своїх машинах і співпрацювати з постачальником, який надасть економічний і якісний варіант своєї продукції.

Висновок

Формувальники коробів потребують якісному обслуговуванні, як і інше обладнання. Планові та профілактичні заходи допоможуть уникнути проблем і труднощів у роботі пакувального пристрою.

Якість матеріалів і настроювання етапів формування коробів — важливі фактори, які впливають на фінальний результат упаковки та роботу машини. Заощадивши на картоні, можна отримати проблеми з продуктивністю пакувальної лінії. При виборі матеріалу картонних заготовок необхідно враховувати вагу, розмір і крихкість продукту, а також особливості самого формувальника коробів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner