Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Вибір матеріалу для пакування палет

Вибір матеріалу для пакування палет

З кожним роком усе більше компаній розуміють важливість упаковки для транспортування. Вони починають облаштовувати цілі лінії, щоб забезпечити надійну стійкість для палет і самої продукції. Таким чином ринок пропонує безліч альтернатив для досягнення цих цілей. Для обмотки палет найчастіше використовують стретч-плівка, стретч-худ і стрепінг-стрічку. Щоб краще зрозуміти принцип роботи і властивості необхідно пройтися по кожному з них.

 

 

 

Способи для пакування палет

 

Можна виділити 3 основних матеріалу для пакування палет на підприємстві.

 

  • Стретч-плівка. Плівка користується особливою популярністю серед підприємств. Вона еластична і відмінно приймає форму піддону. Лягає на краю і не рветься при тиску. Висока міцність матеріалу забезпечує надійну упаковку під час доставки. Це дозволяє зберегти первинний вигляд продукції. Плівка універсальна у використанні і підходить як для ручного, так і для автоматичної обмотки. Вона доступна у різних кольорах, що спрощує ідентифікацію піддону. Також можна підібрати товщину і силу розтягування матеріалу, щоб отримати кращу фіксацію і прилипання до паллетам.

 

 

 

Найкращих результатів можна досягти в роботі з палетопакувальником. Машина скорочує кількість відходів і економить стретч-плівку. Деякі каретки дозволяють розтягувати довжину матеріалу до 300% без втрати характеристик. Таким чином, підприємство знижує витрата плівки і зберігає кошти.

 

· Стрепінг стрічка. Матеріал працює в парі з стрепінг-інструментом. Кінці стрічки заводяться в механізм, і методом тертя з'єднуються між собою. Висока щільність матеріалу забезпечує надійне кріплення для виробів. Стрічка підтримує структуру піддону протягом всієї доставки на склад.

 

 

 

 

· Стретч-худ. Цей спосіб упаковки є одним з найшвидших. Стретч-худ заправляється в механізм, який натягує капюшон зверху на піддон. Це дозволяє відразу запакувати палет і відправити його на подальший розподіл. Такий спосіб упаковки дуже актуальне для великих підприємств, які постійно виготовляють партії товарів, а також займаються експортом. Пакувальна лінія швидко окупає себе, за рахунок переваг стретч-худа. Матеріал досить міцний і добре упаковує кути піддону. Він підтримує структуру і цілісність, що скорочує кількість пошкоджень продукції.

 

 

Щоб правильно визначитися зі способом обмотки необхідно оцінити обсяги виробництва і габарити піддонів. Також варто розрахувати бюджет і місце на складі. Після цього краще звернутися до фахівця. Він допоможе підібрати товщину і колір вибраного матеріалу, а також підкаже правила його експлуатації. Не варто забувати і про збереження самого рулону. Від цього залежать властивості і характеристики упаковки.

 

Висновок

 

Комплексний підхід дозволить правильно визначитися з матеріалом. Для цього необхідно детально розібратися в кожному способі обмотки. Спираючись на його характеристики і застосування можна зрозуміти який варіант краще підходить для конкретного підприємства.

 

 

 

Щоб заощадити час, що рекомендується відразу звернутися до фахівця. Він визначить вимоги і підбере потрібний матеріал. При необхідно також можна придбати обладнання для пакування. Воно підвищить якість та надійність товару під час його доставки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner