Як вибрати ручну стрепінг машину?
Ручну упаковку піддонів можна поділити на два способи:
1. Натягувати стрічку на палет з допомогою пломбіратори і ножиці для обрізання зайвого краю.
Такий варіант упаковки не вимагає істотних витрат, але має низькі показники продуктивності. Обмотка не завжди відбувається якісно, що приводить до збільшення ризиків отримати шлюб при зберіганні, і розподіл товару.
2. Використовувати комбіноване обладнання, яке виконує всі функції по упаковці в автоматичному режимі.
Даний вид обмотки трохи дорожче, ніж повністю ручна упаковка. З плюсів можна відзначити підвищення продуктивності праці та якість готового виробу.
Якщо в першому випадку спосіб упаковки простий і зрозумілий, то вибір стрепінг-обладнання вимагає певних знань. На ринку представлений широкий асортимент машин для обмотки виробів і перед покупкою варто розібратися в їх переваги і характеристики.
Стрепінг-машина – це пристрій, який виконує обмотку палет з допомогою стрічок декількох видів в автоматичному або напівавтоматичному режимі. Ручні стрепінг-машини найчастіше використовують на середніх або малих виробництвах. У тих випадках, коли товарообіг не вимагає створення конвеєрної стрічки, обладнання відмінно справляється з швидкою упаковкою вантажу.
Для того, щоб комфортно здійснювати упаковку палет необхідно звернути увагу на наявність наступних чинників:
1. Зручна ручка.
Прогумована каучукова ручка забезпечує стабільну фіксацію пристрою в руці і допомагає здійснити якісну обмотку піддонів. Завдяки її формі оператор може безперервно і довго упаковувати продукцію. Під час роботи держатель не чинить тиск на м'язи спини і рук, що знижує ризики отримати травму.
2. Ергономічний дизайн.
Одно из главных преимуществ механической машины является её компактность и мобильность. Когда корпус выполнен с точки зрения эргономичности, работать с устройством гораздо безопаснее. Дисплей и кнопки должны быть размещены близко друг к другу, а дизайн должен быть понятен в использовании.
3. Регулировка силы натяжения.
Также на ручке расположена кнопка, которая регулирует силу натяжения и выполняет её в соответствии с заданными параметрами настроек. Таким образом, хрупкие картонные короба сохраняют свой первоначальный вид, а товар защищен от повреждений во время транспортировки.
4. Режим роботи.
Щоб пристрій було адаптивним і без проблем підходило під всі процеси упаковки варто вибирати багатофункціональну стрепінг-машину. Для цього потрібно дивитися на моделі з декількома варіантами сили натягу, швидкості і регулювання (наприклад, автоматичний, напівавтоматичний, ручний і «Soft» режими).
5. Підтримка двох видів стрічок.
Машина здійснює пакування палет з допомогою спеціальних стрепінг-стрічок. Вони бувають двох видів:
• поліпропіленові (ПП);
• поліестерові (ПЕТ).
Каждая из них отличается ценой, химическим составом, цветом и техническими характеристиками. Например, полиэстеровые (ПП) ленты более крепкие и имеют достаточную прочность на разрыв. Они лучше подходят для упаковки крупногабаритных товаров. Выбирать материал следует, опираясь на персональные свойства изделия. В таком случае упаковка будет надежно защищена, а продукция будет в сохранности даже после доставки.
6. Автоматическая обрезка ленты.
Благодаря встроенному механизму обрезки упаковка паллет происходит качественно и надежно.
Стреппинг-оборудование давно завоевало рынок и быстро стало популярным. Стоимость данного вида устройства является одной из самых бюджетных вариантов для обмотки и имеет быструю окупаемость. Экономия на покупке материалов и сокращение производственных отходов положительно влияет на динамику роста предприятия. У оператора появляется больше свободного времени, поэтому уровень его продуктивности заметно увеличивается.
Сферы применения
Стреппинг-машины применяют в различных сферах деятельности благодаря их многофункциональности и адаптивности. Устройство без проблем справляется с такими целями:
• паллетизация продукції;
• підтримання структури коробів;
• фіксація вантажу на палет;
• об'єднання виробів в групи для транспортування;
• посилення міцності конструкції;
• створення тюків продукції.
Купити стрепінг-машину можна, спираючись на показники виробництва, товарооборот фірми і габарити паллета з продукцією. В такому разі придбання пристрою збільшить якість готових виробів і підвищить лояльність до бренду.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.