Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Для чого призначений полімерний рукав?

Для чого призначений полімерний рукав?

Часто трапляється так, що фермери заготовляють занадто багато кормів на зиму. З-за цього місця в елеваторі не вистачає і доводиться знаходити альтернативні способи для заготівлі. В такому разі на допомогу приходить полімерний рукав. Цей матеріал володіє ідеальними характеристиками, які підходять для зберігання силосу або сінажу на відкритому повітрі. Він має міцність на розрив, яка чинить тиск при нападі гризунів.

Рукав також не втрачає властивостей в умовах різких перепадів температур. Він підтримує необхідний відсоток вологи усередині корми, і не нагрівається під впливом ультрафіолетового випромінювання. Це далеко не весь список переваг з-за яких полімерний рукав по сей день займає передові позиції на ринку пакувальних матеріалів.

 

 

Чим славиться полімерний рукав?

 

Оренда елеваторів часто недешеве задоволення, яке позначається на кінцевій вартості готового продукту (молока, кефіру, сиру тощо). Щоб максимально скоротити ціну виробів, фермери знаходять нові способи для укладання. Вони облаштовують комори, створюють навіси або використовують герметичні матеріали. Одним з них є полімерний рукав. Це гідна заміна для силосних сховищ, що швидко окупить свою вартість.

Застосування матеріалу дозволяє економити час на додатковій обробці корму від шкідників. Таким чином капіталовкладення і кількість втрат стають мінімальними. Якість силосу зберігається протягом усього процесу зберігання, що позитивно позначається на здоров'ї рогатої худоби.

 

Технологія виготовлення матеріалу

 

В якості полімерних рукавів не варто сумніватися. Технологія виготовлення передбачає стабілізацію ультрафіолетового випромінювання протягом 18 місяців. Матеріал створюють по 7-ми шарової технології, яка підвищує захист і стійкість при проколі. Надійний бар'єр між зовнішнім середовищем дозволяє зберегти первинний вигляд і стан заготовки. Рукав створюється з високоякісної первинної сировини і за європейськими стандартами.

 

 

Основні способи застосування

 

Нерідко трапляються ситуації, коли місця в елеваторі немає і полімерний рукав використовують як тимчасове сховище. Також фермери часто купують матеріал для одночасного дозрівання великої кількості зерна. Це дозволяє вирішити питання з нестачею місця, так як рукав підходить для укладання на відкритому повітрі.

 

Плюси полімерного рукава:

 

  • Герметизація. Вона дозволяє створити анаеробні умови для силосу чи сінажу. Відсутність кисню сприяє розвитку корисних мікроорганізмів, які позитивно позначаються на структурі заготівлі.

 

  • Надійність. Технологія виробництва рукава дозволяє отримати високу міцність на розрив. З-за цього матеріал не піддається зовнішньому впливу і не змінює свою структуру при нападі гризунів.

 

  • Стабілізація. Полімерний рукав зберігає вологу всередині корми і запобігає нагрівання поверхні. Він також володіє захистом від УФ-випромінювання.

 

  • Унікальність. На ринку представлено більше гідних альтернатив для зберігання зерна на відкритому повітрі. Саме тому полімерний рукав так популярний на різних фермах.

 

 

Поради з використання

 

Найчастіше полімерний рукав використовують для заготівлі зерна (наприклад, пшениці, кукурудзи тощо). У деяких випадках також закладають силос або сінаж. У чому їх основна відмінність?

 

  • Силос - це кукурудза з гілкою або трава з вологістю 65%.
  • Сіно - це трава, просушена до вологості 18-24%.
  • Сінаж - це трава, яка подвялена до 55% вологості (готовий корм).

 

Матеріал не підходить для зберігання сіна, так як це невигідно з економічної точки зору. При такій вологості всередині сіна утворюється цвіль, яка негативно позначається на кормі. В кінцевому підсумку фермер отримує велику кількість зіпсованої заготовки.

 

 

Висновок

 

Полімерний рукав зберігає якість силосу під час всього процесу зберігання. Це дозволяє поліпшити здоров'я тварин і збільшити продуктивність ферми. Матеріал підходить для закладання сінажу або силосу, і найчастіше застосовується для зберігання зерна. Він герметичний і не пропускає вологу всередину корму. Також рукав має стабілізатор УФ-випромінювання, тому він ідеально підходить укладання на відкритому повітрі.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner