Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Формувальник коробів

Формувальник коробів

Формувальник коробів — це пристрій, який складає і запечатує гофрокартон, використовуючи плоскі заготовки. Таке обладнання може працювати в напівавтоматичному і автоматичному режимах і формує від 6 до 20 коробів у хвилину, що в рази швидше і ефективніше ручного складання картонних ящиків.

Пристрій для складання коробів можна легко інтегрувати в будь-яку існуючу пакувальну лінію. Поєднавши його з пакувальником, можна отримати повне рішення щодо заповнення та запечатування упаковок, що значно збільшить продуктивність і заощадить кошти.

Автоматичні формувальники коробів призначені для автоматичного складання і ущільнення дна гофрокоробів без участі оператора.

Напівавтоматичні формувальники для складання коробкових корпусів потребують участі оператора для подачі в пристрій заготівлі та встановлення налаштувань . При цьому цей тип обладнання може обробляти коробки широкого діапазону розмірів.

 

В середньому людина може зібрати 3 коробки в хвилину. У стандартний робочий день при повній 8-годинній зміні, без перерв, працівник зможе зібрати близько 1260 коробок. Працюючи протягом тієї ж 8-годинної зміни, але без необхідних перерв, машина для формування картонних ящиків може зібрати від 2880 коробок, а самі сучасні автоматичні формувальники — до 10 000 коробок за зміну. Без всяких сумнівів, це швидкоокупних і популярна технологія на пакувальній лінії виробництва.

Особливості та різновиди формувальників

Машина для збирання коробок формує квадратні кути, які забезпечують стійку основу і міцну структуру упаковки. Ця особливість служить основою для розподілу ваги, що запобігає руйнування піддонів при транспортуванні.

Напівавтоматичний формувальник складає нижні стулки коробів, встановлених оператором на машину, що дозволяє заощадити 50 % часу. Далі машина складає нижні відкидні стулки коробів, введених оператором вручну. Ящик зі складеними нижніми клапанами утримується у вертикальному положенні для операцій з наповнення заготовок. Потім коробку з допомогою штовхача переміщують до герметизирующему пристрою корпусу, щоб заклеїти липкою стрічкою. Оператор вручну регулює ширину пристрою під розмір картонного ящика.

Автоматичні формувальники потребують виключно в попередні налаштування процесу роботи, які з легкістю здійснюються на сенсорній панелі. Всі подальші дії машина виконує самостійно завдяки сучасному програмному забезпеченню.

Як правильно вибрати формувальник коробів

В першу чергу слід розглянути декілька основних вимог до формовщикам. Це допоможе визначити, обладнання яких виду і моделі потрібно придбати для конкретного виду діяльності. На ринку десятки компаній із сотнею моделей цього пристрою. Як зробити ефективний вибір і не помилитися?

Для цього необхідно враховувати наступні параметри:

  • Матеріали і тип гофрованого корпусу.
  • Розміри (довжина, ширина, висота) коробок.
  • Швидкість формування.
  • Конструкція та технологія складання пристрою.
  • Тип ущільнення клею стрічки.
  • Термін окупності машини.

Лінія пакувального виробництва стане набагато якісніше при правильному плануванні і виборі необхідного обладнання. Варто уважно вивчити цей продукт і обов'язково проконсультуватися з фахівцем.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner