Кошик
42 відгуків
+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук

Для чого потрібні палетопакувальники на підприємстві?

Для чого потрібні палетопакувальники на підприємстві?

Палетопакувальник – це спеціальне обладнання, призначене для упаковки продукції стретч-плівкою. Завдяки цьому можлива безпечне транспортування продукції по логістичним каналах. Забезпечує захист від механічних пошкоджень, які можливі при зберіганні товару на складі і подальшої його доставки до кінцевого споживача. Пил, волога, бруд і непередбачені погодні умови - це ще не весь список неприємностей, що чекають вантаж, коли він знаходиться на складі без спеціальної упаковки.

Для того, щоб забезпечити надійність конструкції треба обмотати палет міцної стретч-плівкою. Укладання продукції мінімізує шанс серйозних ушкоджень і зводить до нуля погіршення її товарного вигляду.

Палетайзер простий у використанні. Потрібно всього лише доставити піддон на оборачиваемую платформу, прикріпити край плівки до палети і запустити процес обмотки. Ролик, на якому знаходиться втулка зі стретч-плівкою, їздить по вертикальній конструкції і загортає палет у плівку. Регулярні руху дозволяють створити рівномірний шар для вантажу і оберігають її від тріщин і шлюбу. Каретки, якими обладнаний палетообмотувач, розтягують плівку і збільшують її довжину на 200-300%. Компанія істотно заощаджує на стретче і на виході отримує ціну вдвічі, а іноді і втричі менше середньої вартості.


На ринку представлено два основних види обладнання по упаковці стретчем:
· автоматичний;
· напівавтоматичний.

Автоматичний палетообмотувач відрізняється тим, що не вимагає фізичної присутності операторів робочого процесу і в стані справлятися з намотуванням самостійно. Він стане ідеальним рішенням для великих промислових підприємств. З переваг, які слід відзначити:
• Не потрібно використовувати людські ресурси.
• Гарантія високої продуктивності.
• Якісна упаковка палет.

Напівавтоматичне пристрій підходить для упаковки різної продукції на стандартних піддонах. При роботі з даним типом обладнання, необхідно присутність працівника складу, який буде заправляти плівку і ставити піддон з вантажем на поворотну платформу. У випадках, коли потрібно переміщати продукцію з допомогою вантажопідйомних машин або зафіксувати вантаж до поверхні підлоги, напівавтоматичному паллетайзеру немає рівних.

Більшість виробників вже використовують палетообмотувачі для упаковки і підвищують рівень продуктивності на складах. Економія часу і энергоеффективность роботи призводить до розширення асортименту товару і максимізації прибутку на підприємстві. Купити виробничу техніку можна у наших менеджерів. Також ви можете замовити тестування устаткування на своїй продукції і сировини у своїх виробничих умовах.

Інші статті
  • Чому все більше виробників переходять з ПЕ-плівки на ПОФ: приклад деревообробної промисловості
    Поліолефінова термозбіжна плівка (ПОФ) стрімко набирає популярності в Україні як сучасна альтернатива поліетилену (ПЕ). Її використовують у різних галузях, зокрема в деревообробці, де важливо забезпечити не лише захист товару, а й презентабельний зовнішній вигляд. ПОФ-плівка дозволяє безпечно транспортувати продукцію, зберігати її у складських умовах і вигідно презентувати на полицях маркетів завдяки своїй прозорості, щільності та охайному зварному шву.
  • Огляд заклеювачів коробів від SIAT
    Італійський виробник упаковочного обладнання SIAT пропонує широкий вибір машин для ефективного заклеювання гофротари. У лінійці представлені як напівавтоматичні, так і повністю автоматичні моделі з різними конфігураціями, що дозволяє підібрати рішення для будь-якого виробництва.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner