Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Як вибрати палетопакувальник?

Як вибрати палетопакувальник?

 

Щоб налаштувати швидку роботу пакувальної лінії, необхідно ретельно підійти до вибору пристрою. Обладнання безпосередньо впливає на швидкість і якість упаковки, тому вкрай важливо враховувати всі фактори перед вибором моделі. Нижче написаний короткий гайд про те, як правильно вибрати машину для конкретного підприємства.

 

 

 

 

Облаштування лінії

 

В залежності від обсягів виробництва та розміру виробів варто вибрати потрібну модель машини, яка допоможе з упаковкою продукції. На ринку представлено багато пристроїв, які склеюють короба, створюють індивідуальну усадку, обмотують товар для подальшого транспортування палет. З цими завданнями справляється заклейщик і формувальник коробів, термоусадочні машини, а також паллетоупаковочное обладнання.

Про кожного з етапів варто говорити в індивідуальному порядку. Це дозволить вникнути в процес і розібратися в тонкощах при створенні лінії.

Для облаштування необхідно створити пакувальну лінію, яка буде включати в себе обладнання для пакування палет, а також пристрої для укладання продукції.

 

 

Що таке палетопакувальник?

 

Паллетоупаковочное обладнання - це пристрій, який призначений для створення транспортної упаковки. Принцип його роботи досить простий. Машина поступово обмотує піддон з допомогою стретч-плівки і підвищує продуктивність роботи. Спеціальна каретка машини працює з плівкою попереднього розтягування, що дозволить заощадити на покупці матеріалу. Таким чином, обладнання скорочує витрати плівки під час її упаковки. Правильна купівля палетопакувальника підвищить продуктивність і окупиться в найкоротші терміни.

 

 

Вибір матеріалів

 

Палетопакувальник працює в парі зі стретч-плівкою. Цей матеріал володіє високою міцністю і давно популярний на ринку. Він створює захисний бар'єр між зовнішнім середовищем і захищає виріб від вологи і пилу. Таким чином зовнішній вигляд товару не змінюється. Виріб залишається без сколів і подряпин після доставки. Важливо лише правильно визначитися з товщиною і розміром рулону. Перед покупкою також варто спиратися на технічні характеристики каретки в конкретному паллетоупаковщике.

 

 

На що варто звернути увагу?

 

Щоб забезпечити якісну обмотку, необхідно зрозуміти як правильно пакувати палет. Варто звернути увагу на наступні пункти:

 

  • Висота палет. Цей фактор значно впливає на вибір палетопакувальника. Все впирається в розмір поворотного столу. Він повинен підходити під стандарти піддону. Таким чином машина буде утримувати конструкцію і зберігати її цілісність.

 

  • Укладка. Важно правильно распределить изделия на поверхности поддона. Вся продукция должна быть уложена в ряды, с учетом веса самих товаров. Также не стоит выходить за пределы паллет. Это может привести к нарушению конструкции во время ее транспортировки.

 

  • Этикетка. При обмотке не стоит закрывать информацию о товаре и партии. Это может усложнить поиск поддона и снизить продуктивность работы на складе.

 

  • Упаковка. Стоит правильно выбрать стретч-пленку. Материал должен выдерживать внешние нагрузки и быть прочным на разрыв. Это обеспечит безопасность при доставке, и сократит количество повреждений.

 

Дотримання цих порад дозволить отримати якісний палет на виході.

 

 

Висновок

 

Купівля палетопакувальника підвищить швидкість лінії і дозволить заощадити на матеріалах для упаковки. Щоб правильно вибрати пристрій для підприємства варто звернутися до досвідчених фахівців, які давно займаються виробництвом і ремонтом обладнання. Це дозволить заощадити час і гарантувати високий рівень продуктивності.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner