Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Чим небезпечна неякісна упаковка палет?

Чим небезпечна неякісна упаковка палет?

Нещасні випадки при перевезенні вантажів автомобільним транспортом давно не рідкість в логістичній сфері. У випадках, коли товар сильно пошкоджується, його відправляють в пункт переробки, що б'є по кишені підприємства. Якщо продукція отримала видимі пошкодження, її можуть навіть відправити на звалище.

Кількість втрат іноді складно оцінити, так як багато виробів отримують непомітний збиток, який видно вже після прибуття автомобіля на склад. В кінцевих пунктах прийому оператор не завжди здатний побачити пошкодження, отримані під час перевезення, тому існує великий ризик продати бракований товар споживачеві. Тоді економія на упаковці обернеться зіпсованою репутацією для тільки для фірми, але і для цілого бренду.

Незначні пошкодження

Іноді товар прибуває в пункт призначення в первинному стані і тільки кути коробки на піддоні мають вм'ятини або порізи. Відбувається це через ненадійного кріплення на палеті і недбалою навантаження продукції в автомобіль. У такому разі фірма витрачає додаткові зусилля для розвантаження товару з фургона і втрачає час. В результаті ми завжди говоримо про зайві незручності та збитки компанії.

Збиток приносить колосальні збитки

Незалежно від того, видимі пошкодження отримані при транспортуванні чи ні, підприємство у будь-якому випадку йде у збиток. Крім фінансових витрат, компанія підриває авторитет і витрачає зайвий час на налагодження нових комунікацій з клієнтами. За даними за 2018 рік близько 0,5% всіх валових постачань продуктів харчування, напоїв і товарів широкого споживання втрачені із-за пошкоджень, отриманих при транспортуванні вантажу. Такі втрати впливають на дохід фірми і уповільнюють робочі процеси на підприємстві. Збиток виник через недбале ставлення до упаковки, економії на матеріалах і обладнанні для обмотки палет.
 

Як скоротити пошкодження вантажу?

Пошкодження товару при транспортуванні можна уникнути, якщо дотримуватись правил пакування продукції:

1) Використовувати тільки якісну стретч-плівку;
2) Здійснювати обмотку тільки за допомогою спеціального обладнання (паллетообмотчика);
3) Завантажувати товар в автомобіль рівними штабелями;
4) Дотримуватися правильної конструкції при укладанні;
5) Не допускати вм'ятин картонних коробок.

Виконання цих пунктів допоможе скоротити збитки при транспортуванні товару в два рази і забезпечить надійність під час доставки.

 

Використання стретч-плівки і правильної обмотки палет дозволить зберегти цілісність вантажу, а професійне обладнання рівномірно обмотає і зафіксує товар на піддоні.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner