Як правильно пакувати продукцію?
![Як правильно пакувати продукцію?](https://images.prom.ua/1991901050_w200_h200_yak-pravilno-pakuvati.jpg)
1. Міцність на розрив.
Під час пакування плівка сідає за формою товару і щільно прилягає до нього. Висока сила утримання забезпечує захист від подряпин і пошкоджень. При правильному розтягуванні можна отримати максимально надійну плівку і істотно заощадити гроші на купівлю матеріалу.
Технологія упаковки і сила натягу безпосередньо залежать від індивідуальних характеристик вантажу. Такі показники як габарити і матеріал угоди вкрай важливі, коли йдеться про обмотці для подальшого транспортування.
Максимальну силу міцності потрібно досягти в ПЕТ упаковці або скляних пляшок, так як бутильована вода – це один з найбільш складних продуктів з технологічної точки зору. З-за форми виробу і крихкості матеріалу, ризики пошкодження при зберіганні і укладанні на палет тільки зростають. Оператори часто нехтують цим фактом, в результаті чого упаковка стретч-плівкою стає неефективною, а кількість браку тільки збільшується.
2. Укладання на палет.
Якщо вантаж погано прикріплений до піддону, він може зісковзнути при розвантаженні і транспортуванні. Тільки дотримуючись правил укладання, можна забезпечити надійну фіксацію продукції.
Основною помилкою при упакуванні є обмотка палети до кінця дерев'яних ніжок. Для того, щоб відправити товар на склад, використовують вилковий навантажувач, який заїжджає під палет і піднімає вантаж на кілька сантиметрів над рівнем підлоги. У цей момент, металеві вставки обладнання можуть пошкодити плівку і порушити цілісність конструкції.
Крім навантажувача, матеріал можна порвати домкратом, щільним кабелем або проводами. Якщо пластина навантажувача проткне плівку, сила утримання в нижній частині вантажу різко знизиться. У такому випадку ризик пошкодження збільшиться, і компанія може понести значні збитки. Використання спеціального обладнання запобігає цю проблему, так як прибирає стретч-плівку, коли вона опускається на 10 сантиметрів нижче, від краю піддону. Тільки використання правильної технології укладання товарів на палет допоможе надійно зафіксувати вантаж і не допустити зміщення.
3. Фіксація краю стретч-плівки.
Часта проблема на виробництві – це ненадійна фіксація стрічки після закінчення обмотки. Оператори не доводять процес упаковки до кінця, і просто залишають кінець стретч-плівки на підлозі. Якщо вчасно не помітити край стрічки, робітник складу може скласти на нього наступний палет або наїхати на плівку навантажувачем. В такому випадку конструкція зсувається і порушується загальна цілісність піддону, що призводить до пошкоджень продукції з-за неякісної упаковки.
Якщо чітко дотримуватися настанов і вказівок з приводу укладання вантажу на паллет, а також використовувати тільки якісні матеріали та професійне обладнання, відсоток бракованих виробів зводиться до мінімуму, а підприємство збільшує свій прибуток.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.