Кошик
42 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-09-43
вул. Малинська, 18, Київ, Україна
Manupackaging Ukraine — пакувальне обладнання та матеріали
Залишити відгук
Поліолефінова плівка термозбіжна ПОФ, фото 2
Поліолефінова плівка термозбіжна ПОФ, фото 3
Поліолефінова плівка термозбіжна ПОФ, фото 2
Поліолефінова плівка термозбіжна ПОФ, фото 2
Поліолефінова плівка термозбіжна ПОФ, фото 3

Поліолефінова плівка термозбіжна ПОФ

Опис
Інформація для замовлення

Широкий спектр різних типів поліолефінів (ПФО). Відмінна оптика і глянець, міцний шев. Найшвидше в Україні виконання замовлення. Поліолефін не містять хлору!

Поліолефінові плівки є термоусадковими плівками нового покоління, оскільки вони не містять хлориду. Поліолефінові термоусадочні плівки використовуються як для одиничної, так і для групової упаковки. Завдяки високим показникам розтягування та еластичності поліолефін успішно використовується на високошвидкісному автоматичному і напівавтоматичному пакувальному обладнанні, дозволяючи досягти максимальну продуктивність в процесі упаковки. Вмощується при високих температурах, забезпечуючи міцний шов, сильне опір удару і найвищий рівень захисту продукції серед так званих "дисплейних" термоусадочних плівок.

Поліолефін (ПОФ), або поліолефінова плівка – сучасний високоекологічний замінник термоусадочних плівок на основі ПВХ (полівінілхлориду). Для застосування на високошвидкісних термоусадочних машинах застосовують різні види плівки ПОФ, в залежності від типу пакувального обладнання та призначення плівки. За своїми фізичними характеристиками (довжина, ширина, товщина) поліолефінова плівка є аналогом плівок ПВХ, тому ними можна замінити полівінілхлоридні плівки на всіх процесах упаковки без зміни дорогого обладнання. Також міцність поліолефінових плівок набагато вище звичайних, і там, де для упаковки продукції використовувалися плівки ПВХ товщиною до 20 мкм, можна сміливо застосовувати плівки ПОФ товщиною 15 мкм і менше, що трохи здешевлює собівартість кінцевої, упакованої продукції. Така заміна не тільки не відіб'ється на якості і міцності упаковки, а навпаки: термоусадочні поліолефінові плівки більш міцні на розрив, мають кращу усадку і, стискаючись при високих температурах, забезпечують рівний шов товарного вигляду.

Поліолефінові плівки не містять хлору та не завдають шкоди навколишньому середовищу. В процесі усадки не виділяють шкідливих випарів.

В залежності від специфіки обладнання і сфери застосування існує цілий ряд спеціалізованих поліолефінових плівок.

Термозбіжна поліолефінова плівка ідеально підходить для швидкісних термоузбіжних машин. Застосовується для упаковки різного роду виробів як харчової, так і нехарчової індустрії.

Широкий спектр різних типів поліолефінів. Відмінна оптика і глянець, міцний шев.
Найшвидше в Україні виконання замовлення.

Плівка термозбіжна є універсальним пакувальним матеріалом, який застосовується для упаковки як харчових, так і нехарчових продуктів. Ця плівка має дуже високу якість при відносно невисокій ціні. Упаковка товару термозбіжною плівкою дозволить чудово захистити упакований матеріал від різних шкідливих впливів внаслідок транспортування або в процесі зберігання товарів. У харчовій галузі широко поширене застосування цієї плівки.

СТАНДАРТНІ ПЛІВКИ

Для напівавтоматичних машин тунельного і камерного (купольного типу ми пропонуємо використовувати стандартні тришарові плівки торгової марки MANULI.

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner