Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Правильне облаштування пакувальної лінії

Правильне облаштування пакувальної лінії

 

Облаштування пакувальної лінії є важливим етапом для кожного підприємства. Від якості упаковки залежить подальший стан продукції і її цілісність. Доставка безпосередньо впливає на зовнішній вигляд виробів і згодом на прибуток компанії. Для економії коштів деякі вибирають ручний спосіб укладання і обмотки, але людський фактор може негативно вплинути на стан тари. Оператори швидко втомлюються, що тягне за собою можливі травми спини і рук. Співробітники також не завжди можуть створити ідентичні короби для укладання товару. З-за цього ризик пошкодження товару при транспортуванні значно зростає.

 

 

 

Щоб запобігти кількість таких ситуацій краще повністю автоматизувати пакувальну лінію. Це підвищить продуктивність праці і якість готової тари. Для цього необхідно правильно підібрати обладнання для кожного етапу формування, укладання та заклеювання коробів. Якщо розібратися в основних характеристиках і особливостях використання, пристрій покаже відмінні результати. Воно окупиться в найкоротші терміни і поліпшить зовнішній вигляд упаковки.

 

 

Процес роботи пакувальної лінії

 

Для якісної і повноцінної роботи підприємства необхідно придбати пристрої, які забезпечують безперервну упаковку. Для малих і середніх компаній (що виробляють невелику продукцію) підходить укладання в картонні короби. В такому випадку автоматична лінія виглядає наступним чином:

 

· Формувальник коробів. Для початку машина створює картонний короб з заготовки.

 

· Укладання продукції. Далі оператор кладе продукцію всередину короба і відправляє його в систему заклеювання.

 

 

 

· Заклеювання коробів. Потім короб проїжджає через клейову систему, і скотч проклеивает стулки по лінії. Картонний короб проклеюється з двох або з одного боку, і відправляється на укладання на палет.

 

· Формування піддону. Далі оператор складає короби на палет і налаштовує палетообмотувач.

 

· Укладання палетопакувальника. В кінці палетообмотувач рівномірно наносить стретч-плівку на поверхню палет, після чого він готовий до розподілу на склад і подальшому транспортуванні.

 

Як видно зі списку вище, упаковка – це досить складний процес, який вимагає додаткових знань. Вони допоможуть в облаштуванні лінії, скоротять виробничі відходи та зекономити гроші. Поетапний розбір особливостей машин дозволить отримати швидку пакувальну лінію.

 

 

Що таке формувальник коробів?

 

Формувальник коробів – це обладнання, яке здійснює формування коробів з допомогою картонних заготовок. Його перевага полягає в тому, що кожен новий короб ідентичний попередньому, так як формування відбувається в автоматичному режимі.

 

Пристрій має можливість зберігати до 300 коробів за один раз. Опція розширення магазину доступна за запитом. Якісна робота формувальника можлива завдяки наявності фотоелементів. Вони подають сигнал на початок машини і запускають наступну формування.

 

 

Принцип роботи

 

Принцип роботи пристрою досить простий. Після установки і налаштування панелі, оператор завантажує картонні заготовки в магазин і призводить механізм у дію. Запуск циклу здійснюється від датчика, який ідентифікує вихід короби з лінії. Спеціальна присоска захоплює короб і подає його в систему формування. Верхні і нижні клапани закриваються і таким чином створюється готова коробка. Після формовки, короби відправляються на відвідний конвеєр і відправляються в систему заклейщика.

 

Обладнання підвищує продуктивність пакувальної лінії, так як здатна сформувати від 480 до 720 коробів за годину.

 

 

Основні переваги машини

 

Формувальник коробів активно використовується на різних підприємствах завдяки перевагам від використання.

 

Основні переваги формувальника:

· Висока продуктивність пакувальної лінії.

· Система управління та контролю.

· Автоматичний лічильник коробів.

· Система сигналу про закінчення заготовок в магазині.

· Наявність датчика відводить конвеєрної лінії.

 

 

 

Висновок

 

Правильний вибір формувальника коробів дозволить облаштувати пакувальну лінію на підприємстві. Якщо спиратися на обсяги виробництва і розмір продукції, машина окупитися в найкоротший термін і підвищить безпеку товару під час доставки. Для економії часу можна звернутися до фахівця. Він підбере модель, яка буде відповідати вимогам і виконувати поставлене завдання. В кінцевому підсумку високу якість упаковки скоротить кількість пошкоджень продукції.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner