Короткий посібник стретч-упаковці
При використанні тієї або іншої стретч-плівки потрібно звернути увагу на такий показник як сила утримання. Він відрізняється в залежності від типу вантажу. Адже показник, який буде коректним для палети кухонних губок, стане причиною пошкодження цементу, якщо його упакувати з тими ж умовами.
Як правильно розрахувати силу утримування?
Щоб знайти цей показник, потрібно помножити число оборотів стретч-плівки на її щільність, також вимірювати силу впливу у кількох місцях по всій довжині палети (найчастіше зверху, по центру і знизу). Визначити правильний результат можна завдяки фактичним даним та досвіду попередніх доставок.
Закріпіть вантаж на палеті
Для того, щоб упаковка продукції була правильною, важливо пам'ятати про технологію обмотки палета. Більшість операторів повністю обмотують вантаж разом з піддоном, що негативно позначається на силі його утримання. Коли рокла або навантажувач під'їжджають до товару, металеві стійки заїжджають під піддон і піднімають продукцію. Якщо обмотати весь палет по периметру, стійки можуть пошкодити товар під час завантаження. У цьому випадку стретч-плівка втратить свої захисні властивості, що призведе до псування виробів. Найпростіший спосіб запобігти такі ситуації – це використовувати захисний блок для стретч-плівки. По закінченню обмотки, зайва плівка скочується самостійно, і опускається трохи нижче граничної лінії палети. Блок надійно кріпить товар, і допомагає очистити залишки плівки, яка залишилася на металевих стійках.
Слідкуйте за кінцем плівки
Ще одна важлива деталь при упаковці товару, це кінець стретч-плівки, який залишається по закінченню завантаження продукції на піддон Необхідно закріпити кінець плівки на палет і стежити за його розташуванням при транспортуванні. Важливо не допустити пошкодження стретч-плівки на палеті, так як це тягне за собою низку негативних наслідків, які можуть стати причиною збитків для компанії.
Так само, кінець стрічки може заплутати обладнання (наприклад, грузоподъемники, конвеєри тощо) на великих складах або в торгових центрах. Це можна запобігти, якщо правильно налаштувати обладнання, використовуючи фіксатори для плівки, теплоізолятори та інше.
Щоб запобігти розриву плівки, варто відповісти на кілька питань:
• Правильно закручена стретч-плівка?
• Збігаються параметри плівки з характеристиками обладнання?
• Чи є дефекти на стретче (подряпини, порізи, розриви)?
• Чи є гострі кути або опуклості на піддоні?
Якщо виконувати обмотку правильно, то кількість зіпсованого і бракованого товару буде мінімізовано, а використання стретч-плівки в упаковці допоможе підприємству зберегти товарний вигляд продукції і захистить її від можливих пошкоджень при транспортуванні.
- Команда Манупакеджинг напередодні різдвяних свят щиро бажає всім нашим партнерам та компаніям України процвітання та успішних результатів у новому році!
- Рулонні прес-підбирачі — популярне сільськогосподарське обладнання в Україні. На ринку представлений величезний асортимент професійних та бюджетних моделей від різних виробників. Які машини найпопулярніші серед українських аграріїв та при цьому демонструють найкращі результати? Найпопулярніші прес-підбирачі в Україні та чому саме їх обирають наші фермери. Орієнтуємося на продаж, популярність бренду та ефективність обладнання.