Який матеріал для обмотки тюків краще вибрати?
Великий вибір матеріалів для пакування тюків значно ускладнює вибір для фермера. Перед покупкою необхідно порівняти характеристики, спираючись на тип корму і умови навколишнього середовища. Так, наприклад, сеновязальная сітка або шпагат підтримує структуру і цілісність заготовки, а плівка не пропускає вологу і створює анаеробні умови для зберігання. Перед покупкою варто детально розібратися в кожному з видів і підібрати той, який найкращим чином впорається з поставленим завданням.
Особливості сеновязальной сітки
Сеновязальная сітка давно користується популярністю з-за великої кількості корисних властивостей і характеристик. Матеріал універсальний у використанні і підходить для упаковки силосу, соломи і сіна. Він міцно фіксує корм і допомагає створити ідеальну форму для обмотки тюка. Дана структура зменшує ризик утворення цвілі і позитивно впливає на склад заготовки протягом усього періоду зберігання.
Використання сітки допомагає скоротити втрати під час збирання врожаю. Вона оптимізує процес і створює захисний бар'єр від пилу і бруду. Матеріал міцний на розрив, тому при нападі кішок, собак, птахів та гризунів корм залишається недоторканим. На виході фермер отримує якісну заготівлю, що позитивно позначається на здоров'ї тварин. Вони приносять більше молока, з якого надалі виготовляють сир, кефір та інші продукти харчування.
З чого складається сеновязальная сітка?
Основою в створенні матеріалу служить поліетилен, який становить 99% від всієї сітки. Останній відсоток припадає на стабілізатор ультрафіолетового випромінювання, який запобігає нагрівання заготовки. Він допомагає контролювати температуру, тому сітку часто використовують для зберігання у відкритому полі.
Основні переваги сеновязальной сітки:
- Функція престретча. Рулон з сіткою має розтягнення, яке дозволяє збільшити його довжину від 15% до 20%. Таким чином, за допомогою одного рулону можна зробити упаковку від 150 до 300 тюків (в залежності від розмірів та складу корму).
- Економія часу. Обмотка сіткою підвищує ефективність пресування на 75%, що дозволяє скоротити час пакування. Завдяки швидкій обмотці знижується ризик псування сіна, що вкрай важливо при обмотці в польових умовах.
- Захисний шар. Сеновязальная сітка має стабілізатор УФ-випромінювання і створює захисний шар, який дозволяє зберегти первинний вигляд корми.
- Підвищення продуктивності. Використання матеріалу в парі з прес-підбирачем значно підвищує якість і швидкість упаковки. Обладнання дозволяє створити ідеальну форму, тому сеновязальная сітка щільно прилягає до готового тюку.
Як правильно зняти сеновязальную сітку?
Багато компаній рідко дотримуються порад щодо зняття сітки після зберігання. В кінцевому підсумку вони погіршують якість і склад заготовки. Оскільки рогата худоба не завжди перетравлює матеріал, він може накопичуватися, що негативно впливає на ефективність виробництва та здоров'я тварин. Крім іншого, наявність сеновязальной сітки всередині корми порушує роботу травної системи корів. Саме тому необхідно дотримуватися всіх правил щодо зняття упаковки.
Поради щодо зняття сеновязальной сітки:
- Застосування спеціального ножа. У зимовий час сітка може замерзнути на тюках, що ускладнює її видалення. Для безпечного зняття необхідно використовувати спеціальний ніж, який також допомагає впоратися з заплутаними частинами матеріалу.
- Поступове зняття сітки. Після тривалого зберігання тюків краще заздалегідь підготуватися до утилізації матеріалу. Поступове подрібнення сітки допоможе скоротити скупчення відходів.
- Утилізація сітки. Перед годуванням необхідно правильно утилізувати залишки матеріалу. Цей простий спосіб дозволить зменшити ризик потрапляння сітки всередину організму тварини.
Висновок
Сеновязальная сітка є гідною альтернативою шпагату і відмінно підтримує форму тюка протягом усього періоду зберігання. Матеріал надійно фіксується до поверхні заготовки і повністю приймає її форму. Щоб отримати максимум корисних властивостей необхідно вибирати сітку, спираючись на умови навколишнього середовища і тип корму для заготівлі. Для економії часу краще звернутися до фахівця, який в найкоротші терміни допоможе визначити правильний розмір сітки і зберегти поживні речовини всередині пакунка.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.