Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Силосна плівка і закваска для силосу

Силосна плівка і закваска для силосу

Використання пластику в сільськогосподарському секторі сприяє підвищенню ефективності і врожайності сільськогосподарських культур. Ось чому за останні 60 років застосування поліетилену в сільському господарстві значно збільшилося у всьому світі .

Основні сільськогосподарські плівки: геомембранная, силосна, мульчують і плівка для покриття теплиць.

Силосна плівка використовується для упаковки зерна, насіння та інших кормів для подальшої ферментації.

Найбільш важливими характеристиками силосної плівки є її чудові ізоляційні властивості (бар'єрні властивості від повітря і води), а також стійкість до сонячного світла, тому цей матеріал можна використовувати на відкритому повітрі.

Preserve your grass silage protein content | Lallemand

Силосна плівка SILOFLEX розроблена на основі якісної сировини для отримання більшої непрозорості без будь-якої взаємодії з УФ-наповнювачем. Склад плівки покращує механічні властивості, такі як міцність на розрив і удари. Вона якісно зберігає поживні речовини рослинної суміші і ефективно захищає її від впливу навколишнього середовища.

Плівкові покриття для силосу — це багатошарові поліетиленові (PE) плівки з міцними і довговічними властивостями, створені з використанням новітніх передових технологій з сировини і добавок. Ці матеріали доступні в одноколірної або двокольорового версії, стійкі до екстремальних погодних умов та універсальні у застосуванні на фермі.

Оскільки виробництво кормів носить сезонний характер, силосне накриття необхідно для збереження заготовок протягом певного періоду.

Плівка поліетиленова для силосу створює ізоляцію між зовнішньою і внутрішньою сторонами, де зберігаються корми, підтримуючи анаеробні умови без кисню, світла і тепла.

Гарантуючи молочну ферментацію, силосні покриття знижують рн в кислому середовищі, щоб запобігти будь-яку мікробну та/або грибкову активність і зберегти високу поживну цінність сільськогосподарських культур протягом усього року.

Ці покриття з високою стійкістю до проколів і ультрафіолетового випромінювання прослужать до 12-18 місяців.

Краща силосна плівка SILOFLEX підходить для всіх областей застосування: силосних ям, силосних курганів, силосів з плоским дном, стогів сіна. Вона адаптована до будь-яких екстремальних кліматичних умов. Товщина основної плівки — 125 мкм/150 мкм, ультратонкої — 40 мкм, бічний — 120 мкм/150 мкм, що дозволяє правильно і легко накрити корм.

Правильна силосна плівка повинна забезпечити фермерам стабільну захист їх врожаю без значних втрат його якості. Тварини отримають поживний корм і дадуть більше якісного молока, що допоможе збільшити прибуток в зимовий період часу.

Інокулянт для силосу

Використання інокулянти для силосу або біологічної добавки в комплексі з силосної плівкою зазвичай призводить до дуже швидкої і ефективної ферментації з мінімальними втратами сухої речовини. Результатом є добре ферментований силос з найменшими відходами, більшою кормовою цінністю і відмінними характеристиками споживання. Інокулянт або добавка для силосу поставляє відібрані елітні штами бактерій, які здатні швидко ферментировать цукри на кислоти, набагато ефективніше, ніж це відбувається при неконтрольованих ферментації.

Фуршет для корови: унікальна саратовська добавка дозволить отримати апетитний силос з фруктовим ароматом | Агентство ділових новин

Переваги використання заквасок:

  • збагачення заготовок органічними кислотами і вітамінами;
  • придушення розвитку мікроорганізмів і цвілі;
  • зниження втрат азоту і сухих речовин;
  • підвищення біологічної цінності корму.

Швидка ферментація знижує втрати, мінімізує відходи і покращує силос. Фермери рекомендують завжди використовувати добавку.

Зниження pH нижче п'яти за лічені години дезактивує протеазные ферменти, які запобігають розщеплення білків, і різко знижує розмноження й активність широкого спектра мікроорганізмів, що викликають псування заготовки, включаючи клостридії, дріжджі і цвіль. З інокулянтом протягом дня або двох рівень pH впаде до чотирьох і стане стабільним. Інокулянт для силосу буде швидко знижувати pH, не витрачаючи даремно величезна кількість поживних речовин на нагрів силосної ями протягом декількох тижнів. Незалежно від того, чи використовується добавка, ферментація не може початися, поки в упаковці є повітря. Ось чому так важливо використовувати якісні силосні плівки і покриття.

Система укриття

Технологія заготівлі та зберігання силосу - Agrovesti.net | АПК

Незважаючи на значні технологічні удосконалення, є серйозна проблема з надмірною розгерметизацією в певних місцях силосного укриття.Правильна система укриття усуває основні причини псування корму в сховищах.
Ультратонкий шар плівки SILOFLEX щільно прилягає до рослинної маси і забезпечує високий рівень герметичності, не дозволяючи повітрю проникнути всередину.

Використання захисних сіток і покришок забезпечує рівномірний тиск і зберігає потрібний баланс всередині силосної ями. Це простий і ефективний спосіб захистити укриття від сильного вітру і гризунів. Мішки з гравієм дуже допоможуть, особливо на відкритих кар'єрах. Вони мають набагато більш важку опору, ніж шини, і краще підходять для стабілізації уздовж стінок, узбіч і країв ями. Мішки з гравієм у заповненому вигляді мають довжину 1 м і важать близько 25 кг.

При відкритті силосу для годівлі тварин переривається фаза стабілізації упаковки. Пліснява і дріжджі активізуються під впливом кисню. Це призводить до втрати сухої речовини в кормі. Для уникнення поширення гнилі необхідно збільшувати зрізану поверхню на 1-2 метри.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner