Вибір матеріалу для пакування палет
З кожним роком усе більше компаній розуміють важливість упаковки для транспортування. Вони починають облаштовувати цілі лінії, щоб забезпечити надійну стійкість для палет і самої продукції. Таким чином ринок пропонує безліч альтернатив для досягнення цих цілей. Для обмотки палет найчастіше використовують стретч-плівка, стретч-худ і стрепінг-стрічку. Щоб краще зрозуміти принцип роботи і властивості необхідно пройтися по кожному з них.
Способи для пакування палет
Можна виділити 3 основних матеріалу для пакування палет на підприємстві.
- Стретч-плівка. Плівка користується особливою популярністю серед підприємств. Вона еластична і відмінно приймає форму піддону. Лягає на краю і не рветься при тиску. Висока міцність матеріалу забезпечує надійну упаковку під час доставки. Це дозволяє зберегти первинний вигляд продукції. Плівка універсальна у використанні і підходить як для ручного, так і для автоматичної обмотки. Вона доступна у різних кольорах, що спрощує ідентифікацію піддону. Також можна підібрати товщину і силу розтягування матеріалу, щоб отримати кращу фіксацію і прилипання до паллетам.
Найкращих результатів можна досягти в роботі з палетопакувальником. Машина скорочує кількість відходів і економить стретч-плівку. Деякі каретки дозволяють розтягувати довжину матеріалу до 300% без втрати характеристик. Таким чином, підприємство знижує витрата плівки і зберігає кошти.
· Стрепінг стрічка. Матеріал працює в парі з стрепінг-інструментом. Кінці стрічки заводяться в механізм, і методом тертя з'єднуються між собою. Висока щільність матеріалу забезпечує надійне кріплення для виробів. Стрічка підтримує структуру піддону протягом всієї доставки на склад.
· Стретч-худ. Цей спосіб упаковки є одним з найшвидших. Стретч-худ заправляється в механізм, який натягує капюшон зверху на піддон. Це дозволяє відразу запакувати палет і відправити його на подальший розподіл. Такий спосіб упаковки дуже актуальне для великих підприємств, які постійно виготовляють партії товарів, а також займаються експортом. Пакувальна лінія швидко окупає себе, за рахунок переваг стретч-худа. Матеріал досить міцний і добре упаковує кути піддону. Він підтримує структуру і цілісність, що скорочує кількість пошкоджень продукції.
Щоб правильно визначитися зі способом обмотки необхідно оцінити обсяги виробництва і габарити піддонів. Також варто розрахувати бюджет і місце на складі. Після цього краще звернутися до фахівця. Він допоможе підібрати товщину і колір вибраного матеріалу, а також підкаже правила його експлуатації. Не варто забувати і про збереження самого рулону. Від цього залежать властивості і характеристики упаковки.
Висновок
Комплексний підхід дозволить правильно визначитися з матеріалом. Для цього необхідно детально розібратися в кожному способі обмотки. Спираючись на його характеристики і застосування можна зрозуміти який варіант краще підходить для конкретного підприємства.
Щоб заощадити час, що рекомендується відразу звернутися до фахівця. Він визначить вимоги і підбере потрібний матеріал. При необхідно також можна придбати обладнання для пакування. Воно підвищить якість та надійність товару під час його доставки.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.