Стретч-плівка: різновиди і застосування
Стретч-плівка — це матеріал, який призначений для упаковки продукції. Він універсальний і використовується як для машинної так і для ручного обмотки. Оператор виробляє ручну упаковку, а також без проблем може заправити рулон в каретку палетоупаковщика. Матеріал створює бар'єр між зовнішнім середовищем і повністю покриває поверхню піддону. Продукція зберігає зовнішній вигляд і захищена від пилу і бруду, яка осідає на палеті.
Крім іншого, стретч-плівка підтримує структуру товару протягом усього періоду доставки та розподілу. Матеріал еластичний і акуратно обмотує кути піддону. Він не втрачає характеристик і володіє високою міцністю на розрив.
Види стретч-плівки
Щоб повністю розібратися в стретч-плівці розглянемо її види:
-
Плівка для ручного обмотки. Рулон, який призначений для ручного обмотки, має меншу вагу. Матеріал створений таким чином, щоб оператор з легкістю міг зробити упаковку палет вручну. Також на ринку існує плівка з попереднім розтягуванням. Мінус ручної обмотки полягає в ризику отримання травми під час роботи. Тривала упаковка призводить до втоми, що знижує концентрацію. В кінцевому підсумку оператор може отримати забій руки або сильно потягнути спину. Підприємство змушене оплачувати лікарняний, що тягне за собою додаткові витрати.
- Плівка для машинного обмотки. Цей вид рулону заправляється в каретку палетоупаковщика. Рулон призначений для роботи з обладнанням і має більшу вагу і розміри. Стретч-плівка рівномірно наноситься на піддон і забезпечує надійність продукції під час розподілу та зберігання.
Яку плівку варто використовувати
Щоб визначитися з типом стретч-плівки, необхідно оцінити розмір і вага продукції, яка найчастіше потребує транспортуванні. Так, наприклад, піддон з будівельними матеріалами є більш стійким порівняно з палетой туалетного паперу. Це означає, що для упаковки першого потрібна більш щільний матеріал. Він забезпечить надійність протягом всього періоду доставки.
Для обмотки другого варіанту варто використовувати спеціальний палетоупаковщик. Машина повинна мати притискний пристрій зверху, яка буде фіксувати папір під час обмотки. Дана опція дозволить зберегти положення палет, що забезпечить рівномірне нанесення плівки на їх поверхню.
Також перед покупкою варто визначитися з товщиною стретч-плівки. Середня товщина розтягуватися плівки становить 20 мікрон. Цей показник впливає на витрату матеріалу і продуктивність роботи. Проконсультувавшись з фахівцем, можна правильно вибрати рулон і скоротити відходи виробництва вдвічі.
На ринку також існує стретч-плівка з ультрафіолетовим захистом, стійка до сонячних променів. Також можна підібрати рулон за кольором, що дозволить поліпшити навігацію. Піддон буде виділятися, і на його пошуки не потрібно буде витрачати додатковий час.
Висновок
Щоб зробити вдалу покупку стретч-плівки, необхідно детально розібратися в її властивостях. Існуючі різновиди матеріалу дозволять підібрати рулон, який найкраще підходить для конкретного виду підприємства. Таким чином компанія скоротить витрати на упаковку, підвищить безпеку при зберіганні, а також окупить вартість стретч-плівки в найкоротші терміни.
Захист від ультрафіолетового випромінювання, товщина і міцність на розрив забезпечать збереження продукції. Вона не втратить свій зовнішній вигляд після тривалого транспортування на склад. Для економії часу можна звернутися до фахівця. Він швидко підбере рулон відповідно до вимог компанії.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.