Як упакувати подарунок з допомогою скотча. Як роблять скотч
Як упакувати подарунок
Від обгорткового паперу до бантика. Упаковка подарунків може зажадати багато часу і зусиль, при цьому бути простою роботою або мистецтвом.
Але вся ця втомлива робота варта того, коли ви бачите трепет, подив і хвилювання на обличчях дорогих вам людей, коли вони відкривають обгортку, щоб побачити ваш подарунок.
З допомогою простих порад ви зможете упакувати подарунки швидко і якісно. У цьому вам допоможе скотч-стрічка — універсальний засіб для склеювання і кріплення картонних і паперових виробів.
Класичний варіант
Для початку вам знадобиться обгортковий папір, пакувальний скотч і ножиці. Необхідно упакувати подарунок так, щоб зрізи мали акуратний вигляд.
1) Розміщуємо подарунок в середині обгорткового паперу. Відміряйте необхідну кількість обгорткового паперу, перевернувши коробку або предмет так, щоб ви знали, що кожна сторона закрита. Відріжте трохи більше, ніж потрібно.
2) Складіть кожну сторону паперової обгортки і закріпіть скотчем.
3) Складіть кінці папери один за іншим. Вийде два трикутника. Загніть нижній трикутник вгору, а верхній — вниз. Закріпіть клейкою стрічкою.
4) Виконайте те ж саме з іншою стороною. Ваш упакований подарунок!
5) Пора додати стрічку. Візьміть кожну сторону і зав'яжіть, як шнурок. Подарунок готовий!
Ідеї для подарункової упаковки
Як бачите, упакувати подарунок дуже просто! Настав час застосувати цей метод на практиці, адже існує так багато різних приводів та тематичних вечірок. Щоб допомогти вам з вибором, ось п'ять ідей пакування подарунків на Новий рік і Різдво. Пам'ятайте, іноді краще всього виглядають самі прості речі. Огляньте свій будинок — більшість прикрас у вас вже є!
1) Різдвяна ялинка
Немає нічого простіше: загорніть кожен з ваших подарунків в коричневий паперовий пакет і розфарбуйте його різдвяними ялинками (або будь-яким іншим святковим малюнком).
2) Матовий чорний
Використовуйте чорну матову подарункову упаковку і завершити композицію, перев'язавши її шпагатом і додавши вічнозелену гілочку або шишку. Простий фон, що зробить ваші аксесуари яскравими.
3) Вирізані сніжинки
Це не звичайні сніжинки з паперу, які ви робили ще в початковій школі. Ця версія додає тривимірний елемент в подарункові коробки. Ключовим моментом є створення складки гармошкою перед початком обрізки.
4) Ткана стрічка
Цікавий дизайнерський варіант прикраси для вашої подарункової упаковки. Конструкція з плоскою сіткою з стрічки також може витримати доставку поштою без пошкоджень.
5) Упаковка з бантиками
Замість того щоб наклеювати самотню наклейку, закрийте всю верхню частину подарункової упаковки однотонними бантами.
Упакувати і прикрасити подарунок досить просто. Спочатку це може зайняти багато часу, але з часом ви станете професіоналом в області упаковки подарунків. Додавати прості і милі предмети — це весело. Якщо у вас немає часу на похід в магазин, ви завжди можете створити щось особливе з свіжих квітів, гілок і красивих листя! При виборі скотч-стрічки для пакування подарунка обов'язково звертайте увагу на його характеристики. Який колір, товщина, односторонній або двосторонній скотч підійде найкраще? Не варто забувати також і про диспансерах, які можуть допомогти при упаковці великих подарунків.
Як виготовляється клейка стрічка
Все починається з клею. Компоненти адгезивів, молекулярні ланцюга або полімери змішуються один з одним в ході хімічної процедури. Згодом цей клей готується, щоб можна було тонко нанести їх на бажаний матеріал основи. Як це відбувається, залежить від клею.
Під час виробництва на деякі клеї переноситься органічний розчинник, який дуже легко випаровується. Клей дуже тонко наноситься на основу з розчинником, продавлюючи його через дуже вузьку щілину. Потім основа з покриттям проходить через сушильний тунель, де випаровується розчинник. Покриття з клейкої стрічки стає твердим і після висихання міцно з'єднується з основою.
Те ж саме і з клеями на водній основі. В якості розчинника для них додається проста вода, яка потім йде в сушильну піч у вигляді пари. Цей процес широко поширений.
У третьому процесі одержують так званий термоклей. Тут клей перетворюється в рідину при нагріванні і перемішується в екструдері, свого роду м'ясорубці. Цей клей також потім рівномірно наноситься на основу через дуже тонку щілину.
В електронній промисловості клейкі стрічки частково використовуються для приклеювання різних верств екрану мобільного телефону. Ви, звичайно, не мають побачити це пізніше, тому оптичні властивості скотчу повинні бути ідеально налаштовані. Внутрішнє напруження в матеріалі так же проблематично, як і забруднення. Навіть найдрібніші частинки пилу можуть призвести до того, що клейка стрічка стане оптично непрозорими. З цієї причини виробляються спеціальні рішення для чистих приміщень класу 7. Це кімната, у якій повітря в 1000 разів чистіше, ніж на вершині гори. У цій майже безпилоовї середовищі можна покривати плівки так, щоб їх більше не було видно.
При покритті стрічкою матеріал основи ще не має форму вузьких довгих смуг, а швидше широких, великих. Вони складаються з тканини, пластикових плівок, пінопласту або іншого матеріалу. Основа намотується величезним широким рулоном, потім покривається, при необхідності сушиться і, нарешті, перемотується вся велика смуга. Якщо скотч двосторонній, то при намотуванні також вставляється розділовий шар. Після цього процес починається знову, щоб покрити іншу сторону стрічки. Тільки після цього широкі рулони розрізають на іншій машині з безліччю невеликих роликів-ножів для виробництва безлічі маленьких рулонів. Потім вони упаковуються і відправляються клієнту.
- З фізичної точки зору на властивості клею впливають три сили. Крім так званої липкості клею (липкості), існує адгезія («зв'язок з поверхнею») і когезия («внутрішня зв'язок» клею). Ці сили гарантують, що дві речі можуть бути міцно пов'язані один з одним, і визначають, наскільки швидко, міцно і довго вони будуть з'єднані. Коли справа доходить до складу клею, найцікавіша з усіх сил зчеплення.
Хімічний склад клеїв і скотча
Сили когезії клею засновані на молекулярних взаємодій між так званими полімерами. Полімери — це великі молекули (макромолекули), які складаються з безлічі більш дрібних молекул (мономерів). «Полі» означає «кілька», «моно» — «сингл». Вони є компонентами клею.
Полімери, у свою чергу, утворюють протяжні рухомі ланцюжки молекул. При довжині вище певної вони заплутуються один в одного і створюють внутрішнє зчеплення клею. Якщо ви подивіться на ці заплутані ланцюга молекул під мікроскопом, клей буде схожий на велику купу спагетті.
Між точками з'єднання ці довгі ланцюжки молекул знаходяться в русі. Це дозволяє клею добре розтікатися по поверхні і приклеюватися до неї. У той же час можливе створення інших міцних зв'язків між ланцюгами за допомогою хімічних процесів. Ми називаємо це «реакцією» або «полімеризацією». Таким чином можна регулювати і точно контролювати адгезійні властивості.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.