Вибираємо палетопакувальник
Купівля палетопакувальника — нескладний, але відповідальний процес. Необхідно знайти підходящу машину, яка буде відповідати вашим потребам, бюджету і ефективності.
Напівавтоматичні і автоматичні пакувальники
Перед купівлею обладнання проаналізуйте продуктивність роботи підприємства і ознайомтеся з параметрами палетопакувальників. Якщо у вас пакувальна лінія малого або середнього рівня, актуально вибрати напівавтоматичну машину. Якщо ж велике виробництво, де в день упаковується велика кількість палет, — варто придбати автоматичне обладнання. Враховуються обсяги пакувальної лінії і її темпи зростання.
Напівавтоматичний палетопакувальник вимагає постійного контролю і обслуговування з боку оператора. Автоматична машина основні процеси обмотки виконує самостійно. Оператору лише потрібно настроїти програму і контролювати процес обмотки.
Вартість автоматичних палетопакувальників вище, ніж напівавтоматичних, але вони більш продуктивні.
Чи має значення розмір вантажу
Такі параметри, як розмір палети, її висота та вагу, можуть мати велике значення при виборі моделі пакувального обладнання.
Кожен палетопакувальник має свої характеристики. Потрібно враховувати параметри вантажу, щоб машина змогла повноцінно та якісно працювати. Більшість машин з поворотним столом підійде для стандартних рішень. Якщо вантаж нестабільний або важкий, можна використовувати мобільний обмотувальник.
15 поширених питань при виборі палетопакувальника
Кожен з цих 15 питань допоможе звузити коло вимог до машини для пакування в стретч-плівку і зосередитися на варіантах, які підходять під конкретні завдання.
- Які продукти упаковуються?
- Які обсяги виробництва?
- Скільки упакованих палет в день?
- Чи виникають пошкодження вантажу при транспортуванні? Якщо так, то в яких саме місцях упаковки пошкоджується вантаж?
- Наскільки стабільний складений вантаж при обертанні?
- Який розмір вантажу?
- Яка висота вантажу?
- Який найважчий піддон?
- Скільки важить самий легкий піддон?
- Потрібно зважувати вантаж?
- Використовується підйомник або вилочний навантажувач?
- Які верстви вантажу (різні упаковки або однакові)?
- Виступає продукт за краю піддону?
- Скільки піддонів необхідно обернути за годину / день?
- У скільки змін працює пакувальна лінія?
Напівавтоматичний палетопакувальник: на що варто звернути увагу
При виборі напівавтоматичного палетопакувальника варто звернути увагу на кілька важливих деталей.
Стабільність вантажу
Обмотувальник стретч-плівкою з обертовим столом — найпопулярніші напівавтоматичні пакувальні машини, які підходять для більшості типів вантажів. Але це обладнання може бути не кращим варіантом для дуже легких, занадто важких або нестабільних вантажів. Якщо вантаж дуже легкий, обертання і натяг плівки може призвести до його розкладанню або перекидання. В таких випадках краще використовувати каретку з важелем. Це дозволить контролювати силу натягу плівки на різних рівнях обмотування в процесі упаковки.
Під'їзна рампа
Піддони з вантажем кладуться на поворотний стіл з допомогою навантажувача. При використанні домкрата знадобиться пандус, щоб котити вантажі на поворотний стіл. Для зручного заїзду візки з палетой потрібна під'їзна рампа.
Висота палети
Стандартна висота напівавтоматичного обмотки стретч-плівкою складає 203 див. Якщо висота більше, варто подовжити щоглу.
Розмір поворотного столу
Стандартні поворотні столи для напівавтоматичних обмотчиков стретч-плівкою мають діаметр 165 див. Вони можуть утримувати найбільш часто використовувані піддони (100 120 см) всередині поворотного столу. Піддони, які виступають за поворотні столи, можуть створювати небезпечну середовище для роботи операторів.
Інтегрована шкала ваги
Деяким підприємствам необхідно зважити свій вантаж перед відправкою. Зважування може поліпшити процес контролю за якістю. Це додаткова гарантія, що клієнти отримають своє замовлення потрібної ваги.
Зважування вантажів допомагає уникнути штрафів з боку транспортних компаній і розрахувати продуктивність при транспортуванні. Шкала ваги може бути інтегрована в палетопакувальник.
Топ-3 напівавтоматичних палетопакувальників
Топ-3 напівавтоматичних пакувальників за такими параметрами:
- Швидкість упаковки (піддонів/год)
- Максимальна вага вантажу
- Максимальна висота палети
- Діаметр поворотного столу
- Кількість програм упаковки
3. Cousins LP 2100-SRT
Напівавтоматичний палетопакувальник LP 2100-SRT
Максимальна продуктивність: до 35 п/год
Максимальна вага вантажу: 1800 кг
Діаметр поворотного столу: 144 см
Максимальна висота палети: 203 см
Кількість програм упаковки: 3
2. SIAT OneWrap
Напівавтоматичний палетопакувальник OneWrap
Максимальна продуктивність: до 20 п/год
Максимальна вага вантажу: 2400 кг
Діаметр поворотного столу: 180 см
Максимальна висота палети: 210 см
Кількість програм упаковки: 5
1. The Rotoplat 708
Напівавтоматичний палетопакувальник 708
Максимальна продуктивність: до 30 п/год
Максимальна вага вантажу: 2000 кг
Діаметр поворотного столу: 165 см
Максимальна висота палети: 280 см
Кількість програм упаковки: 12
Міжнародні експерти очікують, що галузь по упаковці піддонів буде продовжувати розширюватися завдяки зростаючому числу підприємств, які покладаються на пакувальне обладнання для захисту своєї продукції під час транспортування, і тих, хто шукає автоматизовані рішення, щоб підвищити продуктивність.
Автоматичні і напівавтоматичні палетопакувальники стали центром уваги власників бізнесу, оскільки вони економлять час і робочу силу, а якість роботи при цьому тільки зростає.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.