Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Як правильно використовувати сеновязальную сітку

Як правильно використовувати сеновязальную сітку

 

 

Пакування тюків з допомогою сеновязальной сітки є зручним і ефективним способом для зберігання сіна протягом тривалого часу. Необхідно дотримуватися норми використання матеріалу та правила заготівлі корму, щоб гарантувати якість на більш довгий термін.

 

 

 

 

Також важливим етапом силосування є зняття та утилізація сітки. Перед годуванням рогатої худоби необхідно переконатися, що залишки і дрібні частинки не потрапили всередину тюка. Такий корм може нести шкоду для здоров'я корів і негативно впливати на якість молока.

 

Збір сіна

Основним способом для збору сіна є формування його у великі і круглі тюки. Траву збирають і подрібнюють, а потім відправляють у прес-підбирач. Всередині пристрою заготівля формується в коло і обмотується з допомогою сеновязальной сітки. Сітка покриває поверхню тюка і має високу міцність на розрив.

 

Переваги сеновязальной сітки

Матеріал захищає сіно від нападу собак і кротів, тому фермери часто залишають тюк на відкритому повітрі. Зберігання в поле дозволяє економити кошти на оренді елеваторів та купівлі комор. З-за цього використання сітки є одним з найбільш популярних способів по обмотці корми для с/г тварин.

 

Головні переваги сітки:

· більш швидкий пресування;

· можливість зберігання на відкритому повітрі;

· зменшення втрат сіна при транспортуванні;

· поліпшення цілісності тюка;

· захист від зовнішніх впливів;

· економія на купівлю елеваторів;

· швидка окупність матеріалу;

· міцність на розрив;

· тривале підтримання структури сіна.

Зняття сітки після зберігання

Некоторые фермеры снимают материал перед измельчением и кормлением животных. В то время как другие оставляют его внутри тюка из-за нехватки времени. Обычно рогатый скотч съедает только корм и игнорирует наличие сетки. Но если корова все-таки не заметит наличие материала, это может привести к резкому ухудшению её здоровья. Это влечет за собой дополнительные расходы на медикаменты. Именно поэтому важно полностью снимать сеновязальную сетку с поверхности заготовки.

Также рогатый скот часто ест полиэтиленовые пакеты, которые блокируют пищевой тракт. Это приводит к вздутию и ухудшению общего состояния коровы. Важно проверять местность для пастбища, а также тщательно очищать поверхность поля от камней, бурьянов, бычков и т.д., чтобы предотвратить разрыв сетки.

Вывод

При правильном использовании материала для хранения создаются идеальные условия для ферментации, что положительно сказывается на продолжительности хранения. Заготовка содержит в себе полезные микроорганизмы, что в последствии помогает увеличивать прибыль фирмы.

Важливо знімати сеновязальную сітку з тюків перед вживанням. У такому разі корови швидко перетравлюють траву і приносять багато молока. Швидка окупність і простота у використанні допомагають сітці триматися на перших місцях серед пакувальних матеріалів для заготівлі сіна.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner