Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Упаковка тюка з сіном

Упаковка тюка з сіном

Фермери звикли зберігати заготівлі кормів на відкритому повітрі. Вони формують силос в певну форму і просто кладуть його на землю. Але для того, щоб зберегти властивості і вітаміни варто дотримуватися правил по збору і зберіганню, а також приділити увагу матеріалами для герметизації.

Деякі фермери даремно шкодують часу на вивчення питання про особливості та відмінності коштів для упаковки. Коли готовий виріб виконано за стандартами якості, всередині силосу починається процес ферментації, і корисні бактерії насичують пакунок з сіном. Надалі рогата худоба залишається ситим і здоровим, а фермер отримує більше молока і смачного м'яса.

Форма заготівлі сіна

Часто можна помітити, що сіно зберігається у великих круглих тюках, які мають циліндричну форму. Така форма полегшує переміщення заготовки і вимагає менше витрат праці. Круглі заготовки легше зберігати на відкритому повітрі, ніж, сіно іншої форми (наприклад, квадратної). Під час дощу чи снігу опади природним чином стікають вниз, що допомагає зберігати корисні компоненти.

 

Матеріал для обмотки

Існує три основних матеріалу для якісної обмотки сіна: сітка, плівка і шпагат. Кожен з них відрізняється технічними характеристиками і вартістю, структурою і призначенням.


Для того щоб правильно підібрати матеріал для сіна необхідно ознайомитися з застосуванням кожного з видів упаковки.


• Сітка.

Це матеріал, який має сітчасту структуру і повністю покриває поверхню тюка. Сітка підбирається під габарити сіна і накриває силос по колу. Її вартість знаходиться в діапазоні між ціною сеновязального шпагату і плівки. Коли рулон підходить до кінця, його краю позначені зеленим кольором, що сигналізує фермера про брак матеріалу. Якісна герметизація знижує відсоток втрат під час зберігання і пресування рулонів. Обмотка здійснюється досить швидко, так як для повної упаковки необхідно всього пару оборотів в прес-підбирачі. В результаті підвищується продуктивність, економиться паливо, а також знижується показник зносу обладнання.


• Плівка.

Даний вид упаковки найчастіше застосовується в умовах підвищеної вологості або непередбачуваних погодних умов. Матеріал має більшу вартість, ніж шпагат і сітка, але його цілісна структура дозволяє зберігати максимальну кількість корму при зберіганні і створювати анаеробні умови всередині силосу. Готовий рулон може містити в собі до 65% вологи, в той час як традиційне сіно висушується до 16%. У вологому кормі міститься більше протеїну, який більш корисний і смачний для худоби, ніж сухе сіно.
 

• Шпагат.

Упаковка корму з допомогою сеновязального шпагату є самим бюджетним способом для заготівлі силосу. При цьому матеріал допомагає створювати ідеальну для переміщення тюка циліндричну форму. Структура шпагату може пропускати крапельки води, тому краще зберігати його в приміщенні чи на місцевості, яка найменше схильна до утворення вологості. У такому разі ймовірність псування знижується, а поживна цінність сіна підвищується. Заготівля як можна довше зберігає вітаміни і корисні бактерії, а рогата худоба залишається ситим і здоровим.


Для того щоб упакувати сіно в шпагат не потрібне професійне обладнання. Обмотку можна здійснити з допомогою самої стрічки та пристрої для обрізки. Мінімальні грошові витрати роблять даний спосіб зберігання економічно вигідним і швидким.

 

 

На ринку існує безліч варіантів для обмотки тюка з сіном. Перед тим як вибрати спосіб упаковки фермер зважує витрати, вигоди і ризики, після чого вибирає варіант, який підходить саме для його силосу, бюджету та умов зберігання. Обмотка сіна в шпагат дозволяє не тільки зберегти первісний вигляд сіна, але і поліпшити його якість. Це позитивно позначається на динаміці зростання прибутку ферми і здоров'ю с/х тварин.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner