Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Стретч-плівка: особливості і властивості

Стретч-плівка: особливості і властивості

 

Створення пакувальної лінії досить складний процес, який включає в себе не тільки покупку, але і ретельний підбір матеріалу. Товщина стретч-плівки впливає на силу утримання і фіксацію палет. Від цього показника залежить рівень захисту товарів при транспортуванні. Увага до деталей дозволить забезпечити якісну пакувальну лінію на підприємстві.

 

 

 

Що таке стретч-плівка

 

Стретч-плівкаце універсальний матеріал, з допомогою якого можна зафіксувати вантаж на піддоні, створити захисний бар'єр між середовищем і продукцією, а також значно скоротити втрати товару під час доставки. Кількість властивостей і характеристик роблять стретч одним з найпопулярніших способів для пакування палет.

 

Матеріал володіє високим показником прилипання, тому кожен новий шар надійно фіксується до попереднього. Таким чином плівка підтримує стійкість піддону і скорочує ризик утворення тріщин і сколів.

 

Ще одна перевага стретчу полягає в тому, що він запобігає крадіжку виробів зі складу, а також сигналізує про розтині піддону. Товар, який складений на упакований палет складно вкрасти непомітно. Пошкодження матеріалу відразу кидаються в очі. Але незважаючи на всі плюси від використання, неправильний підбір товщини матеріалу призведе до зайвих витрат і погіршення якості. 

Що важливо враховувати при виборі матеріалу

 
  • Характеристики. Важливим фактором при виборі стретч-плівки є функція престретча і показник міцності на розрив. Від цього залежать допустимі габарити та вагу продукції.

 

 
  • Тип продукції. При виборі стретч-плівки важливо враховувати розмір виробів, які будуть готуватися для укладання на піддон. Такі характеристики палет, як вага, довжина, ширина і висота, відіграють важливу роль у виборі матеріалу.

 
  • Особливості товару. Також важливо враховувати специфіку продукту. Наприклад, люстра з кришталю чи картонні товари легко деформуються і більш уразливі до пошкоджень. Використання стретч-плівки допомагає підтримувати стійкість палет з особливою продукцією.

 
  • Умови доставки. Умови зберігання і доставки можуть чинити істотний вплив на стан продукції. Так, при різких перепадах температур властивості плівки можуть змінюватися. Наприклад, на стан товару може вплинути вплив холоду або спеки, а також умови високої вологості. Кожен вид стретч-плівки відрізняється за характеристиками, що впливає на кінцеву стійкість палет.

 
  • Модель палетопакувальника. Тип обмотчика також є важливим показником у роботі. Немає сенсу використовувати високопродуктивну плівку, якщо палетопакувальник не має режиму роботи з попередньо розтягнутим матеріалом.

 

  

Способи нанесення стретч-плівки

 
  • Ручний спосіб. Багато типів плівок підходять для ручної обмотки палет. Рулон має меншу вагу, що полегшує роботу оператора. Його спина і руки втомлюються менше, що мінімізує ризик отримання травми на виробництві. При нанесенні плівки оператор повинен натягувати її, щоб забезпечити попереднє розтягнення на 15-25 %.

 
  • Автоматичний спосіб. Такий варіант упаковки підходить для середніх і великих підприємств. Матеріал наноситься на поверхню піддону з допомогою спеціального обладнання — палетопакувальника. Машина рівномірно наносить стретч-плівку, що забезпечує надійність і стійкість палет. Деякі моделі обладнання мають кареткою з функцією престретча. Вона дозволяє розтягнути рулон до 400 % від його первісної довжини. Це дозволяє скоротити витрати і заощадити кошти на купівлю матеріалу.

 

 

 

Висновок

 

Правильний вибір рулону з потрібною товщиною і розтягуванням знизить витрати на транспортування і скоротить кількість пошкоджень виробів. Стретч-плівка стає незамінним помічником при укладанні та групування продукції. Вона приймає форму піддону і створює захисний бар'єр між зовнішнім середовищем і товаром. Це дозволяє зберегти цілісність виробів після транспортування їх на склад. Матеріал підтримує конструкцію палет, що зберігає цілісність і рівномірно розподіляє навантаження.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner