Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Короткий гайд по сітці сеновязальной

Короткий гайд по сітці сеновязальной

 

Великі круглі тюки - основний спосіб зберігання заготовок для великої рогатої худоби. Для того, щоб забезпечити якісну упаковку, необхідно пройти всі етапи і дотримуватися правильної технології обмотки. Спільна робота корми і упаковки призведе до збереження корисних компонентів, які так потрібні для тварин. Важливо лише правильно визначитися з виглядом упаковки, спираючись на характеристики і вимоги до матеріалу.

 

 

 

 

Сеновязальная сітка давно завоювала ринок пакувальної продукції і активно використовується на різних фермах. Незважаючи на це у багатьох людей перед покупкою виникають питання щодо її експлуатації, правил зберігання і визначенням характеристик. Важливо знати всі нюанси, щоб якісно упакувати продукт. Використання сітки допоможе зберегти щільність тюка протягом усього періоду зберігання. Матеріал скоротить ймовірність попадання вологи всередину сіна. Саме тому перед покупкою варто детально вивчити склад і всі тонкощі застосування сітки.

 

 

Часті питання

 

З-за новизни сеновязальной сітки на ринку сформувалися деякі питання, які найчастіше виникають перед вибором матеріалу. Нижче зібрані найбільш цікаві з них, щоб допомогти розібратися у властивості сітки в найкоротші терміни.

 

 

 

Відповіді на часті питання:

 

1. Чому сітка називається саме "сеновязальной"? З назви можна подумати, що сітка підходить тільки для пакування сіна, але насправді це зовсім не так. Від англійського її називають "Bale Net", що в перекладі означає "сітка для тюків". З допомогою матеріалу також можна виробляти обмотку соломи та інших сільськогосподарських культур. А термін "сеновязальная" пішов з народу, але насправді найбільші обсяги упаковці приходять саме на солому.

 

2. З чого складається матеріал? Сеновязальную сітку виготовляють з поліпропіленових волокон. Нитки з'єднуються між собою за спеціальною схемою і утворюють єдине полотно. Вони не мають негативного впливу на екологію і підходять для вторинної переробки.

 

3. Як правильно утилізувати сітку? За словами Сергія Савченка (провідний фахівець відділу "Agri" компанії Manupackaging), сеновязальную сітку не слід спалювати при утилізації. У цей момент вона виділяє токсичний дим, який псує повітря і навколишнє середовище. Крім іншого це може спровокувати пожежу, що поведе за собою незворотні наслідки. Краще всього відправити матеріал на вторинну переробку.

 

 

 

4. Як визначити міцність сітки? При купівлі рулону виробники вказують певні характеристики на розрив, але як переконатися в достовірності цієї інформації? Фактично перевірити цей показник досить складно.

 

Виділимо 2 основних способи:

  • При виготовленні сітки виробники збирають всі нитки і розтягують їх до моменту розриву. Таким чином вони встановлюють зусилля на розрив. Це роблять конкретні лабораторії у яких є спеціальне обладнання.

 

  • Другий варіант передбачає підрахунок міцності самостійно. Для цього варто відрізати один метр погонний і зважити його на вагах. Чим важче погонний метр сітки, тим більше ймовірність того, що вона має велику міцність на розрив. Цей показник не є основним, але спираючись на нього, можна швидко визначити якість сеновязальной сітки.

 

 

 

5. Як правильно видалити сеновязальную сітку? Необхідно акуратно розрізати матеріал вздовж тюка, зібрати нитки в один джгут і поступово зняти сітку з рулону. Також варто звернути увагу на те, що готовий пакунок не повинен містити в собі залишків упаковки. Дотримання цих правил зведе до мінімуму попадання частин сітки в організм тварини.

 

Сергій Савченко (провідний фахівець відділу "Agri" компанії Manupackaging) зазначає: "Контролюйте роботу співробітників під час зняття сітки з тюка. Вкрай важливо, щоб вони правильно виконували свої обов'язки і повністю знімали матеріал з поверхні. На перший погляд рада здається очевидним, але багато фермерів забувають про цьому пункті. Кожен співробітник повинен розуміти, що наявність поліпропіленових ниток в кормі не покращує здоров'я рогатої худоби.

 

 

Висновок

 

Скорочення втрат заготівлі та поліпшення здоров'я тварин - це два важливих пункти, яких можна досягти після прочитання цієї статті. Відповіді на актуальні і цікаві питання допоможуть краще розібратися в специфіці роботи з сеновязальной сіткою. Ці знання допоможуть підвищити рівень експертності і точно знадобляться при виборі матеріалу. Для виготовлення сітки виробники використовують тільки первинну сировину. Це також позитивно впливає на якість і гарантує тривале зберігання сіна.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner