Все що потрібно знати про полімерний рукав

Застосування рукава є економічно вигідним і вимагає мінімальних капіталовкладень. Його можна зберігати на очищеному поле і не платити за оренду або купівлю елеватора. Також матеріал повністю герметизується, що скорочує кількість втрат силосу чи сінажу. В кінцевому підсумку якість заготовки і її зовнішній вигляд залишаються незмінними.
Що таке полімерний рукав?
Полімерний рукав - це матеріал, який призначений для зберігання зерна у відкритому полі. Завдяки своїм перевагам він давно завоював ринок і використовується замість силосного сховища або елеватора.
Для виготовлення рукава використовується 7-шарова технологія виробництва. Вона підвищує міцність і створює природну захист між зерном і навколишнім середовищем. Також матеріал застосовується без використання обладнання, що економить гроші.
Матеріал зберігає первинний вигляд кукурудзи, що дає фермеру можливість продати зерно дорожче в інший період часу (наприклад, взимку). Також великі компанії, які вже використовують елеватор, купують полімерний рукав, щоб досягти одночасного дозрівання всього зерна. Використання матеріалу збільшує місце для зберігання і допомагає при великих укладках корму.
Чому рукав не підходить для зберігання трави?
Полімерний рукав ідеально підходить для укладання зерна. У 90% випадків він використовується для зберігання кукурудзи, пшениці, ячменю або соняшника. Незважаючи на всі переваги рукави, він не призначений для зберігання сухої трави. Це відбувається з-за того, що з часом в сіні утворюється цвіль і заготівля стає непридатною для годування рогатої худоби. В кінцевому результаті використання рукава є економічно невигідним, після чого фермер несе значні збитки. Таким чином, рукав найкраще використовувати для зберігання силосу чи сінажу.
Які різновиди заготовки бувають?
Так як полімерний рукав найкраще працює в парі з силосом або сінажем необхідно розібратися в основних відмінностях при їх заготівлі.
У чому основна відмінність між силосом, сінажем і сіном?
- Силос - це кукурудза (буває з гілками) або трава, вологість якої сягає 65%.
- Сінаж - це підсушена або подвяленная трава, вологість якої варіюється близько 55%. Найчастіше такий склад має готовий корм для тварин.
- Сіно - це просушена трава, яка має вологість від 18 до 24%.
Основні переваги полімерного рукава
Полімерний рукав володіє великою кількістю переваг, тому активно використовується як великими компаніями, так і простими фермерами.
Основні переваги полімерного рукава:
- Міцність на розрив. Полімерний рукав витримує зовнішній тиск і не втрачає своїх властивостей. Матеріал захищає зерно від нападу кішок, собак і гризунів, а також зберігає міцність в умовах різких перепадів температур.
- Універсальність у використанні. Полімерний рукав часто застосовують як альтернативу для елеваторів та інших сховищ.
- Тривалий період експлуатації. Матеріал не втрачає властивостей протягом довгого використання.
- Захисний бар'єр. Рукав захищає зерно від попадання пилу і бруду, а також запобігає утворенню вологи.
- Економія часу. Заготовлений корм не вимагає додаткової обробки від шкідників, що значно економить час збору і укладання силосу чи сінажу.
- Висока якість. Полімерний рукав виготовляється з первинної сировини і за європейськими стандартами.
- УФ стабілізація. Матеріал захищає корм від ультрафіолетового випромінювання, тому його часто використовують для зберігання на відкритому повітрі.
Висновок
Полімерний рукав давно завоював ринок пакувальної продукції, так як володіє великою кількістю переваг. Він міцний на розрив, створює захисний бар'єр, а також запобігає збільшення вологи усередині сховища. Його використання дозволяє фермеру економити на оренду і купівлю елеватора, що є економічно вигідним.
Матеріал ідеально підходить для зберігання на відкритому повітрі, тому що має стабілізацію ультрафіолетового випромінювання. Корм не перегрівається, що позитивно впливає на його якість. Перед вибором варто звернутися до фахівця, який допоможе підібрати розмір, спираючись на поставлену задачу і обсяг заготівлі. В такому разі придбання окупиться в найкоротші терміни.
- Поліолефінова термозбіжна плівка (ПОФ) стрімко набирає популярності в Україні як сучасна альтернатива поліетилену (ПЕ). Її використовують у різних галузях, зокрема в деревообробці, де важливо забезпечити не лише захист товару, а й презентабельний зовнішній вигляд. ПОФ-плівка дозволяє безпечно транспортувати продукцію, зберігати її у складських умовах і вигідно презентувати на полицях маркетів завдяки своїй прозорості, щільності та охайному зварному шву.
- Італійський виробник упаковочного обладнання SIAT пропонує широкий вибір машин для ефективного заклеювання гофротари. У лінійці представлені як напівавтоматичні, так і повністю автоматичні моделі з різними конфігураціями, що дозволяє підібрати рішення для будь-якого виробництва.