5 критеріїв вибору якісної стретч-плівки
На що варто звернути увагу, щоб правильно вибрати стретч-плівку?
• еластичність;
• сила розтягування (до 300 %);
• липкість шарів один до одного;
• міцність на розрив;
• надійна фіксація;
• широкий вибір індивідуальних характеристик (товщина, ширина і т. д.)
Сьогодні плівку використовують у різних сферах діяльності, а на деяких підприємствах вона навіть входить у вимоги до правил перевезення габаритних вантажів. З її допомогою можна фіксувати як одиничні вироби, так і формувати групи товарів.
Завдяки своїй універсальності стретч підходить для обмотки довгомірних і великогабаритних продуктів. Компанії економлять не тільки на покупку матеріалів, але і знижують відсоток браку, отриманого при розподілі та зберіганні вантажу. Таким чином стретч-плівка допомагає скорочувати витрати і підвищує продуктивність роботи заводу.
5 критеріїв вибору стретч-плівки
• відсутність шлюбу рулону;
Плівка повинна бути без розривів, горбків і потертостей. Рівномірно намотана на втулку і надійно зафіксована по краях.
• високі показники міцності на розрив і стійкості до зовнішніх впливів;
Матеріал повинен пройти тест перед випуском партії і відповідати всім технічним показниками та стандартами ЄС.
• захист від морозів і стійкість до температурних змін;
Якщо плівка зроблена за правильної технології, вона повинна захищати упаковану продукцію від перепадів температури.
• показники розтягування;
Коли стретч-плівку використовують для механічної обмотки, обладнання здатне рівномірно розтягувати матеріал до 300 % (показник залежить від індивідуальних характеристик плівки);
• розміри рулону;
Перед покупкою плівки необхідно звернути увагу на розміри рулону зі стретчем. Показники ширини і товщини повинні бути вибрані, спираючись на показники товару, який потрібно упакувати. Наприклад, плівку завтовшки 20 мкм варто використовувати для обмотки важкої і габаритної продукції, а тонку краще використовувати для дрібних виробів.
До складу якісної стретч-плівки входить лінійний поліетилен низької щільності, а також безліч компонентів, які забезпечують липкість шарів і покращують адгезійні властивості. Для того, щоб матеріал легко знімався з поверхонь і не залишав слідів клею, склад додають антистатичні елементи. Також існують плівки, до складу яких входить від 3-х до 50-ти шарів. Кожна з них краще справляється з різними групами і категоріями товарів.
Залежно від способу упаковки плівка ділиться на:
• ручну;
Для ручної обмотки не потрібне спеціальне обладнання та додаткові пристосування. Всю упаковку виробляє робітник складу, тому краще використовувати рулони з більш легким вагою, так як оператор змушений постійно тримати плівку в руках. Важкий матеріал може призвести до численних травм, навантажень на спину і втоми. Згодом чого, упаковка може відбуватися неакуратно і товар може пошкодитися під час транспортування.
• автоматичну;
Для автоматичного способу обмотки необхідно придбати пристрій, яке буде виробляти рівномірну упаковку вантажу. Палетообмотувач дозволяє заощаджувати на покупці плівки, так як рівномірно розтягує її. З допомогою професійного обладнання здійснювати обмотку набагато простіше. Вироби надійно фіксуються на палеті, а плівка захищає його від можливих пошкоджень.
Купити стретч-плівку для підприємства означає забезпечити цілісність і схоронність вантажу під час складування і транспортування товару. Процес вибору якісних матеріалів не складе труднощів, якщо чітко слідувати правилам і критеріям відбору.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.